9 خط قرمز بزرگ در رابطه چیست؟


همه یک خط قرمز دارند یا حداقل باید وجود داشته باشد. خط قرمز چیست؟ احتمالاً ساده ترین راه برای تعریف آن، نقض مرزهای تعیین شده است. که منجر به فسخ برخی از انواع قراردادها می شود

چگونه می توان از بی احترامی به خط قرمز دیگران جلوگیری کرد؟ معمولا در ابتدای رابطه باید یک خط قرمز کشید. زیرا حقیقت این است که همه از یک دیدگاه به روابط نگاه نمی کنند. شما مطمئن خواهید شد که آیا نیازهای شما برآورده شده است یا خیر.

ده ها چیز وجود دارد که مردم آنها را روابط شکسته یا خطوط قرمز می نامند. ما در حال بررسی رایج ترین چیزهایی هستیم که اکثر مردم در مورد انتظارات خود از رابطه با آنها توافق دارند.

خط قرمز رابطه

عدم اعتماد می تواند یک خط قرمز بزرگ باشد.

اعتماد یک چیز بزرگ در یک رابطه است. بسیاری از نشانه‌هایی که می‌توانید ثابت کنید که می‌توانید به همسرتان اعتماد کنید عبارتند از توانایی او برای باز کردن اشتباهاتتان، گوش دادن در حین صحبت کردن، و ایجاد احساس راحتی در شما بدون صحبت کردن. بگویید ممکن است مشکل اعتماد داشته باشید، از جمله:

حرف دیگران را باور نکن از دیگران انتظار بدترین ها را داشته باشید و حسادت کنید.

با در نظر گرفتن این جای تعجب نیست که بزرگترین شکست در یک رابطه عاشقانه نقض اعتماد است (چگونه در نهایت با کسی که به او اعتماد ندارید می شوید) که مسائل اعتماد مشکلی بزرگتر از سوء استفاده یا اعتیاد در روابط است.

به طور خلاصه، از نظر یک رابطه عاشقانه اعتماد یک عامل کلیدی است.

اولین قرار و گفتگوی بد معمولا به چیز زیادی منجر نمی شود.

وقتی نوبت به اولین قرار می رسد به خصوص بعد از دوستیابی آنلاین شما فکر می کنید که عدم جذابیت فیزیکی می تواند یک شکست بزرگ باشد. گفتگوهای بد در راس هستند. شخصیت از هر چیزی مهمتره

زیرا یک مکالمه خوب اولین قرار خوب را ایجاد می کند. بنابراین جلوگیری از گفتگوهای بد منطقی است، درست است؟ زیرا عدم برقراری ارتباط خوب با شریک زندگی خود می تواند در صورت ازدواج های بعدی، رابطه را خراب کند یا منجر به طلاق شود. مهم است که از همان ابتدا علائم یک رابطه بد را نادیده نگیرید.

بدون عکس پروفایل برای عاشقان آنلاین مشکلی ایجاد نمی کند.

هرکسی که می گوید جذابیت فیزیکی در یک رابطه مهم نیست، دروغ است یا حقیقت را انکار عمیق می کند. چیزهایی مانند ویژگی های صورت و حالات صورت نقش مهمی دارند. به خصوص زمانی که برای اولین بار با کسی ملاقات می کنید. این به این دلیل است که به گفته روانشناس سابرینا رومانوف، «به صمیمیت فیزیکی و ارتباط بیشتر منجر می شود. و به شرکا کمک می کند تا بیشتر احساس ارتباط و وابستگی به یکدیگر داشته باشند.”

قرار آنلاین به اندازه 15 سال پیش ممنوع نیست. در واقع، این نظرسنجی نشان داد که در حالی که تنها 22 درصد از مردم ادعا می کردند که شریک زندگی خود را به صورت آنلاین در سال 2009 ملاقات کرده اند، این تعداد در سال 2017 به 39 درصد افزایش می یابد.

در دنیای دوستیابی خط قرمز همچنین شامل عدم وجود عکس پروفایل است. “مثلا اگر پروفایل شما عکس ندارد ساینس توضیح می دهد که هم مردان و هم زنان 20 برابر کمتر در بقیه مشخصات ظاهر می شوند.

در حالی که مواردی مانند سیگار کشیدن و فاصله سنی روابط آنلاین را کاهش داده است. ما باید قبول کنیم ما موافقیم چه کسی می خواهد کسی را بشناسد در حالی که شما واقعا نمی شناسید؟ پس او چگونه به نظر می رسد؟

بسیاری از مردان از بی ادبی خود کاملاً ناامید هستند.

در سال 2018، NBC News مقاله ای در مورد اینکه چرا گستاخی و تکبر رفتاری سمی است منتشر کرد. او گفت که رفتار بی ادبانه، طرد شدن را تشویق می کند. ممکن است یک محرک باشد و ممکن است سلامت و شادی کسانی را که با این نوع رفتارها مواجه می شوند، تحت تاثیر قرار دهد. واضح است، از آنجایی که تکبر می‌تواند شما را فریب دهد و پتانسیل مسری بودن را دارد، چرا کسی بخواهد عمداً رفتار گستاخانه یا بد رفتاری نشان دهد؟

همه اینها ارزش یادآوری را هنگام معاشرت با کسی دارند. زیرا بسیاری از مردم می گویند خط قرمز بالای آنها بی ادبی است. بر اساس این نظرسنجی، 81 درصد از مردان گفتند که بی ادبی بزرگترین مشکل آنها در مقایسه با سایر رقبای برتر است، مانند زشتی یا تصویر بد.

برایانت نویسنده مک گیل یک بار گفت «هیچ کس از کسی که پایه ادبی ندارد بردبارتر نیست.» فقط کمی فکر کنید. آیا حاضرید بی ادبی فردی را که باید برای مدت طولانی با او باشید، تحمل کنید؟

خط قرمز رابطه

اکثریت زنان مورد بررسی مرد کوتاه قد در جایگاه آخر بود.

اگر تصور شما از یک مرد قدبلند قد بلند، برنزه و خوش تیپ است در حالی که تنها نیستید. لازم به یادآوری است که میانگین قد مردان 175 سانتی متر است.توجه داشته باشید که این موضوع در سراسر جهان نیز صادق است. (به جز در هلند که در آن قد نرها به طور متوسط ​​182 سانتی متر است.)

یک بار باستل مقاله ای در مورد اینکه چرا قد برای خیلی ها اهمیت دارد منتشر کرد. یک زن در مصاحبه ای گفت: «مردان قدبلند باعث می شوند احساس محافظت، وقار و کوچکی داشته باشید. نمی دانم این غریزه طبیعی من است یا فقط سطحی. اما به نظر من باید 180 سانتی متر یا بالاتر باشد. بنابراین من در کنار آنها مانند یک غول به نظر نمی رسم.

حالا ایرادی ندارد که خواسته هایتان را بخواهید و مطمئن نباشید که آیا پسر کوتاه قد خط قرمز شما خواهد بود یا نه. به یاد داشته باشید که مردان قدبلند آنقدرها پرکار نیستند. بنابراین ممکن است فضایی برای کاهش ارتفاع وجود داشته باشد.

گیاهخوار بودن می تواند یک خط قرمز برای گوشتخواران باشد.

آیا می دانستید که تنها 4 درصد از مردان و 6 درصد از زنان خود را گیاهخوار می دانند؟ و ظاهراً 30 درصد از گوشتخواران می گویند که با گیاهخواران قرار نمی گذارند.

دلیل این عقب نشینی چه بود؟ این مقاله در ادامه توضیح می دهد که چگونه برخی از افراد هنگام خوردن همبرگر احساس قضاوت می کنند. در حالی که شریک زندگی آنها سالاد دوست دارد. برخی می گویند گیاهخواران اغلب خیلی سختگیر هستند. این مقاله همچنین ادعا می کند که گیاهخواران گاهی اوقات ممکن است احساس خستگی کنند. که همچنین جذاب به نظر نمی رسد.

چیزی که می توانید به طور کامل با آن ارتباط برقرار کنید، چیزی است که فکر می کنید مضحک است. آنچه ما می دانیم این است که تنظیم سبک زندگی مهم است.در واقع، علایق مشابه در بالای لیست قرار دارند. از آنجایی که غذا خوردن برای بسیاری از ما بسیار سرگرم کننده است، ضروری است که در عشق همسرتان به غذا شریک باشید. (یا نگرانی)

رابطه زوجین

روابط با شرکای سابق یک خط قرمز بزرگ در روابط است.

در سال 2020، یاهو مقاله ای را منتشر کرد که در آن 10 دلیل را به اشتراک گذاشت که چرا بسیاری از زوج های مسن روابط طولانی مدت را ترک می کنند. دلیل این امر این است که همین موضوع به طور قطعی مورد بحث قرار نمی گیرد. اجازه ندهید فضای طرف مقابل بزرگ شود. کاهش صمیمیت را تجربه کنید و احساس خیانت توسط شریک زندگی خود را

این مقاله در ادامه توضیح می دهد که دلایل خیانت ممکن است خیانت مالی یا جنسی باشد، اما راه دیگری نیز وجود دارد که برخی افراد احساس می کنند خیانت شده اند. این که آیا آنها از خط عبور می کنند یا نه: وقتی یک شریک وقت خود را با همسر سابق خود می گذراند، در واقع، این نظرسنجی نشان داد که 71 درصد از مردان و 73 درصد از زنان آن را بسیار مشکل ساز می دانند.

آیا لحظاتی وجود دارد که بتواند – یا باید – استثناء کند؟ یک مقاله ادعا می کند که اگر دو دوست دختر سابق شروع به دوستی کنند، با هم کار کنند یا راهی برای ارزیابی مجدد رابطه پیدا کنند. همه چیز خوب پیش رفت.

البته ابتدا باید این مسائل را با همسرتان در میان بگذارید. زیرا اگر متوجه شدید که طرف مقابلتان همیشه با همسر سابقتان است. ممکن است به صورت قرمز ظاهر شود.

دروغ گفتن در مورد بدهی کارت اعتباری مسئله بزرگ دیگری است.

هرگز روزی نخواهد بود که مشکلات مالی دلیلی برای طلاق نباشد. در مقاله ای در سال 2019 که برترین علل طلاق را رتبه بندی کرد، مشکلات مالی در رتبه 5 قرار دارد.

خیلی چیزها را می‌توان به عنوان مالی دسته‌بندی کرد، اما نکته جالب توجه این است بسیاری از زوج ها می گویند خط قرمز بدهی عمومی نیست. اما دروغ در مورد بدهی

به عنوان مثال، در حالی که یک نظرسنجی نشان داد که 75٪ از مردم اعتراف کرده‌اند که تا حدی از نظر مالی به شریک زندگی خود خیانت کرده‌اند، نظرسنجی دیگری نشان می‌دهد که بیش از یک سوم مردم واقعاً بدهکار کارت اعتباری هستند. با کمال تعجب، بدهی کارت اعتباری از نوشیدن بیش از حد مشروبات الکلی و داشتن یک خانه درهم و برهم بیشتر است.

حقیقت این است که یک آمریکایی به طور متوسط ​​حدود 90460 دلار بدهکار است به همین دلیل بزرگترین چیز در اینجا این نیست که اگر عشق را مدیون باشید نمی توانید پیدا کنید. این چیزی است که شما باید آماده کنید. و احتمالا بهتر است پول نقد بپردازید تا اعتبار – حداقل زمانی که با شریک زندگی خود هستید.

فقدان شیمی جنسی اغلب نشان دهنده ارتباط ضعیف است.

هنگامی که از او پرسیده شد که رابطه جنسی چقدر برای یک رابطه مهم است، درمانگر جنسی معتبر لوری مینتز گفت که رابطه جنسی هم چسب است و هم روغن. از نظر نفت داشتن رابطه جنسی از اصطکاک جلوگیری می کند و شما را کمتر تحریک می کند… من همیشه با مشتریانم شوخی می کنم و سعی می کنم به آنها کمک کنم تا زندگی جنسی بهتری از هر چیزی داشته باشند. قبل از رابطه جنسی “آنها شما را در مورد شریک زندگی خود اذیت می کنند. آنها حتی بعد از رابطه جنسی می توانند بامزه باشند.”

از جمله هورمون های تقویت کننده خلق و خو است که در طول رابطه جنسی افزایش می یابد فواید سلامتی رابطه جنسی و اینکه چگونه اکسی توسین باعث می شود احساس نزدیکی به شریک زندگی خود کنید. واضح است که شیمی جنسی در آن مهم و گم شده است. در واقع ممکن است یک خط قرمز باشد. رابطه داشته باش این نظرسنجی نشان داد که رابطه جنسی بد آنقدر انحراف بزرگ است که 68 درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی گفتند که به دلیل آن رابطه خود را پایان خواهند داد. آنچه جالب است این است شیمی جنسی پایین اغلب روابط ضعیف را نشان می دهد، که باعث می شود زوج ها احساس عدم ارتباط کنند.

چه خبر خوب؟ نظرسنجی دیگری نشان داد که 54 درصد از کسانی که احساس نمی‌کنند با شریک زندگی خود رابطه خشونت آمیزی دارند، حداقل می‌خواهند قبل از جدایی آن را اصلاح کنند. یادآوری خوبی است که بحث در مورد نیازهای خود با شریک زندگی خود باید اولین انتخاب شما باشد. شما هرگز نمی دانید که چگونه یک گفتگوی خوب وضعیت را تغییر می دهد.

منبع:

فهرست

تقویم فارسی اندروید