8 مزیت چیلر آب رومیزی | پایگاه داده رجا


غیر از این، باید بگویم که آب یک نوشیدنی محبوب است. ما هرگز نشنیده ایم که کسی بگوید من هرگز آب نمی خورم یا از نوشیدن آب متنفرم.. با وجود دوست داشتن انواع نوشیدنی ها، هنوز احساس نیاز به نوشیدن آب دارم.

در بعد از ظهر گرم و دمای بالا وقتی از سر کار برمیگردی نوشیدن آب سرد تنها راه رفع تشنگی است. نوشیدن آب سرد یکی از لذت هایی است که همه در تابستان می توانند آن را تجربه کنند.

از طرفی نیاز به نوشیدن آب محدود به زمان و مکان خاصی نیست. ممکن است تشنه باشید و در تمام ساعات شبانه روز نیاز به نوشیدن آب داشته باشید. در همه جای شهر، اما سوال اینجاست که آیا همیشه آب سرد برای نوشیدن دارید؟ پاسخ این سوال قطعا نیست.

اما چه روشی برای حل این مشکل ابداع شد؟بله از کولر آبی استفاده کنید.

استفاده از کولر آبی راهی برای خنک نگه داشتن آب در هر زمان است.

تاریخچه ساخت منبع آب

در ابتدا کولر آبی تنها مکانی برای ذخیره آب بود. به طوری که مخزن آب خودکفا بوده و آب توسط شیر نصب شده توزیع می شود. کمی بعد سازندگان تصمیم گرفتند با قرار دادن تکه های یخ در یک سطل آب سرد برای مردم تولید کنند. اما این یک مشکل دارد اول اینکه یخ در تابستان به سرعت آب می شود دوم اینکه یخ مخزن را بسیار سنگین می کند.

با پیشرفت تکنولوژی بنابراین چیلرهای آبی به تدریج تولید می شوند که توسط آب با برق خنک می شوند. در این کولر آبی لوله آب به چیلر متصل است. و با اتصال چیلر آب به برق آب سرد به شما تحویل داده شد.

آبسردکن رومیزی

اهمیت استفاده از کولر آبی

نیاز به کولر آبی به دو دلیل عمده می تواند ایجاد شود اول اینکه استفاده از یخ و آب بسیار سرد از نظر پزشکی به شدت برای بدن انسان مضر است. و می تواند منجر به بیماری هایی مانند کبد چرب و حمله قلبی شود.

دلیل دوم این است ممکن است برخی از یخچال ها کولر آبی نداشته باشند. یا ممکن است کارکنان اداری نیاز به نوشیدن آب سرد داشته باشند.

اینجاست که خرید آبسردکن رومیزی منطقی است. دستگاه کوچک اما قدرتمند آبسردکن رومیزی اگرچه ظاهر کوچکی دارد اما همچنین می تواند مدل ها و طرح های مختلفی داشته باشد که می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

به طور طبیعی شما نمی توانید چندین بطری آب را در یخچال بگذارید تا خنک شود. و در نهایت زمان آن رسیده است که آب سرد بطری شما تمام شود. یا آب سرد در مهمانی که آماده کرده اید

استفاده از چیلری که هم آب گرم و هم سرد و در صورت نیاز یخ تولید می کند همان چیزی است که شما نیاز دارید.

آبسردکن رومیزی

نوع کولر آبی

با خواندن توضیحات بالا، احتمالاً تصویر یک چیلر آب ایستاده فلزی به ذهن شما خطور کرده است. این کولرهای آبی در دسته خود بسیار کارآمد هستند. و در زمان خود می توانند بسیار مفید و محبوب در بین مردم باشند.

لازم به ذکر است که کولرهای آبی بسته به نوع ساخت خود دارای ویژگی ها و عملکردهای متفاوتی هستند به عنوان مثال برخی از چیلرها از هر دو خروجی آب هم آب سرد و هم آب گرم تولید می کنند. یا شاید یخ درست کن

بیایید انواع آب جمع کن را معرفی کنیم.

 1. کولر آبی فانتزی: کولرهای آبی که اغلب در ادارات یا بانک ها می بینید کولرهای آبی فانتزی هستند. انواع مختلفی از کولرهای آبی فانتزی وجود دارد.
  • نوع اول یک کولر آبی با مخزن آب در بالا است.
  • نوع 2 یک چیلر با مخزن آب در داخل است. و مخزن آب از بیرون قابل مشاهده نیست
 2. چیلر فولادی: این چیلرها معمولاً در مکان های عمومی مانند پارک ها، بازارها یا خیابان ها استفاده می شوند.چیلرهای فولادی در اندازه های مختلفی تولید می شوند.
 3. کولر آبی رومیزی: این نوع چیلر آبی در مقیاس کوچک تولید و تولید می شود. به طور کلی این مدل از چیلر آب برای مصارف خانگی و یا در کافه رستوران استفاده می کند. این چیلر آبی در انواع مختلفی تولید می شود. و مدل هایی با مشخصات مختلف برای خرید آبسردکن رومیزی ارزان می توانید به سایت مراجعه کنید. ویمگالا وارد شوید و ببینید و لذت ببرید!

8 مزیت کولرهای آبی رومیزی

 1. فضای کمی را اشغال می کند
 2. عملکرد بالا نیازهای شما را برآورده می کند.
 3. مناسب برای ادارات، بانک ها، رستوران ها و منازل.
 4. برخی از فیلترهای آب طراحی شده اند
 5. استفاده از آن راحت و به دور از پیچیدگی است.
 6. ظاهری زیبا و مدرن دارد.
 7. مصرف برق پایینی دارد.
 8. تکنسین ها و قطعات تعمیر به راحتی در دسترس هستند.

آخرین کلمه

استفاده از فناوری های مختلف این روزها بسیار ضروری است. گذشته است که هر یک ساعت چای و نوشیدنی برای کارمندان ادارات سرو می شد، بهترین راه برای این کار استفاده از آبسردکن رومیزی بود. که علاوه بر تامین آب سرد همچنین آب جوش برای چای، چای و قهوه تولید می کند.

محصولات وب سایت ویم کالا با کیفیت بالا چیزی است که شما را به خرید ترغیب می کند.

برای استعلام قیمت چیلرهای آبی نو و دست دوم می توانید با واحد فروش و پشتیبانی سایت تماس بگیرید. اگر علاقه مند به خرید کولر آبی رومیزی هستید. به وب سایت بروید ویمگالا حرفه ای ترین فروشگاه برای خرید