7 نمایش با عنوان “آخرین پادشاهی”


وقتی پاییز با سرعت کامل شروع می شود ، تماشای یک درام دوره ای خوب چیزی نیست که با چای داغ زیر یک پتو تماشا کنید. ما در جلسات مشابه صحبت می کنیم آخرین پادشاهی، کنیه گریس و غیره درامهای دلچسب که با کاهش نور روز شما را سرگرم خواهند کرد. آخرین پادشاهی یک درام پرطرفدار انگلیسی است که در ابتدا توسط برنارد کرنول در بی بی سی پخش شد داستانهای ساکسونبه با این حال ، اگر هر چهار فصل را تماشا کرده اید ، احتمالاً به دنبال یک جستجوی جدید هستید. ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم

آخرین پادشاهی آخرین فصل خود را سال گذشته در Netflix آغاز کرد. خبر عالی: غول پخش تأیید کرد که این سریال برای فصل پنجم باز می گردد ، اگرچه ما مطمئن نیستیم که در آن زمان در چه زمانی باشد. ازسرگیری در تابستان گذشته انجام شد ، در حالی که بیماری همه گیر هنوز در سراسر جهان بیداد می کرد و تولیدات نیز ادامه داشت لن راه اندازی مجدد با این گزارشات ، ممکن است بتوانیم جستجو برای و را آغاز کنیم آخرین پادشاهی تاریخ انتشار در سال جدید

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در اینجا هفت جلسه مشابه وجود دارد آخرین پادشاهی تا Netflix فصل پنجم خود را آماده کند شما را مشغول کند.


1

عکس: Netflix

نام مستعار گریس یکی دیگر از آثار دوره ای نتفلیکس بر اساس رمانی به همین نام از مارگارت اتوود است. در این سریال سارا گادون در نقش گریس ، مهاجر فقیر ایرلندی متهم به قتل کارفرمای خود و زن خانه دارش بازی می کند. گرچه گریس به حبس ابد محکوم می شود ، اما همچنان به یکی از مشهورترین زنان دهه 1800 در کانادا تبدیل می شود. این نمایش بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است و آنا پاکین ، ادوارد هالکرافت و خود اتوود در آن بازی می کنند.

جاری نام مستعار گریس در نتفلیکس


2

بررسی NETFLIX BARBARIAN
عکس: کاتالین ورمس

Netflix اصلی دیگر ، باربری مجموعه جدیدی از نتفلیکس است که بر اساس وفاداری متناقض امپراتور روم به قبیله ای که او و امپراطوری ای را که او رهبری آن را آغاز کرده است ، بنا شده است. داستان در سال 9 ن. L. ، که در آن اشغال Magna Germania توسط روم منجر به جنگ برای صلح در سرزمین آلمان می شود. برای مرجع تاریخی: این در مورد سقوط آگوستوس پس از حکومت 20 ساله وی است. اگر به دنبال تاریخچه ای پر از فعالیت هستید ، باربری برای شما نمایش است

جاری باربری در نت فلیکس


3

نایت فال
عکس: مجموعه اورت

نایت فال تماشاگران را به قرن چهاردهم می برد ، که به نبردی پر از 1306 می رسد. نمایش شوالیه های تمپلار ، که در حال تبدیل شدن به قدرتمندترین سازمان در جهان هستند ، در راه بازپس گیری سنگر سرزمین مقدس است. با این حال ، تمپلارها متحدان خود را سریعتر از دستیابی به متحدان جدید از دست می دهند و با شخصیتهای قدرتمندی مانند پادشاه فرانسه و دیگران دشمن می شوند. آنها باید به صورت یکپارچه به سرزمین مقدس برسند – در غیر این صورت کل دولت را از دست خواهند داد.

کجا باید تماشا کرد نایت فال


4

حاشیه
عکس: Netflix

جیسون موموآ ، در حال حاضر ستاره محبوب ترین تلویزیون اپل + دیدن، اولین حضور خود را بیشتر دنبال کرد بازی تاج و تخت با یک کار دوره ای همفکر حاشیه در نتفلیکس این نمایش در دهه 1700 اتفاق می افتد و بر اساس یک مورد منحصر به فرد از بسیاری از جلسات دوره دیگر ساخته می شود: فروشگاه خز. هنگامی که یک شکارچی غیرقانونی شروع به رقابت با یکی از بزرگترین انحصارات خز در کانادا می کند ، دوره ای پرتنش در انتظار اوست. چندین شکارچی جایزه برای یافتن او فرستاده می شوند در حالی که رویای خود را برای از بین بردن خفگی در خز در شمال برآورده می کنند.

جاری حاشیه در نتفلیکس


5

جادوگر ، پابرهنه
عکس: Netflix

خبر خوب در مورد جادوگر ، جادوگر؟ این یک اثر فانتزی دوره ستاره ای است که اگر دوست داشته باشید می توانید تماشا کنید آخرین پادشاهیبه حتی خبر بهتر؟ در Netflix ، برای دو فصل جدید تمدید شد آ چندین spinoff در حال پیشرفت است حتی اگر باید منتظر بمانید تا محتوای جدید بیشتری در فضا ظاهر شود ، اکنون زمان مناسب برای تماشای این درام به رهبری هنری کاویل در مورد شکارچی هیولا با انسان و حیوانات است. همین حالا با گرالت آشنا شوید!

جاری جادوگر ، جادوگر در نتفلیکس


6

troy-fall-of-a-city
عکس: Netflix

تروا: سقوط شهر یکی دیگر از مجموعه های تاریخی بریتانیایی است که اگر طرفدار آن هستید می توانید آن را تماشا کنید آخرین پادشاهیبه این نمایش توسط دیوید فر هدایت می شود و یک مینی سریال درباره محاصره 10 ساله تروی است. غوطه ور شدن در تاریخ پیچیده کل جنگ تروا ، تروا داستان همه افرادی را که در آن زندگی می کردند روایت می کند. این اجرا عمدتا بر داستان عاشقانه بین پاریس تروا و هلنا اسپارت ، رومی و ژولیت جوان تمرکز دارد.

کجا باید تماشا کرد تروا: سقوط شهر


7

VIKINGS ، کاترین وینیک (سمت چپ) ،
عکس: با احترام از مجموعه اورت

وایکینگ ها طرفداران ، منتظر باشید! Netflix این سریال را برای نمایش جدیدی بازسازی می کند ، وایکینگ ها: والهالاکه به زودی در استریمر منتشر می شود. اگر تماشا نکرده اید وایکینگ ها، با این حال ، این یک نمایش برای همه طرفداران است آخرین پادشاهیبه موارد زیر مجموعه ای است – شاید قبلاً حدس زده اید – وایکینگ ها. وایکینگ ها که از امپراتوری خود در روسیه خسته شده اند ، مشتاق رفتن به غرب و کشف سرزمین جدید هستند. بنابراین کشاورز جوان راگنار همه چیز را به دست خود می گیرد و برای یافتن یک کشور جدید تلاش می کند.

کجا باید تماشا کرد وایکینگ ها

دیدگاهتان را بنویسید