7 مجله ای که برای نوشتن 500 دلار به شما پرداخت می کنند

مهارت نوشتن شما چقدر خوب است؟ آیا می خواهید با نوشتن پول در بیاورید؟

در زیر لیستی از هفت مجله چاپی و دیجیتالی است که تا 500 دلار برای هر مقاله پرداخت می کنند، گاهی بیشتر و گاهی کمتر. برخی از اطلاعات پرداخت از گزارش های پرداخت به دست آمده است. برخی از آنها به وضوح توسط ناشر در صفحات راهنمای ارسال آنها یافت می شود. به خاطر داشته باشید که ممکن است هنوز نیاز به مذاکره در مورد نرخ پرداخت داشته باشید.

MEL یک وب سایت مردانه است که توسط Dollar Shave Club ایجاد شده است. آنها “جنس، روابط، سلامت، پول و فرهنگ را از دیدگاه مردانه پوشش می دهند، حتی اگر همه ما مرد نیستیم (و همیشه مطمئن نیستیم که به چه معناست). گزارش های پرداخت نرخ های بین 30 تا 50 سنت در هر کلمه را نشان می دهد. اگرچه به نظر می رسد آدرس ایمیل دستیار تحریریه تنها آدرس فهرست شده باشد. حداقل یک پا در در است.

اقتصاد جدید غذایی یک وب سایت غیر انتفاعی است آن‌ها به مدل‌های جدید کسب‌وکار و تأمین مالی، ایمنی غذا، تغذیه، اقتصاد، سیاست‌ها و بخش بزرگ و گسترده زنجیره تأمین مواد غذایی علاقه‌مند هستند: هر چیزی که بین مزرعه و چنگال اتفاق می‌افتد. یک گزارش پرداخت نرخی در حدود 500 دلار را برای یک مقاله ویژه نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، دستورالعمل ارسال آنها را بخوانید.

راک شده خرید را با علاقه خاصی به “تقاطع سیاست و مد و زیبایی” پوشش می دهد. آنها همچنین برای مقاله های شخصی هزینه می کنند. گزارش ها نشان می دهد که آنها بیش از 500 دلار برای مقالات ویژه پرداخت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، دستورالعمل های مشارکت کنندگان آنها را بخوانید.

مجله یام یک مجله منطقه ای است که منطقه بزرگ ویکتوریا، پیش از میلاد را پوشش می دهد. آنها برای هر کلمه 40 سنت برای ویژگی های بین 1200 تا 3000 کلمه می پردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر، دستورالعمل ارسال آنها را بخوانید. این تنها نوع مجله محلی است که بسیاری از نویسندگان حرفه خود را با آن می سازند – برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نفوذ به این نوع نشریه، توصیه می کنم جستجوی چگونه یک روزنامه نگار مستقل محلی شویم.

زندگی پسران یک مجله ماهانه است که توسط پیشاهنگان آمریکا منتشر می شود. مقالات باید پسران 6 تا 17 ساله را مورد علاقه و سرگرمی قرار دهند. آنها طیف گسترده ای از داستان های غیرداستانی، از ورزش حرفه ای گرفته تا تاریخ آمریکا را پوشش می دهند. قطعات بخش شامل طبیعت، هوانوردی، سلامت، حیوانات خانگی، تاریخ و موسیقی است. داستان فقط تکلیف است. پرس و جو نکنید پرس و جو از طریق پست برای غیر داستانی. تعداد کلمات: 500-1500 برای مقالات اصلی غیر داستانی. تا 600 برای بخش ها. پرداخت: 500-1500 دلار برای مقالات مهم غیرداستانی. 100-600 دلار برای بخش ها.

چگونه مجله ای برای طراحان گرافیک است که در مورد تجارت و صنعت بحث می کند. از آنجایی که 675٪ آن به صورت مستقل نوشته شده است، این نشریه همیشه به دنبال مقالاتی است که در مورد ارقام صنعت، روندها، مسائل و موارد دیگر بحث می کند. آنها هم درخواست ها و هم دست نوشته های ناخواسته را از طریق پست پستی می پذیرند. طبق نسخه قبلی دستورالعمل های ارسال آنها، بسته به پیچیدگی و تجربه، 250 تا 800 دلار پرداخت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، دستورالعمل ارسال آنها را بخوانید.

سفر هوشمندانه تر نمایش های اسلاید و داستان های طولانی را در مورد طیف وسیعی از موضوعات سفر مصرف کننده منتشر می کند، از جمله استراتژی های رزرو، صرفه جویی در پول، اجتناب از کلاهبرداری، نکات بسته بندی، بهترین مکان ها برای رفتن، فناوری سفر، روند سفر، و نکات سفر که نشان دهنده انواع مسافران و سفر است. تجربیات.” آنها 500 دلار برای مقالات طولانی و 100 تا 250 دلار برای پست های کوتاه تر می پردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر، دستورالعمل ارسال آنها را بخوانید.