7 دستور غذای گیاهی که باور نمی کنید وگان هستند


یا شاید شما گیاهخوار هستید و دوستانی دارید که غذا می خورند.

آیا می خواهید مهمانان شام خود را فریب دهید تا سبک وگان را امتحان کنند؟

خسته از پرتاب یک وعده غذایی به ناله “گیاهان” مکررا؟

یا ممکن است شنیده باشید که رژیم های غذایی گیاهی:

  1. برای محیط زیست بهتر است،
  2. بهبود سلامت روده و
  3. خطر ابتلا به برخی بیماری ها را کاهش دهید.

بنابراین اکنون می خواهید یک رژیم گیاهخواری یا وگان بدهید.

مهم نیست که در کدام کمپ هستید، من این لیست سریع از 7 ایده دستور پخت گیاهخواری را که پر از طعم هستند، گردآوری کرده ام!

1. بهترین کاری فلفل قرمز وگان جهان

بهترین کاری فلفل قرمز در جهان

فلفل قرمز غذای مورد علاقه گوشت خواران است، اما این دستور غذا کاملاً گیاهی است. در این یکی، من از برگر Beyond Meat Veggie Burger استفاده می‌کنم تا کمی بافت را فریب دهم، اما همه طعم‌ها از ترکیب مخلوط ادویه چیلی و پودر کاری در دستور تهیه می‌شوند. اگر می‌خواهید سیرتر شود، می‌توانید سیب‌زمینی یا حتی برش‌های انبه را به فلفل چیلی اضافه کنید و کنار آن را با نان پهن سرو کنید. این مورد علاقه قدیمی من است که بارها به آن بازگشته ام و شرط می بندم که شما هم همینطور!

بهترین برای تهیه غذاهای گیاهی

برای دستور کامل اینجا را کلیک کنید.

2. سوپ مدیترانه ای توسکانی

سوپ توسکانی رژیم مدیترانه ای

رژیم مدیترانه ای مورد علاقه من است و برای دو سال متوالی رسما بهترین رژیم غذایی بوده است. چگونه می توانید آن را بهتر کنید؟ آن را وگان کنید! این یک سوپ گرم و طعم‌دار پر از مواد مغذی است که روز شما را تامین می‌کند و آن را به سوپ گیاهی عالی برای خوردن خود یا مهمانان شام خیره‌کننده تبدیل می‌کند. دو قاشق غذاخوری چاشنی The Fit Cook Land همه طعم‌ها را با هم ترکیب می‌کند، اما ریحان تازه خرد شده این را به گزینه‌ای عالی برای تابستان تبدیل می‌کند.

برای دستور کامل اینجا را کلیک کنید.

3. بهترین تاکوی وگان کم کربوهیدرات در خیابان

تاکو آجیل گیاهی و گوشت بروکلی

تاکوی خیابانی وگان؟ شما او را می شناسید! در این دستور از گل کلم و گردو (باور کنید) برای تزیین گوشت استفاده می کنم. این تاکوها مملو از گرما و مواد مغذی هستند که باعث می‌شود تا مدت‌ها پس از پایان غذا احساس سیری کنید. ممکن است لازم باشد غذاساز خود را متوقف کرده و راه اندازی کنید و در حین حرکت، مواد را کمی له کنید تا قوام درستی داشته باشید. اما پاداش واقعی؟ می تونید در حین هم زدن “گوشت” رو بچشید و ادویه ها رو تنظیم کنید تا درست بشه.

برای دستور کامل اینجا را کلیک کنید.

4. وگان آهسته پز Bulgogi Taco

بولگوگی آهسته پز وگان کره ای

کی گفته تاکو فقط برای سه شنبه ها هست؟؟ بیایید قطار تاکو را ادامه دهیم! من عاشق دستور العمل های خمره کوچک ارزان هستم – شما فقط می توانید مواد را کنار هم بگذارید و چند ساعتی را کنار بگذارید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد این دستور غذا، بولگوگی شور با چاشنی تاکو است. این تضمینی است که ذائقه هر کسی را فریب می دهد!

5. ریزوتو برنج قهوه ای بدون لبنیات

ریزوتو بدون لبنیات

من اغلب می شنوم که افرادی که به رژیم غذایی وگان فکر می کنند می گویند که می ترسند برخی از غذاهای راحت مورد علاقه خود را از دست بدهند. اما اکنون، فکر می‌کنم، ما ثابت کرده‌ایم که تقریباً برای هر دستور غذا، از جمله ریزوتو، راه‌حلی وجود دارد. این به عنوان یک غذای جانبی یا به عنوان یک وعده غذایی عالی عمل می کند و یکی از غذاهای گیاهی مورد علاقه من از fitmencook.com است. حقه؟ برای دادن بافت خامه ای به ریزوتو از مخمر تغذیه ای استفاده کنید.

برای دستور کامل اینجا را کلیک کنید.

6. گوشت خوک کبابی گیاهی

یک بار دیگر، ما از جک فروت به عنوان مکمل گوشت دلچسب استفاده می کنیم و آهسته پز را روشن می کنیم تا قوام مورد نظر خود را بدست آوریم. اگر به دنبال یک روش گیاهی برای لذت بردن از کباب تابستانی هستید، این دستور غذای گیاهی عالی است و می توانید گوشت خوک کشیده شده را روی یک ساندویچ یا به تنهایی سرو کنید!

برای دستور کامل اینجا را کلیک کنید.

7. ساده ترین چیزکیک خام وگان تمشک

فقط به این دلیل که به گیاهان تکیه می کنید به این معنی نیست که باید همه چیزهای خوب را کنار بگذارید. نمونه موردی: این چیزکیک وگان شگفت انگیز به همان اندازه خوشمزه است. این یکی از سریع ترین و ساده ترین دستور العمل های گیاهخواری در این لیست است، بنابراین مطمئن شوید که تصمیم دارید کدامیک را با این شاهکار امتحان کنید. باور نمی‌کنید که بدون استفاده از محصولات حیوانی می‌توانید چیزی خامه‌ای درست کنید، و همچنین باور نمی‌کنید که کسی آن را با او به اشتراک بگذارید!

برای دستور کامل اینجا را کلیک کنید.

حباب!

اگر می‌خواهید خودتان را به چالش بکشید تا به برخی از غذاهای مورد علاقه‌تان ظاهر وگانی بدهید، اکنون هفت دستور غذای گیاهی خوشمزه دارید که باید امتحان کنید. حتماً من را در اینستاگرام تگ کنید و به من اطلاع دهید که چگونه می شوند!