6 استایل جذاب مردانه برای تابستان


6 استایل جذاب مردانه برای تابستان

در ماه های سردتر فوق العاده شیک بودن با کت و شلوار بسیار آسان است. شلوار جین تیره و کت و شلوار، اما در تابستان و گرما لباس پوشیدن به سبک تابستانی می تواند کمی پیچیده تر باشد، در زمستان تنوع کمی بیشتر از نظر بافت، بارانی و مانتو وجود دارد، اما در تابستان فقط به دنبال چیزهای خنک هستیم، هوای گرم و دمای بالای 40 درجه آسان نیست. . این نقطه فقط با لباس قابل مدیریت است. مردان کمی راحت‌تر هستند و در محل کار می‌توانند لباس‌های پشت باز و حتی بدون آستین بپوشند. ما برای این تابستان چند پیشنهاد عالی داریم.

  1. انتخاب برند و پارچه مناسب

همانطور که می دانید پارچه های سبک و قابل تنفس برای تابستان مناسب هستند. در تابستان همه چیز گرم و غیرقابل تحمل است. و شما می توانید این را از دماسنج تشخیص دهید. بنابراین، پوشیدن پارچه های قابل تنفس تنها راه برای جلوگیری از ذوب شدن در هوای آزاد است. الیاف طبیعی مانند پنبه و کتان همیشه بی خطر هستند. اما حتی الیاف مصنوعی نیز در تابستان گرم و راحت هستند. اگر فیبر مناسب را پیدا کنید لباس هایی بپوشید که از کیفیت آن برند اطمینان دارید. دلیل معروف و محبوبیت این برند کیفیت بالای آن و رضایت مشتری می باشد به عنوان مثال فروشگاه برند ال سی من با تولید محصولاتی که آقایان می خواهند و می فروشند حضوری و خرید اینترنتی یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین برندهای ایران می باشد. متریال محصولات این برند به صورت فصلی از بهترین پارچه های مناسب فصل انتخاب شده و ماندگاری بالا تضمین کننده کیفیت محصولات این برند خواهد بود.

  1. کفش مناسب

6 استایل جذاب مردانه برای تابستان

مهم است که چه مناسبتی بپوشید، در تابستان لباس های نخی و صندل بهترین انتخاب هستند. اما برای مناسبت های مختلف شما باید از وسایل مختلفی استفاده کنید، به عنوان مثال برای پیاده روی شبانه در تابستان. کفش های ورزشی مردانه طبی بهترین انتخاب هستند در واقع کفش های ورزشی مردانه در مواقعی که نیاز به راحتی بالایی دارید بسیار کاربردی هستند. برای موقعیت های اداری به کفش یا چرم راحت نیاز دارید. و صندل بهترین انتخاب برای رفتن به ساحل است.

  1. شلوار کوتاه

برای مردان در تابستان و در شهرهای ساحلی توصیه می شود برای محدود کردن لباس ها و وزش باد از شورت نخی کوتاه استفاده کنید. البته مواردی مانند روغن های بدن و ضد آفتاب برای جلوگیری از آفتاب سوختگی ضروری هستند. لطفا توجه داشته باشید که قد شلوارک نباید خیلی کوتاه باشد. برای پیاده روی در شهر ایده آل نیست و حتی در شهرهای ساحلی بهتر است شلوارک زیر زانو بپوشید با این کار میزان آفتاب سوختگی شما بسیار کاهش می یابد. رنگ و پارچه بسیار مهم است. استفاده از رنگ های روشن و پارچه های سبک برای راحتی بهترین انتخاب است.

  1. پیراهن دکمه دار

6 استایل جذاب مردانه برای تابستان

لباس های طرح دار و دکمه دار گزینه ای عالی برای کنترل گرمای تابستان هستند. در واقع، این یک راه عالی برای استراحت و لباس پوشیدن به طور همزمان است. تنها قانونی که باید رعایت کنید این است که آن را با سبک خود ساده نگه دارید. پیراهن های راه راه را نباید با شورت راه راه پوشید. شلوار یا شلوارک ساده را انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید این عکس را بگیرید توصیه می شود شلوار یا شورت راه راه را با یک پیراهن نخی آستین کوتاه ست کنید. در انتخاب رنگ دقت کنید. می توانید از رنگ های تیره و روشن در کنار هم استفاده کنید. و همچنین می توانید تن های مختلف را ترکیب کنید. با همین رنگ با هم رنگ های محبوب تابستانی کرم، خاکی، آبی روشن، سبز روشن مخلوط با سفید است. و از رنگ قهوه ای برای کفش یا صندل استفاده کنید تا استایل خود را افزایش دهید.

  1. یک سبک نمونه را امتحان کنید

اولین توصیه ما برای تابستان این است که تا حد امکان جوراب و کفش رسمی را در محیط های غیر اداری بیاندازید. گاهی اوقات باید به قوزک پای خود اجازه نفس کشیدن بدهید. بعد از این به کمد لباس خود بروید. شلوارهای پارچه ای و پیراهن های نخی بهترین گزینه های تابستانی هستند. اگر به شلوار پارچه ای علاقه ندارید شلوار جین مشکی یا کتان را امتحان کنید. شما به یک پیراهن ساده کرم دکمه دار نیاز دارید. آخرین دکمه را روشن بگذارید یک ساعت بند چرمی اسپرت تهیه کنید و از یک بند چرمی به عنوان اکسسوری برای ساعت خود استفاده کنید. کالج انتخاب درستی است. فراموش نکنید که ما در مورد استایل های تابستانی صحبت می کنیم که می توانید بیشتر اوقات بپوشید. چنین پوششی حتی در محیط اداری نیز قابل قبول است.

  1. تی شرت و لباس راحتی

هیچ چیز بهتر از پوشیدن یک تی شرت راحت و قابل تنفس در یک روز گرم تابستانی نیست. تا حد امکان از رنگ های روشن استفاده کنید. شلوارهای راحت و اسلش با مواد مناسب برای تابستان و تی شرت های نخی و آستین بلند انتخاب های محبوب بسیاری از مردان و نوجوانان است. استفاده از چنین پوششی از ذوب شدن شما در گرما جلوگیری می کند و به تنظیم دمای بدن شما کمک می کند. برای جلوگیری از گرمازدگی همیشه یک بطری فلکسی همراه خود داشته باشید تا از آب سرد برای تعادل بدن خود استفاده کنید.

نکته این است که در تابستان خود را با چیزهای سنگین شکنجه نکنید. علاوه بر گرمای شدید، سبک‌تر و راحت‌تر است، به خصوص زمانی که زیر نور مستقیم خورشید راه می‌روید. شما نباید کیف یا وسایل سنگین حمل کنید. این سختی مسیر و استرس گرمایی را تشدید می کند. در مکانی روشن و سایه دار بمانید و همیشه از کرم ضد آفتاب برای محافظت از خود در برابر اشعه های مضر خورشید استفاده کنید.

نویسنده: سراقبالی