50 دلار تخفیف برای 6 هفته چرخه سم زدایی قند


با دوره 6 هفته ای سم زدایی شکر و عضویت پشتیبانی آموزشی گروه من، از هوس های قند و کربوهیدرات رها شوید و وزنی را که می خواهید کم کنید کاهش دهید! 50 دلار تخفیف برای 6 هفته چرخه سم زدایی قند!

چرخه سم زدایی قند 6 هفته ای با پشتیبانی زنده هفتگی

چرخه سم زدایی قند 6 هفته ای با پشتیبانی زنده هفتگی

این آخرین برنامه ای است که برای از دست دادن وزنی که می خواهید کم کنید، قند خون خود را متعادل کنید، هوس قند و کربوهیدرات را متوقف کنید و زندگی بهتری داشته باشید، به آن نیاز دارید!

هنگامی که به دوره 6 هفته ای سم زدایی و عضویت ما ملحق می شوید، با جلسات هفتگی زنده زوم برای راهنمایی و کمک به شما در تنظیم برنامه و پاسخ به تمام سؤالات شما به طور کامل پشتیبانی می شوید. شما اعضای بزرگ دیگری را خواهید یافت که آنها نیز در مسیر و مسیری مشابه شما هستند که به شما مسئولیتی می دهند که واقعاً برای موفقیت به آن نیاز دارید.

در حال حاضر تا 25 ژانویه می توانید 50 دلار از دوره 6 هفته ای سم زدایی قند از 26 ژانویه شروع کنید!

نظرات اعضای جلسه قبلی:

آنجلا می گوید: “من 4.6 پوند کم کرده ام و هیجان زده تر از همیشه هستم!” فقط یک هفته از چرخه سم زدایی قند می گذرد!

سوزان می گوید: “امروز صبح روی ترازو رفتم، تنها پس از یک هفته برنامه ریزی، 4.8 پوند وزن کم کردم! خیلی هیجان زده!”

تریش می گوید: “(من فقط در هفته 4 ملاقات می کنم زیرا هفته گذشته عمل جراحی انجام دادم – اکنون دارم جلسه را تماشا می کنم). برندا این یک تجربه بسیار مثبت بود! قبل از عمل جراحی 5 پوند وزن کم کردم. من خیلی وقته احساس می کنم.اینم روش جدیدی یاد گرفتم.فکر کردن، آشپزی و خوردن عالیه به دیگران!”

کارول، سلام به همه! بعد از 6 هفته خوشحالم که گزارش کنم 13 پوند از دست داده ام! مدام فراموش می‌کردم خودم را اندازه‌گیری کنم، کاری که از انجام آن ناامید بودم. اما من امروز پیراهنی پوشیدم که چند ماه است نمی توانم آن را بپوشم.

میشل می گوید: “کلاس شگفت انگیز!! من همه اطلاعات را دوست داشتم و چیزهای زیادی یاد گرفتم. کارهایی که می توانم بدون احساس کمبود ادامه دهم. 9 پوند 10” و 2 درصد چربی بدن از دست دادم!! “

در اینجا چهره به چهره میشل تحول شگفت انگیز است! او ده سال جوان تر به نظر می رسد!

اینها تنها تعدادی از تمجیدهای عالی از چرخه های سم زدایی قند هستند که من در گذشته انجام داده ام. ما دوره را در صورت بیماری همه گیر انجام دادیم و قابل توجه بود که چقدر کاهش وزن و سلامتی حاصل شد! من دوره را به صورت زنده راه اندازی خواهم کرد و از 20 سپتامبر شروع خواهد شد!

عکاسی شاون دیویس

چرا من هرگز می گویم این بهترین دوره سم زدایی قند است که می توانید در آن شرکت کنید؟ چون اینو بهت نمیگم شما هستید باید از رژیم کتو پیروی کنید. به شما نمی گویم، شما هستید باید بدون لبنیات رفت من حتی به شما نمی گویم که روزانه چند کربوهیدرات باید بخورید! من به شما کمک می کنم بفهمید چه چیزی درست است برای شما بدن

با گذراندن این دوره متوجه خواهید شد که چه مقدار کربوهیدرات بخورید. متوجه خواهید شد که چه کربوهیدرات هایی برای او مناسب است برای شما بدن و آنچه نیست. بالاخره راهی پیدا خواهید کرد که یک بار برای همیشه از شر هوس قند و کربوهیدرات خلاص شوید تا زمانی که به وزن مناسب برسید. برای شما بدن

همه چیز به فردیت حیاتی مربوط می شود و هیچ کس نباید به شما بگوید که کدام سبزیجات برای بدن شما ممنوع هستند به همین دلیل همه بدن این متفاوت است و تحت تأثیر غذاهای خاص متفاوت است. برخی می توانند سیب زمینی شیرین را بدون افزایش قند خون بخورند در حالی که برخی دیگر نمی توانند. دوره سم زدایی قند تنها دوره ای است که شما را در هر کجا که هستید ملاقات می کند تا به شما کمک کند آنچه را که برای متعادل کردن قند خون و داشتن آزادی غذا خوردن برای شما مفید است پیدا کنید!

کارن می‌گوید، “می‌خواستم دوباره از شما برای کلاس عالی 6 هفته‌ای تشکر کنم. من از نتایجم (-17 پوند و -16 اینچ) بسیار راضی هستم و چیزهای زیادی یاد گرفتم.”

و این فقط در مورد سم زدایی قند و کاهش وزن نیست، دیابت نتایج شگفت انگیزی را با برنامه من می بیند!

کریستا می‌گوید، “نتایج شگفت‌انگیز من از ماه عبور کردم، خیلی ممنون برندا! من به متخصص غدد مراجعه کردم و او انسولین سریع‌العملم را برداشت و انسولین اکتین طولانی مدت من را به شدت کاهش داد. در مجموع 11.9 پوند وزن کم کردم. 6.5 اینچ و احساس عالی!

دارلین می گوید: “خیلی باحاله. من دیابت نوع 2 دارم. 13 پوند وزن کم کردم. مصرف یک قرص رو قطع کردم و انسولین و متفورمینم رو نصف کردم.”

لزلی می‌گوید: «وقتی به پایان دوره 6 هفته‌ای من می‌رسیم، باید یک داستان موفقیت بزرگ را به اشتراک بگذارم – همسرم در ماه فوریه مبتلا به دیابت نوع 2 تشخیص داده شد و در ICU بستری شد. شما نمی‌دانید چگونه باید این کار را انجام دهید. با او – او در نهایت روزانه 105 واحد انسولین کوتاه‌اثر و 60 واحد انسولین طولانی‌اثر مصرف کرد. کنترل آن بسیار سخت است و اکنون به لطف “ملت” بدون قند ما – برندا بنت، … ..انسولینش صفره و فقط متفورمین… ..10 کیلو هم کم کرده!دیروز به متخصص غدد مراجعه کردیم و او گفت که هرگز ندیده است که یک دیابتی نوع 2 از این مقدار انسولین به صفر برسد و گلوکز او در محدوده 99٪ مواقع است. !!! من نمی توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم که یک فرد واقعی هستید و به من یاد می دهید چگونه سالم بپزم و از آن لذت ببرم! “

دوره بعدی تا بهار 2022 دیگر ارائه نخواهد شد!

هفته 1: شما دقیقا یاد خواهید گرفت که برای سم زدایی از شکر چه بخورید و چه نخورید. شما این امکان را خواهید داشت که برنامه کم کربوهیدرات، برنامه کتو یا برنامه رژیم غذایی ایمنی را انتخاب کنید. بروشورهایی درباره نوشیدنی ها، میان وعده ها، چربی ها و روغن های سالم و مکمل های اختیاری دریافت خواهید کرد.

هفته 2: می آموزید که آیا خوردن میان وعده شما یک عادت است یا گرسنگی واقعی، پرهیز از غذا بین وعده های غذایی و اینکه چگونه به جای خوردن میان وعده، فاصله را کم کنید.

هفته سوم: شما در مورد درشت مغذی های مناسب برای بدن خود، حساسیت های غذایی، آزمایش خون و استفاده از رکورد نبض یاد خواهید گرفت.

هفته چهارم: شما محرک ها و سیگنال هایی که منجر به وسوسه می شوند و نحوه مبارزه با آن را خواهید آموخت. ما یاد خواهیم گرفت که غلات، گلوتن و روزه متناوب چگونه بر سلامت شما تأثیر می گذارد و چگونه از یک رژیم غذایی پروتئین سریع اصلاح شده پیروی کنید.

هفته پنجم: شما یاد خواهید گرفت که چگونه در طول دوره شروع به پاره شدن، چه زمانی آزمایشات بیشتری انجام دهید و چه چیزی را از نظر هورمون ها، غدد فوق کلیوی و غدد تیروئید آزمایش کنید.

هفته ششم: با پیروی از پروتکل 7 روزه تست کربوهیدرات، نحوه واکنش بدن خود به کربوهیدرات های خاص را خواهید آموخت. (انتخاب من)

هفته هفتم: پاداش;شامل می شود؛ چگونه شتاب را حفظ کنیم!

و آخرین وصیت به شما!

سوزان می گوید: “خوب. نتایج من. صادقانه بگویم (مثل من). من 4 هفته را در برنامه گذراندم و 14 پوند و 10 اینچ وزن کم کردم. هفته 5 را صرف دسر، شراب، پیتزا کردم. احساس وحشتناکی داشتم و 2 پوند اضافه کردم. هفته 6 من هنوز در تعطیلات بودم اما غذاهای سالم پختم و وزنم را حفظ کردم. در هفته 4 متوجه شدم که برای بدن و کارم به کربوهیدرات بیشتری نیاز دارم، احساس ضعف فوق العاده ای می کردم و فشار خونم واقعاً پایین می آمد. سعی کردم نمک بیشتر و نمی‌توانستم استراحت کنم، بنابراین کربوهیدرات‌های بیشتری خوردم و کربوهیدرات‌های اشتباه در هفته‌های 5 و 6، سیب‌زمینی و گندم هر بار به من ضربه زد. بیشتر! از 11.5 اینچ!!!!!ممنون برندا، این چرخه عالی بود و امروز می‌خواهم چند وعده غذایی را از کتاب آشپزی شما تهیه کنم!»

چه در تلاش برای کاهش وزن باشید و چه در حال تعمیر و نگهداری هستید، ما شما را تشویق می کنیم که از مزایای حمایت از دیگرانی که همین کار را انجام می دهند بهره مند شوید.

من به شما مراحل مقابله با هوس را به صورت روزانه، یک روز در یک زمان به شما آموزش می دهم.