5 گام برای تسخیر قاره خود با سیستم talkhealth


هفته جهانی قاره یک کمپین بهداشتی سالانه است که او سازماندهی می کند WFIPP (فدراسیون جهانی بی اختیاری و مشکلات لگن) و در سطح جهانی پشتیبانی می شود ICS (International Continence Society)به کمپین افزایش آگاهی ، که از 21 تا 27 ژوئن ادامه دارد ، با هدف غلبه بر انگ غیر ضروری در سراسر قاره و برجسته کردن تأثیر بی اختیاری ادرار بر 3 میلیون نفر در بریتانیا که با آن زندگی می کنند ، است.

از هر 8 نفر ما 1 نفر مبتلا به مثانه بیش فعال است ، در حالی که افراد دیگر هنگام خندیدن یا عطسه فرار می کنند ، شبهای بی خوابی را تجربه می کنند زیرا نیاز به ادرار دارند و هنگام رفتن به توالت دچار مشکل می شوند. با وجود تعداد زیادی از افرادی که در شرایط قاره ای زندگی می کنند ، صحبت در مورد آنچه اتفاق می افتد وقتی می توانیم یا نمی توانیم به موقع به توالت برویم کافی نیست.

این هفته جهانی قاره“ما می خواهیم مطمئن شویم که شما صحبت می کنیدسلامتی اعضا نه تنها مسلط به دانش برتر قاره هستند ، بلکه می توانند با وجود بی اختیاری زندگی کامل داشته باشند. ما برخی از بهترین رویدادها ، مقالات و برنامه های پشتیبانی را جمع آوری کرده ایم که به شما کمک می کند سلامت ضعیف مثانه را از بین ببرید …

این جمعه: قهوه صبحگاهی با سلامت مثانه CliniMed

بر جمعه (25 ژوئن) در باره ساعت 11:00، سو هینتون در این ماه در یک قهوه حرفه ای شرکت خواهند کرد تا تخصص خود را در مورد همه موارد مربوط به سلامت مثانه به اشتراک بگذارند. این فرصت شما برای انتخاب یک متخصص مغز مثانه است که نکات و ترفندهایی را در مورد نحوه حرکت در زندگی با نگرانی های مثانه به شما ارائه می دهد و س questionsالاتی را مطرح می کند که نمی توانید از پزشک خود بپرسید.

مشاور پرستار بالینی ، سو هینتون ، بیش از 20 سال به عنوان یک پرستار متخصص در مراقبت از معده و قاره کار کرده است.

صبح برای قهوه ثبت نام کنید

با استفاده از پدهای iD Light Advanced کنترل بی اختیاری یائسگی را در دست بگیرید

بی اختیاری ادرار اغلب ناشی از فشار روی ماهیچه هایی است که به شما در ذخیره یا انتقال ادرار و قدرت کف لگن کمک می کند. تغییرات هورمونی در طول زندگی شما می تواند بر نحوه عملکرد این ماهیچه ها تأثیر بگذارد ، به همین دلیل است که زنان یائسه اغلب مستعد نشت هستند.

آیا دچار بی اختیاری خفیف تا متوسط ​​شده اید؟ پدهای ID Light Advanced برای زنان محافظت محتاطانه ای در برابر ناراحتی ناشی از ضعف مثانه ارائه می دهد. برای پوست خوشایند است ، به دلیل مواد تنفس پذیر و پنبه ای ، این محصول از نظر پوست آزمایش شده و فاقد لاتکس است!

اگر می خواهید نمونه رایگان پدهای iD Light Advanced را دریافت کنید ، کافیست در برنامه پشتیبانی از یائسگی ثبت نام کنید!

با بررسی talkhealth ، محصول قاره کامل خود را بیابید

پد شناسه بررسی محصول

یافتن محصولات پزشکی مناسب برای کمک به شما در زندگی راحت تر با محصولات این قاره می تواند چالش برانگیز باشد. از درج تا کاتتر ، بی اختیاری بی اختیاری هرکسی متفاوت است ، بنابراین محصولات آنها باید باشد!

امروزه می توانید به لطف کنترل پنل مورد اعتماد ما ، که تعدادی پد ، شلوار و کاتتر بی اختیاری را ارائه کرده است ، تصمیم درستی بگیرید.

امروز نظرات را بخوانید و محصول بهداشتی کامل را بیابید!

با ما در وبینار آینده Coloplast در سفر و ISC همراه باشید!

وبینار مثانه کلوپلاستیک

پنجشنبه 8 جولای – 17:00

بسته بندی برای یک سفر بدون نگرانی باید کاری باشد که هرکسی می تواند انجام دهد ، اما اگر با مشکل مزمن مثانه زندگی می کنید ، ممکن است مشکل باشد! چه در حال تلاش برای پیروی از روال کاتتریزاسیون خود در زمان غیبت هستید ، چه دستگاه شما باعث مشکلات ایمنی می شود ، Coloplast اینجاست تا سفر شما را کارآمدتر کند. امروز در وبینار ثبت نام کنید و دریابید که چگونه می توانید سفر خود را با ISC به بهترین نحو برنامه ریزی کنید!

متخصص مثانه پرستار Coloplast هانا دگوارا نکات و ترفندهای کاربردی را برای سفر با ISC ارائه می دهد. از به اشتراک گذاشتن آنچه باید برای آماده شدن برای سفر انجام دهید ، تا راهی برای انجام کاتتر در خارج از خانه.

برای رویداد Coloplast ثبت نام کنید

با مقاله های ما در مورد مثانه متخصص قاره شوید

ما دائما در تلاش هستیم تا شما را در قسمت مقالات وب سایت خود در جریان سلامت خود قرار دهیم و از سلامت مثانه غافل نشوید. این که آیا می خواهید درباره UTI بیشتر بدانید ، به حمایت حرفه ای نیاز دارید یا صبح قهوه حرفه ای ما را با Bladder Health UK از دست داده اید ، برای خواندن بیشتر روی پیوندهای زیر کلیک کنید!

بخوانید: 6 بهترین افسانه درباره UTI – فاش شد

بخوانید: از متخصصان بپرسید … بی اختیاری

بخوانید: قهوه صبحگاهی با سلامت مثانه انگلستاندیدگاهتان را بنویسید