5 نکته برای ست کردن لباس با انواع رنگ های متضاد


5 نکته برای ست کردن لباس با انواع رنگ های متضاد

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب لباس، رنگ لباس است. و می توانید از رنگ های مختلف استفاده کنید در موقعیت ها و مناسبت های مختلف، هر رنگی از سوی دیگر نمایانگر ظاهر و اندام ما به شکلی خاص است. اکثر طراحان لباس ها را بر اساس گروه سنی، جنسیت، موقعیت اجتماعی، فرهنگ و … طراحی می کنند اما چگونه لباس های چند رنگ را انتخاب کنیم؟ با ما بمان

  1. رنگ اصلی را انتخاب کنید

5 نکته برای ست کردن لباس با انواع رنگ های متضاد

رنگ اصلی لباس باید رنگی باشد که رنگ های دیگر در کنار هم قرار گیرند، این رنگ باید با رنگ های مختلف حتی رنگ های متضاد ترکیب شود. برای این برای رنگ اصلی باید یک رنگ تیره و خنثی مانند سفید، خاکستری یا مشکی انتخاب کنید که می تواند در کنار رنگ های دیگر قرار گیرد. به آسانی از رنگ های روشن نیز می توان به عنوان رنگ اصلی در لباس ها استفاده کرد. اما باید از رنگ های روشن تیره و متضاد به عنوان اکسسوری یا لباس های دیگر استفاده کرد. نامرئی برای رنگ کردن لباس های شما

به عنوان مثال، اگر لباس شما سفید است همچنین می توانید از کلاه یا کیف مشکی کوچک استفاده کنید برای این کار می توانید از برند پوشاک Ara jpa و بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور کمک بگیرید. قیمت اجناس پوشاک آرا در خرید اینترنتی مقرون به صرفه تر است. زیرا شامل تخفیف های متنوعی می شود.این برند در رنگ های متنوعی عرضه می شود و می توانید رنگ های مختلف را ست کنید. لباس به راحتی

  1. نسبت رنگ

برای استفاده از رنگ های متضاد بیش از سه رنگ نباید در لباس استفاده شود. استفاده از رنگ بیشتر باعث می‌شود لباس‌های شما شلوغ به نظر برسند، مثلاً کیف و کفش‌های شما ممکن است یک رنگ باشند. اما لباس شما می تواند برعکس یا رنگ دیگری باشد. هنگام انتخاب رنگ لباس، همیشه رنگ هایی را انتخاب کنید که در نگاه کردن به آن ها یکدست باشند، مثلاً برای تعادل بین یک بلوز روشن و یک دامن تیره. تیرگی دامن باید روی پیراهن ظاهر شود.

برای ایجاد تعادل رنگ باید طیف رنگ ها را با هم در نظر بگیرید مثلاً محدوده های قرمز و سبز یکسان هستند. در صورتی که همین مقدار برای نظم دادن به لباس ها استفاده شود لباس ها متعادل هستند اما نسبت زرد به بنفش 3 به 1 است و بنفش باید 3 برابر اندازه زرد باشد.LC Waikiki یک برند لباس برای مردان، زنان و کودکان است که طیف وسیعی از رنگ ها را ارائه می دهد. و به راحتی می توانید این برند را به صورت آنلاین خریداری کنید.

  1. با در نظر گرفتن فصل

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که فصول و شرایط آب و هوایی مدام در حال تغییر است و در یک حالت نیستید. پس باید با آب و هوا سازگار باشید مثلاً در تابستان لباس های سبک و نازک بپوشید. اما با نزدیک شدن به زمستان و زمستان از رنگ های تیره استفاده کنید. با این تکنیک ها شما می توانید در تمام طول سال استایل زیبایی داشته باشید.

  1. با توجه به وضعیت

هنگام انتخاب رنگ باید همیشه شرایط را در نظر بگیرید، به عنوان مثال، استفاده از چندین رنگ متضاد، باید استانداردهای سنتی موقعیتی را که در آن قرار دارید در نظر بگیرید. باید بدانید که نمی توانید از هر رنگی در هر مکانی استفاده کنید، مثلا ترکیبی از سفید و مشکی. که دو رنگ متضاد هستند جایگزین خوبی برای عزاداری یا عزاداری نخواهد بود. در یک موقعیت رسمی به طور کلی، ترکیب رنگ های خنثی مفیدتر است.

  1. الگوی چاپ شده

5 نکته برای ست کردن لباس با انواع رنگ های متضاد

اگر می خواهید از رنگ های متضاد در لباس های خود استفاده کنید. باید بدانید که فقط باید از چاپ در لباس خود استفاده کنید. زیرا در این صورت لباس های شما شلوغ می شود و رنگ های متضاد دیده نمی شوند. معمولا بهتر است این طرح ها را در لباس خود داشته باشید و شلوارهایی با طرح های ساده و تک رنگ انتخاب کنید. چاپ اغلب در رنگ های مختلف در بازار موجود است. برای خانم ها از رنگ شادتری استفاده خواهد کرد و برای مردان بیشتر آنها از رنگ های خنثی برای آنها استفاده می کنند. این رنگ ها بهتر است در تابستان رنگ های شادی داشته باشند تا گرمای کمتری را جذب کنند. اما در زمستان و روزهای سرد سال می توان از رنگ های تیره استفاده کرد.

نویسنده: وحیده امینی