4 مورد ضد اضطراب برای پر کردن قهوه صبحگاهی


چیزی در مورد یک فنجان قهوه صبحگاهی وجود دارد که فقط برای ما درست می کند. با تمام صداقت ، ما با خواب هر بهبودی آسمانی به خواب می رویم! حتی ممکن است کسی بگوید او مسئول شروع برنامه صبحگاهی ما است – به هر حال ، قهوه انگیزه ما برای بلند شدن از رختخواب است. شاید یک درام. اما حقیقت دارد! ظاهراً ما عشق زیادی را در جام خود قرار داده ایم. به یک معنا ، ما سالم ترین کلاهبرداری های قهوه را بررسی کرده ایم تا مزایای آماده سازی روزانه خود را حداکثر کنیم ، از جمله مواد اصلی که با اضطراب مبارزه می کنند.

در حالی که برخی از کافئین در صبح توصیه می کنند ، یک فنجان قهوه در صبح همیشه چیز بدی نیست (خیلی کمتر از این). با ترکیب مناسب و ترکیب مناسب (ما به شما ، غذاهای استرس زا نگاه می کنیم) ، یک فنجان جو صبحگاهی می تواند بخشی سالم از برنامه صبحگاهی شما باشد. ما به شما نشان می دهیم که چگونه چهار ماده ضد اضطراب داشته باشید که قطعاً صبح آن روز آمادگی شما را افزایش می دهد.

اما اول اینکه چقدر قهوه دارید؟

اما صبر کنید ، من فکر کردم فنجان قهوه صبحگاهی ما مشکلی برای سلامتی خواهد داشت؟ خوب ، مانند بیشتر چیزها ، پاسخ یکپارچه نیست. در حالی که برخی از ما کافئین ناشی از عصبانیت را تجربه می کنیم ، برخی دیگر افزایش انرژی ، انگیزه و حتی شادی را تجربه می کنند! نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که چه چیزی داخل لیوان شما می آید و هر چند وقت یکبار آن را دوباره پر می کنید.

بنابراین ، اگر می بینید که قهوه ای مکمل برنامه صبح شماست و اثرات عصبانیت را تجربه نمی کنید ، یک فنجان عرق نمی کند.

در واقع ، برخی از مطالعات نشان می دهد که قهوه حتی مزایای شگفت انگیزی را ارائه می دهد. به دلیل محتوای آنتی اکسیدانی بالابه ترفند اینجاست که کافئین را در حد اعتدال مصرف کنید و به بدن خود گوش دهید. همه نسبت به کافئین واکنش متفاوتی نشان می دهند ، بنابراین اگر قهوه شما را قطع نمی کند ، می توانید از محصولات ضد افسردگی زیر مانند قهوه بدون کافئین ، چای یا حتی شیرین کننده ها به طور کامل استفاده کنید.

همچنین ، لیست ما را بررسی کنید جایگزینی کافئین برای افزایش انرژی برای دریافت محرک های بدون انرژی بیشتر بدون کافئین.

4 مورد مبارزه با استرس برای تکمیل جام صبح خود

# 1 زردچوبه

اگرچه این ادویه یک غذای عالی است که به دلیل خواص ضد التهابی شناخته شده است ، برخی از آنها پژوهش پیشنهاد کرد که کورکومین (ماده فعال زردچوبه) نیز می تواند از اضطراب گاه به گاه سود ببرد. در حقیقت ، یک مطالعه نشان داد که نمرات اضطراب در شرکت کنندگان در حال مصرف کورکومین کاهش یافته است!

نکته: فراهمی زیستی زردچوبه به تنهایی زیاد نیست ، اما ترکیب فلفل سیاه کمک زیادی می کند (به لطف پیپرین موجود در فلفل سیاه). بنابراین ، اگر می توانید a یار صبح یک قهوه به قهوه خود اضافه کنید ، یک فلفل سیاه همراه با زردچوبه بپاشید. به خاطر داشته باشید ، برای دریافت مزایا فقط به 1/20 قاشق چایخوری نیاز دارید! به راحتی مزه اش را می چشید

شماره 2 پودر کاکائو

بله ، ما واقعاً به شما می دهیم یک دلیل سالم برای لذت بردن از شکلات! اما ، ما در مورد پودر کاکائو شیرین نشده ، پودر کاکائو خام یا 70٪ یا شکلات تلخ (نه انواع شیرین) صحبت می کنیم.

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو وجود دارد و برخی از آنها پژوهش نشان می دهد که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو حاوی موادی هستند که باعث تحریک خلق و خو و شناخت می شوند. بنابراین ، برای تقویت قهوه صبحانه ، این یکی از مسکن های استرس است که ما قطعاً می توانیم از آن استفاده کنیم. می توانید یک فنجان صبحانه موکا جو با پودر کاکائو بدون شیرینی میل کنید – فقط از قهوه استفاده کنید ، مخلوط کنید یا با دست بزنید و مخلوط کنید (یام!).

شماره 3 Ashwagandha

در طول دو سال گذشته ، به نظر می رسد که ما همچنان در مورد عوامل سازگار ، بخصوص ashwagandha ، چیزهای زیادی شنیده ایم.

سازگار کننده ها آنها گیاهان کوچکی هستند که تصور می شود به بدن در مدیریت استرس کمک می کند و هر آداپتوژن کمی متفاوت است. Ashwagandha بسیار محبوب شده است زیرا می توانید آن را به صورت پودر تهیه کنید تا به چیزهایی مانند شیرینی و بله ، حتی فنجان قهوه خود در صبح اضافه کنید!

ما این ماده ضد اضطراب را دوست داریم زیرا مطالعات نشان داده اند که این سازگار ممکن است به ویژه مثر باشد کمک به کاهش احساس اضطراب و نگرانیبه

اگر بدنبال یک نوشیدنی بدون کافئین برای شروع روز خود هستید ، این یک راه عالی برای متعادل کردن قهوه صبحانه است و حتی می توانید از پودر ashwagandha برای تهیه چای سازگار خود استفاده کنید.

شماره 4 Qorfe

من فکر می کنم همه ما می توانیم موافق باشیم ، دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شده اند. منظورم طعم شیرین و گرم دارچین به علاوه طعم قهوه آسیاب شده با سحر و جادو خالص است!

و ، این ادویه نه تنها طعم قهوه صبحگاهی ما را افزایش می دهد ، بلکه فواید قهوه برای سلامتی را نیز افزایش می دهد. دارچین یک داروی ضد استرس است که نشان داده شده است که حاوی آن است خواص ضد التهابی و ممکن است به حمایت از قند خون کمک کند ، متابولیسم، و حالت!

فنجان قهوه خود را روی شکر بریزید ، یا یک فنجان دارچین داغ را با قهوه یا اسپرسو و شیر دلخواه خود انتخاب کنید.

دستور قهوه پاداش: قهوه کدو تنبل سالم و دقیق

سازمان بهداشت جهانی Cuntada FitOn PRO بهترین نوشیدنی با طعم کدو تنبل را می سازد. ساخته شده با چند ماده ، ما تضمین می کنیم که این نوشیدنی قهوه طعم خروج جدید شما را خواهد داشت. آیا می خواهید بیشتر از این فنجان میل کنید؟ برخی از مواد ضد اضطراب را در بالا بپاشید تا سرد شوند ، آرام شوند و هر دوره بازیابی را جمع آوری کنند.

کرم قهوه کدو تنبل سالم

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
 • 2 قاشق غذاخوری شکر
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ½ قاشق چایخوری ادویه کدو تنبل + بیشتر برای سرو
 • 1 ½ فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (قهوه یخ زده)

دستورالعمل ها:

کافی است قهوه ، شکر نارگیل ، آب جوش و طعم کدو را با استفاده از همزن دستی ، یا شلاق دستی ، به یک کاسه بزرگ مخلوط کن اضافه کنید – این کار حدود 3 دقیقه طول می کشد. آن را ذخیره کنید.

برای Iced: اگر یخ درست کردید ، یخ را به همراه شیر به یک لیوان غذا اضافه کنید و قهوه زده شده را بردارید و فلفل کدو اضافی را روی شیر بپاشید.

برای گرم: شیر فرنی را به حرارت کم / متوسط ​​اضافه کنید و روی حرارت متوسط ​​بجوشانید. حجم قهوه مورد علاقه خود را بریزید و روی آن را با قهوه کدو تنبل بریزید. با دانه های کدو بپاشید.

توجه داشته باشید: در صورت تمایل قبل از خوردن قهوه کدو تنبل را با شیر مخلوط کرده و یکی از مواد ضد فشار بالا را برای تقویت آن اضافه کنید!

سایر هک ها برای اینکه صبح قهوه شما را سالم تر کنید

بدون شیر درست کنید

با استفاده از یکی از این گزینه های بدون شیر شیرین ، خامه سنگین را کنار بگذارید و آن را بدون شیر کنید.

 • شیر نارگیل بدون نمک (کنسرو شده)
 • شیر مادر
 • شیر ماکادمیا

شکر تصفیه شده را کنار بگذارید

اکثر ما ترجیح می دهیم کمی شیرینی به قهوه خود در صبح اضافه کنیم ، اما به جز مصرف شکر از سفره معمول ، راههای سالم تری نیز وجود دارد. در اینجا بسیاری از چیزهای طبیعی وجود دارد که می توان آنها را جایگزین کرد.

 • شربت افرا خالص (بسیار شیرین با قهوه ، به ویژه نوشیدنی های طعم دار!)
 • عسل (شیر عسل جو دوسر را امتحان کنید و بعداً از ما تشکر کنید)
 • سونکورتا قمباها
 • استویا یا شیرین کننده میوه های شیرین با کربوهیدرات کم

پروتئین را افزایش دهید

صبح با افزودن یک قاشق غذاخوری پودر پروتئین به نوشیدنی خود مکمل تقویت پروتئین بدهید! اگرچه TikTok ما را با غذاهای خوشمزه قهوه (پروتئین + قهوه) تشویق کرده است ، اما مدتی است که از این هک استفاده می کنیم.

 • یک قاشق کلاژن برای افزایش پروتئین بی مزه اضافه کنید. اگرچه در یک همزن ساده حل می شود ، اما این مخلوط بافت قهوه ای عالی به شما می بخشد! برای درمان بهتر ، قبل از مخلوط کردن ، مقدار کمی شیر جو دوسر یا نارگیل اضافه کنید.
 • به جای پودر پروتئین گیاهی از دسر صرف نظر کنید. سعی کنید 1 فنجان قهوه را مخلوط کنید – 1 قاشق چایخوری پودر پروتئین رول دارچینی JS Health X FitOn و شیر انتخابی غیر لبنی شما. پاشیدن مواد ضد افسردگی ذکر شده در بالا ، و یک نوشیدنی استرس زا و غنی از پروتئین به آن کودک اضافه کنید.

پیشنهاد صبح امروز بخشی سالم از عبادت صبحگاهی شما خواهد بود

قهوه همه چیز بد نیست ، برای برخی از ما ، یک فنجان در روز ممکن است واقعاً خوب باشد. اما ، به جای آنکه یک فنجان آن روز را با مقدار زیادی شکر و خامه سنگین بریزید ، سعی کنید با این چهار ماده ضد اضطراب آن را به بخشی سالم از برنامه روزانه صبح خود تبدیل کنید.

حتی بهتر ، صبح یک فنجان قهوه با کیفیت بالا بنوشید در حالی که به پادکست الهام بخش گوش می دهید ، کتاب توسعه شخصی را می خوانید ، یا در ایوان خود نشسته اید و قبل از پایان روز ، چند نفس عمیق تمرین می کنید.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به معنای حذف چیزهایی نیست که ما در زندگی روزمره خود لذت می بریم (یعنی قهوه). اما ، ما می توانیم راههای سالمی برای ترکیب آن در عادات روزانه خود بیابیم.

دیدگاهتان را بنویسید