30 درصد تخفیف برای لیست برنامه های وعده غذایی ناشتا کم کربوهیدرات در هفته اول


برنامه های غذایی کتو کم کربوهیدرات مستقیماً هر هفته به ایمیل شما ارسال می شود!

اکنون برای ژانویه، می توانید 30٪ تخفیف برای هر یک از گزینه های برنامه غذایی ما داشته باشید! اگر می خواهید عضویت برنامه غذایی ما را امتحان کنید، این زمان عالی برای شروع است! ما 3 برنامه غذایی مختلف را برای همه ارائه می دهیم. چه رژیم کم کربوهیدرات داشته باشید، چه رژیم کتو یا حتی روزه متناوب، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

با برنامه ای که هر هفته برای شما آماده است، استرس را از زندگی روزمره خود حذف کنید. شما را خواهد ساخت زندگی در سال جدید کمی ساده تر می شود، زمانی که شما یک برنامه لیست آماده دارید تا هر جمعه با لیست خرید خود به سراغ شما برود. سپس آخر هفته به بازار می روید و کارتان تمام می شود! دیگر نیازی به برنامه ریزی نیست، فقط بپزید و از غذاهای خوشمزه کم کربوهیدرات لذت ببرید.

ما سه گزینه برنامه غذایی داریم.

  1. یک برنامه غذایی کم کربوهیدرات شامل صبحانه، ناهار، شام و میان وعده است و حاوی بیش از 30 کربوهیدرات خالص در روز نیست.
  2. برنامه غذایی کتو شامل صبحانه، ناهار، شام و میان وعده است و حاوی بیش از 20 کربوهیدرات خالص در روز نیست.
  3. یک برنامه غذایی ناشتا متناوب شامل دو وعده غذایی و یک میان وعده پر پروتئین در روز با حداکثر 20 کربوهیدرات در روز است.

می‌توانید این گزینه‌ها را به صورت هفتگی انتخاب کنید، اگر می‌خواهید ببینید چه چیزی برای شما و سبک زندگی‌تان بهتر است، هر هفته تغییر کنید.

سال نو 2022 مبارک!

عضویت ما ساده است. می توانید برای امتحان آن به مدت یک ماه ثبت نام کنید یا می توانید برای عضویت سالانه ثبت نام کنید. هر جمعه یک برنامه غذایی به ایمیل شما می آید. قبل از شروع برنامه غذایی خود در روز یکشنبه، زودتر می توانید برای خرید غذا اقدام کنید.

شما می توانید برنامه غذایی و لیست خرید خود را مشاهده و چاپ کنید. اگر غذا را دوست ندارید، فقط آن را حذف کنید و غذای دیگری را که دوست دارید جایگزین کنید. لیست خرید به صورت خودکار تنظیم می شود. این بهترین نرم افزار موجود برای یک برنامه منوی قابل تنظیم است.

بسیاری از برنامه های غذایی کم کربوهیدرات یا کتو به شما این امکان را نمی دهند که حذف کنید، اضافه کنید، با یک لیست خالی شروع کنید و در صورت تمایل لیست خود را ایجاد کنید.

در اینجا نگاهی اجمالی به برخی از دستور العمل های برنامه غذایی ما در هفته آینده داریم!رژیم لاغری سریع