30 بهترین ایده برای غذای سوپر کاسه


بهترین قسمت یکشنبه سوپر بول؟ تنقلات! در زیر، بیش از 30 ایده غذای Super Bowl را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا یک روز بازی دلپذیر را گسترش دهید.


غذاهای سوپر کاسه


Super Bowl آخر این هفته در راه است، بنابراین فکر کردم که امروز وارد آن شوم و برخی از بهترین ایده های غذایی سوپر باول خود را به اشتراک بگذارم! آنها شامل همه چیزهایی هستند که برای چیدن یک روز بازی حماسی نیاز دارید – فینگر فودها، غذاهای خوشمزه، تنقلات شور، دسرها و موارد دیگر.

صادقانه بگویم، من یک طرفدار فوتبال نیستم (چه کسی این آخر هفته بازی می کند؟)، اما طرفدار بزرگ همه این دستور العمل ها هستم. آنها آسان، خوش طعم و – مهمتر از همه – سرگرم کننده هستند. فرقی نمی‌کند برای نمایش نیمه‌تیم، آگهی‌های تبلیغاتی یا خود بازی بزرگ تنظیم کنید، آن‌ها یکشنبه سوپرباول شما را به یک انفجار تبدیل می‌کنند. میان وعده مبارک، دوستان!

اسنک یک لقمه سوپر بول

برای خوردن این فینگر فودها نیازی به ظروف ندارید، بنابراین برای غذا خوردن جلوی تلویزیون عالی هستند.


هالاپینو پوپر


هالاپینو پوپرز
پاپرهای Jalapeño همه جعبه های غذای Super Bowl را بررسی می کنند. آنها تند، تند، ترد، خامه ای، و برای بوت شدن مناسب انگشت هستند! در این دستور غذایی سبک شده، من به جای پنیر خامه ای، فیلینگ خامه ای را با ماست یونانی درست می کنم.


لقمه های ترد گل کلم - ایده های غذای فوق العاده کاسه ای


هوا سرخ کن گل کلم
این لقمه های ترد گل کلم را با سس تارتار خانگی برای غوطه ور شدن سرو کنید.


تخم های شیطان


بهترین تخم مرغ شیطانی
این فینگر فود کلاسیک در هر مهمانی چه در سوپر بول و چه چیزهای دیگر مورد توجه است. با درست کردن تخم مرغ های آب پز تا 3 روز قبل جلو بروید.


قارچ شکم پر - ایده های فینگر فود مهمانی


قارچ پر شده
این پیش غذاهای کوچک طعم کامل لوتا را در یک لقمه بسته بندی می کنند. من کلاهک های آبدار و گوشتی قارچ را با گوجه فرنگی های آفتابی شور، جعفری تازه و پنیر پکورینوی شور پر می کنم. آجیل کاج برشته و آرد سوخاری پانکو مقدار مناسبی ترد را اضافه می کنند.


حلقه های پیاز سرخ کن هوا


حلقه های پیاز سرخ کن هوا
این حلقه‌های پیاز سرخ‌کن با هر چیزی که بیرون از خانه غذا خورده‌اید رقابت خواهد کرد! آنها ترد، قهوه ای طلایی و مملو از طعم اعتیاد آور پیاز هستند.

عبور از شیب!

یک سوپر باول ضروری است! موارد دلخواه مانند دیپ کنگر فرنگی اسفناج، گواکاموله کلاسیک و موارد دیگر را پیدا کنید.


دیپ کنگر اسفناج


دیپ کنگر فرنگی اسفناج
این دیپ شیرین همیشه در مهمانی ها و مجالس برنده است! برای سبک شدن من، پایه خامه ای را به جای پنیر خامه ای معمولی با ماست یونانی و گل کلم مخلوط شده(!!) درست می کنم. شما هرگز آن را از طعم و مزه حدس نمی زنید!


دیپ پیاز فرانسوی با چیپس سیب زمینی - بهترین ایده های غذایی سوپر کاسه


غوطه پیاز فرانسوی
من یک مهمانی روز بازی برگزار می کنم تا بهانه ای برای این شیب داشته باشم! غنی، خامه‌ای و مملو از طعم معطر و اومامی است. آن را با سبزیجات تازه یا چیپس سیب زمینی رنده شده بریزید.


بهترین گواکامول با چیپس تورتیلا


بهترین گواکاموله
آیا واقعاً یک مهمانی سوپر باول است اگر guac وجود نداشته باشد؟ این نسخه بسیار لذیذ و تازه است – همه دستور غذا را خواهند پرسید!


دیپ لوبیا - ایده های غذای فوق العاده کاسه ای


بهترین دیپ لوبیا
این غوطه ور شدن آسان در میان وعده های سوپر بول بسیار برجسته خواهد بود! روی آن را با چاشنی های تازه مانند گوجه فرنگی، آووکادو و چیلی های خرد شده بپوشانید تا بافت صاف و خامه ای آن برجسته شود.


سالسا خانگی - ایده های غذایی سوپر کاسه


سالسا خانگی
سالسا خریداری شده در فروشگاه نمی تواند با این نسخه خانگی روشن و با طراوت مقایسه شود. در کمتر از 10 دقیقه آماده می شود!


خاویار کابوی


خاویار کابوی
آیا به دنبال ایده های آماده سازی غذای Super Bowl هستید؟ این شیب با طراوت برای شما مناسب است. می‌توانید آن را تا یک روز قبل درست کنید – طعم‌ها فقط با مخلوط شدن و مخلوط شدن در یخچال بهبود می‌یابند.


دیپ هفت لایه وگان - میان وعده های Super Bowl


شیب 7 لایه وگان
وقتی بزرگ شدم، دیپ 7 لایه مادرم میان وعده مورد علاقه من در سوپر بول بود. این دستور پخت یک ریف گیاهی است که با لوبیا سرخ شده، گواکاموله، کینوآ تند شده و مقدار زیادی سبزیجات تازه درست شده است. روی آن را با کمی خامه بادام هندی پر کنید و با چیپس ترتیلا سرو کنید.

4 روش برای سرخ کردن سرخ کرده

آنها ترد، شور و عالی برای غوطه ور شدن هستند… تقریباً غذای ایده آل سوپر کالس.


سرخ کن با هوا سیب زمینی سرخ کرده - بهترین میان وعده های سوپر بول


سرخ کن بادی سیب زمینی سرخ کرده
درست مثل سیب زمینی سرخ کرده معمولی ترد و خوشمزه، اما با روغن بسیار کمتری درست شده است. آنها را با سس کچاپ، سس مایونز یا سس چیپوتل خامه ای من برای غوطه وری سرو کنید.


قاچ سیب زمینی پخته


قاچ سیب زمینی پخته
سرخ کن نیست؟ مشکلی نیست با این قاچ های سیب زمینی پخته شده در فر، غذای سرخ شده خود را تهیه کنید! آنها از بیرون ترد، در وسط کرکی هستند و در ترکیبی دودی و سیر ریخته می شوند.


سیب زمینی سرخ شده با پنیر چیلی - ایده های غذایی Super Bowl


سیب زمینی سرخ شده با پنیر چیلی
بهترین غذای وگان Super Bowl! این سیب‌زمینی‌های بدون پنیر حاوی فلفل‌های دودی گیاهی، سبزیجات تازه و پنیر وگان من است. حتی دوستداران گوشت و پنیر هم برای لقمه به لقمه برمی گردند.


سیب زمینی سرخ کرده آووکادویی ترد با مزرعه چیپوتل - اسنک های سوپر بول


چیپس آواکادو
کی گفته برای درست کردن سیب زمینی های خوشمزه به سیب زمینی نیاز دارید؟! این تنقلات خامه ای ترد را با سس چیپوتل برای غوطه وری سرو کنید.

اسنک های سوپر کاسه بیشتر برای عاشقان سیب زمینی

در جشن روز بازی خود سیب زمینی سرخ کرده سرو نمی کنید؟ سیب زمینی هنوز باید در منو باشد! دستور العمل‌هایی برای سیب‌زمینی پخته کامل، سیب‌زمینی خرد شده ترد، و پوست سیب‌زمینی پرشده پیدا کنید.


سیب زمینی پخته با خامه ترش بادام هندی و تکه های بیکن تمپه


سیب زمینی پخته عالی
این سیب‌زمینی‌های پخته عالی با پوست‌های ترد، نمکی و داخل کرکی، در هر مهمانی سوپر باول جذاب خواهند بود! آنها را با یک بسته بزرگ خامه ترش وگان و تکه های بیکن تمپه دودی سرو کنید.


سیب زمینی خرد شده ترد - ایده های غذایی سوپر کاسه


سیب زمینی خرد شده ترد
آنها را به صورت داغ از روی ورقه پخت با پاشیدن پارمزان یا کمی سس تند لذت ببرید. سس چیپوتل، رنچ و خامه ترش وگان همگی خوشمزه هستند!


پوست سیب زمینی لود شده - میان وعده های Super Bowl


پوست سیب زمینی لود شده
چرخشی تازه تر در میان وعده های روز بازی کلاسیک! این پوست های وگان سیب زمینی با سالاد خوش طعم لوبیا و ذرت، خامه ترش آفتابگردان و بیکن نارگیل ترد پر شده است.

ایده های سوپر کاسه غذا برای نانواها

اگر در کار با خمیر مهارت دارید، یکی از این ایده های غذای Super Bowl را به غذای روز بازی خود اضافه کنید. آنها تضمین می کنند که مهمانان را تحت تاثیر قرار می دهند!


گره سیر - میان وعده های سوپر بول


گره سیر
آنها نرم، کرکی و پر از طعم سیر هستند. قبل از اینکه متوجه شوید کل دسته از بین خواهد رفت!


چوب شور نرم - ایده های غذایی Super Bowl


چوب شور خانگی نرم
این چوب شورهای خانگی نرم و جویدنی را با خردل تند یا سس پنیر گیاهی برای غوطه ور کردن بچینید.

ایده های غذایی سوپر کاسه دلپذیرتر

این ایده های غذای Super Bowl که ارزش شام را دارند، برای خدمت به جمعیت عالی هستند.


تاکو بار برای روز بازی


یک نوار تاکو
غذا دادن به جمعیت؟ تاکو بار یک راه سرگرم کننده و آسان برای خوشحال کردن همه است. مجموعه‌ای از تورتیلاها و تاپینگ‌هایی مانند لوبیا سیاه، لوبیا سرخ شده، برنج گشنیز، و گواک بچینید و به مهمانان اجازه دهید بشقاب‌هایشان را سفارشی کنند.


ورقه تابه ناچو


ورق پان ناچوس
این ناچوهای بارگذاری شده را در روز یکشنبه سوپر بول سرو کنید، و کل بشقاب ظرف چند دقیقه ناپدید می شود.


لغزنده جک فروت باربیکیو


ساندویچ جک فروت باربیکیو
این لغزنده های تند غذای عالی سوپر کاسه هستند! جک فروت باربیکیو را تا 2 روز قبل آماده کنید. در روز بازی بزرگ، آن را روی اجاق گاز یا اجاق گاز آرام گرم نگه دارید تا مهمانان بتوانند زمانی که آماده خوردن هستند ساندویچ ها را جمع کنند.


چیلی گیاهی - ایده های غذایی سوپر کاسه


فلفلی گیاهی آسان
آن را یکی دو روز زودتر بپزید تا طعم دودی و تند آن در یخچال بیشتر شود. سپس، اجازه دهید مهمانان کاسه‌هایی را با موادی مانند ماست یونانی یا خامه ترش گیاهی، ترشی هالاپنیو یا پیاز قرمز ترشی، گشنیز، چیپس ترتیلا له شده یا پنیر چدار خرد شده بپزند.


تاکیتوهای ترد - میان وعده های سوپر بول


تاکیتوهای خانگی
به دنبال ایده های غذایی سوپر کاسه ای هستید که درست کردنشان به همان اندازه که خوردن آنها سرگرم کننده است؟ این تاکیتوهای ترد پخته شده برای شما هستند! برای درست کردن فیلینگ جک فروت خوش طعم، آن را درون تورتیلاها قرار داده و آنها را تا زمانی که ترد شوند، بپزید.


کوزادیلاهای گیاهی - ایده های غذای سوپر کاسه


کوزادیلاهای گیاهی
سیب زمینی شیرین بو داده، پوبلانوس و لوبیای سیاه طعم این کوسادیلاهای گیاهی ساده را تقویت می کنند. آنها را با مقدار زیادی آبلیمو و مواد تازه مانند پیاز ترشی، سالسا و گواکامول سرو کنید.

ایده های سوپر کاسه غذا برای دسر

اگر از من بپرسید، هر انتخاب خوب از میان وعده های سوپر بول شامل یک چیز شیرین است. مهمانان این خوراکی های آسان را خواهند بلعید!


براونی خانگی


بهترین براونی های خانگی
فوتبال را فراموش کنید – این براونی های جویدنی و کدر، رویداد اصلی هر مهمانی سوپربول خواهد بود. با لبه های ترد، رویه های ترک خورده و غنی ترین طعم شکلاتی، بسیار بهتر از ترکیب جعبه ای هستند!


گردو برشته - ایده های غذایی سوپر کاسه


اسپند بو داده
این آجیل برشته شده با افرا و رزماری یا شکر دارچینی چاشنی شده است، غنی، معطر و مناسب برای نوش جان کردن به تعداد انگشتان دست است.


کوکی های چیپسی شکلاتی - میان وعده های Super Bowl


کوکی های شکلاتی وگان
آنها لبه های ترد، وسط های جویدنی و شکلات خوش رنگ در هر لقمه دارند. به عنوان یک مزیت اضافه، ساخت آنها بسیار آسان است. بدون سرد کردن مورد نیاز است!

ایده های سوپر کاسه غذا: Jalapeño Poppers

زمان آماده سازی: 20 دقیقه

زمان پخت: 20 دقیقه

خدمت 6 به 8

این پاپرهای jalapeño یکی از ایده های غذای سوپر کاسه مورد علاقه ما است!

 • 12 فلفل هالوپینو
 • 1 فنجان شیر غلیظ ماست یونانی*، (یادداشت را ببینید)
 • ¼ فنجان پنیر چدار رنده شده**، (یادداشت را ببینید)
 • 3 قاشق غذاخوری پیازچه، تقسیم شده
 • 2 حبه های سیر، رنده شده
 • ½ تست پودر پیاز
 • ½ یک قاشق چای خوری نمک دریا، بیشتر برای پاشیدن
 • تست فلفل قرمز دودی
 • 6 قاشق غذاخوری آرد نان پانکو
 • روغن زیتون اضافی، برای نم نم نم باران
 • فر را با دمای 400 درجه فارنهایت گرم کنید و یک ورقه پخت را با کاغذ روغنی بپوشانید.

 • هالاپینو را از وسط نصف کنید و دانه ها و دنده ها را جدا کنید. توجه: ممکن است بخواهید هنگام کار با این فلفل های تند از دستکش های لاستیکی یا پلاستیکی یکبار مصرف استفاده کنید.

 • در یک کاسه کوچک، ماست، پنیر، 2 قاشق غذاخوری پیازچه، سیر، پودر پیاز، نمک و پاپریکای دودی را در صورت استفاده مخلوط کنید. نصف های هالاپینو را با مخلوط ماست پر کنید، پانکو بپاشید، روغن زیتون بپاشید و به مدت 15 تا 20 دقیقه یا تا زمانی که فلفل ها نرم شوند و رویه قهوه ای طلایی شود، بپزید. از فر خارج کرده و با باقی مانده پیاز تزئین کنید.

*نکته: برخی از مارک های ماست غلیظ تر از بقیه هستند. برای این دستور (از آنجایی که ما سعی می کنیم پنیر خامه ای را تکرار کنیم) از ماست غلیظ مانند FAGE، چوبانی یا مارک Trader Joe استفاده کنید.
**نکته: پنیر را با سوراخ های کوچک روی جعبه رنده رنده کنید.