3 راه آسان برای ایجاد انگیزه سریع


راههای آسان برای ایجاد انگیزه

وقتی سفر تناسب اندام خود را شروع کردم ، پیدا کردن و ایجاد انگیزه یکی از بزرگترین نگرانی های من بود. واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. در طول سالها متوجه شده ام که انگیزه چیزی نیست که به شما برسد. این یک تغییر جادویی نیست که بتوانید آن را فعال کنید ، اما اگر مایل به تغییر واقعی باشید ، راه های ساده ای برای الهام بخشیدن به آن وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر ساده می آید ، اما امتحان چیز جدیدی (یا دوباره) می تواند بسیار ترسناک باشد. من آنقدر از “شکست” های قبلی می ترسیدم که احساس می کردم نمی توانم این کار را انجام دهم. ایده کاهش 10 پوند پوچ به نظر می رسید چه برسد به 45 پوند! ولی من انجام دادم. من باید ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و این کار را انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی خودتان را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع انجام کارهای نهایی ذهن شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

تکمیل یک هدف کوچک ، حتی به سادگی انجام 10 جلسه دوم یا 5 دقیقه پیاده روی در هر روز ، قدردانی سریع شما را به ارمغان می آورد!

2. برخی از اطلاعات واقعی را بدست آورید

من را اشتباه نگیرید ، دختران خوش اندام در تمام عمر انگیزه بزرگی هستند ، اما دیدن زنانی که با وزن خود دست و پنجه نرم کرده اند و بدن خود را تغییر داده اند شگفت انگیز است. برای من ، دختران مجلات (در حال حاضر tik tok ، ig و غیره) دست یافتنی به نظر نمی رسند. البته ، من داستان آنها را نمی دانستم ، اما من مال اوال در آن زمان آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور بودم اطلاعات واقعی بدست آورم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد ، بنابراین از مادرم عکس گرفتم و برخی از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کردم. من هنوز کاری نکرده ام ، اما دیدن تصاویر بدنم در آن زمان درد آور است. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس می کردم می دانستم و دیگر نمی خواستم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

من خیلی دوست دارم در آن زمان زنان دیگری را پیدا کنم که در نظر بگیرند. مشاهده اینکه زنان “عادی” قادر به کاهش وزن ، سالم ماندن ، ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد سلامتی هستند. روش زندگی. من انجام ندادم ، اما حالا شما این کار را می کنید و این من را بسیار خوشحال می کند! من می خواهم برای شما و هزاران زنی باشم که زندگی خود را در LSF تغییر داده اند.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا ببینید و فقط جایگزین سارا و برنده Crop Top Crunch Time و داستان الهام فوری را ببینید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانستید که جامعه فوق العاده ای از زنان در انتظار الهام بخشیدن به شما هستند؟ تیم LSF جامعه Love Sweaty Love ما است که در آن زنان برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا به عنوان مکانی امن هستیم که همه زنان می آیند و دیوارهای خود را خراب می کنند و به یکدیگر کمک می کنند تا یکدیگر را بسازند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و در برابر یکدیگر آسیب پذیر باشیم. هیچ قضاوتی وجود ندارد ، فقط عشق برای شما عشق است!

عاشق جامعه تعریق ، جامعه تناسب اندام زنان ، کالج زنان است

پاسخگویی و پشتیبانی واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی پایدار است! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که به طور کامل دلیل تغییرات ما را درک کنند. بسیاری اوقات ، حتی با بهترین نیت ، آنها ما را از انتخاب سالم منصرف می کنند ، زیرا در آنچه با آن راحت هستند متناسب نیست. اما این سفر شما هستید! شما باید با دریافت کنندگان ارتباط برقرار کنید و به شما قدرت و اعتماد به نفس را بدهید که مستحق آن هستید!دیدگاهتان را بنویسید