25 بهترین ایده برای تهیه پیتزا


از همان تاپینگ های قدیمی پیتزا خسته شده اید؟ این ایده های تازه و خوش طعم برای پیتزا برای کمک به شما آمده است. آنها را با هم ترکیب کنید تا ترکیبی را که دوست دارید ایجاد کنید!


ایده های رویه پیتزا - 3 پیتزا با گوجه فرنگی، پنیر، ریحان و پستو


شب پیتزا است! جک از قبل خمیر را آماده می کند و بعداً من مسئول رویه ها خواهم بود. وقتی صحبت از تاپینگ پیتزا به میان می‌آید، مطمئناً چند مورد علاقه دارم (اگر آنها را در دست داشته باشم همیشه از ریحان تازه، گوجه‌فرنگی سرخ شده و قلب کنگر استفاده می‌کنم)، اما چیزی که بیشتر از همه دوست دارم این است که ایده‌های جدیدی برای تاپینگ پیتزا ارائه کنم. من قبلا امتحان نکردم کدو حلوایی و مریم گلی؟ بله لطفا. رازیانه، قارچ و ترخون؟ خوشمزه – لذیذ! آناناس کبابی و هالاپینو ترشی؟ آن را بیاورید.

من 25 ایده از بهترین ایده های رویه پیتزا را در پست زیر به اشتراک می گذارم، همراه با پیشنهادهایی در مورد نحوه چیدن آنها. امیدوارم از آنها به عنوان الهام بخش برای شب های پیتزای خانگی خود استفاده کنید. همه آنها سرگرم کننده، خوش طعم و انعطاف پذیر هستند. چند مورد را انتخاب کنید که به نظر شما خوب است، و آنها را با هم ترکیب کنید تا پیتزای مورد علاقه خود را بسازید!

ایده های تاپینگ پیتزای سبزیجات بو داده

وقتی پیتزا را در خانه درست می‌کنید، فقط باید آن را برای چند دقیقه بپزید، معمولاً 10 تا 13 در فر 500 درجه فارنهایت. مگر اینکه رویه های پیتزای گیاهی خود را خیلی کوچک برش دهید، در این مدت پخته نمی شوند و ممکن است آب روی پیتزا بریزند. نه ممنون! به این دلایل، من اغلب رویه های پیتزای گیاهی خود را از قبل تفت می دهم. لطیف و کاراملی شده، آنها طعم بسیار زیادی به پیتزای خانگی می دهند.

گوجه فرنگی سوخاری
تاپینگ پیتزای مورد علاقه من! این گوجه‌فرنگی‌های گیلاسی برشته‌شده دارای طعم شدید اومامی و یک بافت جویدنی غیرقابل مقاومت هستند و با بسیاری دیگر از ایده‌های رویه پیتزا همخوانی دارند. در تصویر بالا، من آنها را با سوسیس گیاهی، قلب کنگر فرنگی، پیاز قرمز، فلفل قرمز بوداده، و عروسک پستوی گیاهی ست کرده ام. دستور غذا را اینجا پیدا کنید!


فلفل قرمز کبابی


فلفل قرمز کبابی
فلفل ها را خشک کنید و قبل از اینکه روی پیتزا بریزید، آنها را نازک برش دهید.


آرتیشو بچه با روغن زیتون - بهترین ایده های رویه پیتزا


کنگر برشته شده
کنگر فرنگی تازه فصل شیرین و کوتاهی دارد، پس تا می توانید آن ها را روی پیتزای خود قرار دهید! من نیم‌ها را تفت می‌دهم و سپس قبل از پختن روی پیتزا، آنها را یک چهارم یا تقریباً خرد می‌کنم.


کدو حلوایی سوخاری - ایده های رویه پیتزای گیاهی


کدو حلوایی بو داده
تاپینگ نهایی برای یک پای پاییزی یا زمستانی! با مریم گلی تازه، پیاز قرمز نازک برش شده و کرم بادام هندی وگان من عالی است.


کلم بروکلی برشته - ایده های رویه پیتزای سالم


بروکلی سوخاری
آن را تفت دهید تا زمانی که گلچه ها تازه شروع به قهوه ای شدن کنند. روی پیتزا بیشتر قهوه ای می شوند!


رازیانه بریان شده روی یک ورقه پخت - ایده هایی برای رویه پیتزای گیاهی


رازیانه بو داده
از آنجایی که دانه رازیانه یک ماده کلاسیک در سوسیس است، من عاشق استفاده از رازیانه بوداده برای افزودن طعم پیچیده و “سوسیس-y” به یک پیتزای گیاهی هستم. آن را به صورت قاچ تفت دهید. قبل از اینکه به پیتزای خود اضافه کنید، آن ها را تقریبا خرد کنید.


پیتزای گیاهی بو داده گل کلم و آروگولا


گلکلم کبابی
گل کلم برشته و آجیلی و کاراملی شده، یک رویه پیتزای گیاهی است که دست کم گرفته شده است! دستور پخت این پیتزای بو داده گل کلم و گلابی را در صفحه 105 اولین کتاب آشپزی من بیابید.

تاپینگ پیتزای گیاهی کبابی و سرخ شده

من برخی از رویه‌های پیتزای گیاهی را کباب می‌کنم و تفت می‌دهم به همان دلیلی که برخی دیگر را کباب می‌کنم: به آنها زمان بیشتری برای پختن می‌دهد و طعم آن‌ها را تقویت می‌کند.


قارچ در ماهیتابه با قاشق چوبی تفت داده شده


قارچ سرخ شده
آنها را با تاماری و سرکه برنج مزه دار کنید تا رویه پیتزای خوشمزه و رضایت بخشی داشته باشید.


کلم پیچ سرخ شده در ماهیتابه - ایده های رویه پیتزای سالم


کلم سوخاری
همه ما اسفناج سرخ شده روی پیتزا را از یک رستوران سفارش داده ایم. چرا کلم پیچ را تفت نمی دهیم؟ سعی کنید این سبزی های لطیف و سیر را با قارچ های سرخ شده و رازیانه تفت داده شده یا کدو حلوایی سوخاری و پیاز کاراملی شده ترکیب کنید.


بادمجان کبابی در سینی - ایده های رویه پیتزای گیاهی


بادمجان کباب شده
یکی از ایده‌های ما برای تزیین پیتزا در تابستان! ما بادمجان زغالی و گوشتی را با کدو سبز کبابی، گوجه فرنگی کبابی و مقدار زیادی ریحان تازه دوست داریم. نکته: قبل از گذاشتن روی پیتزا، آن را خرد کنید!


کدو سبز کبابی در سینی


کدو سبز کبابی
یکی دیگر از موارد مورد علاقه تابستان. همانطور که از روی گریل خارج می شود آن را خرد کنید. سپس آن را روی پایی با فلفل قرمز تفت داده شده و عروسک پستو سرو کنید.


حلقه های آناناس کبابی در بشقاب با قاشق سرو


آناناس کبابی
برای یک پیتزای گیاهی هاوایی، پیتزای خود را با آناناس کبابی خرد شده و بیکن شیتاکه وگان من پر کنید. این ترکیب همه جعبه های کلاسیک شیرین / دودی / شور را بررسی می کند!

ایده های تاپینگ پیتزای فوق العاده Umami

با طعم غنی اومامی، این دو ماده هر پیتزا را به سطح کاملاً جدیدی می برد! هر دوی آنها کمی زمان می برد تا آماده شوند، اما خوشبختانه به خوبی یخ می زنند. یک دسته بزرگ در تعطیلات آخر هفته درست کنید و برای شب‌های پیتزای خانگی خود به خود یک انبار در دسترس داشته باشید.


سیر برشته شده در ظرف پخت - بهترین ایده های رویه پیتزا


سیر تفت داده شده
میخک های کامل را روی پیتزا بچینید، یا آن ها را خرد کنید تا یک لقمه سیر ظریف تری داشته باشید. سعی کنید آنها را با قارچ سرخ شده، کلم پیچ و مخلوطی از گرویر و پنیر موزارلا ترکیب کنید.


پیاز کاراملی شده در یک ماهیتابه - بهترین ایده های رویه پیتزا


پیاز کاراملیزه
هنگامی که شروع به استفاده از این پیازهای شیرین و مربا به عنوان رویه پیتزا کنید، هرگز نمی خواهید بدون آنها پیتزا درست کنید! من عاشق استفاده از آنها در یک پیتزای سفید با کدو حلوایی بو داده، مریم گلی خرد شده، عروسک های ریکوتا و دوش پنیر پارمزان هستم.

تاپینگ های پیتزا برنی، پیکلی

زیتون سیاه تنها راه برای افزودن طعم شور و ترشی به پیتزا نیست! از آزمایش کردن این ایده‌های بی‌نظیر پیتزا لذت ببرید:


ترشی jalapeños - ایده های رویه پیتزا


Jalapeños ترشی
از آنها در هر پیتزایی که می تواند از طعم پاپ، ادویه و کرانچ بهره مند شود، استفاده کنید. قبل از استفاده آنها را خشک کنید!


ترشی پیاز قرمز


ترشی پیاز قرمز
آنها به پیتزا همان طعم شیرین و پیازی مانند پیازهای قرمز معمولی را می دهند، اما با ظاهری بسیار روشن و تند. قبل از استفاده آنها را خشک کنید.


کیپر و توت کپر در کاسه های کوچک - بهترین ایده های رویه پیتزا


کپر
حرکت کن، زیتون! کیپر یک رویه پیتزای خوشمزه نیز هست. من همیشه یک شیشه در دست دارم، بنابراین اغلب قبل از اینکه آن را در فر بچسبانم، یک قاشق را روی پیتزای خانگی می‌پاشم. آنها طعم شور و شور بی نظیری را اضافه می کنند.

سس های ضروری

ما نمی توانیم در مورد ایده های تاپینگ پیتزا بدون ذکر سس صحبت کنیم! این سه دستور العمل سس آنهایی هستند که من بیشتر استفاده می کنم. هنگامی که آنها را در جیب پشت خود داشته باشید، می توانید تقریباً هر نوع پیتزای خانگی را رویای خود ببینید.

شایان ذکر است که در اینجا یک نوع پیتزا وجود دارد که من به سادگی از سس آن صرف نظر می کنم: پیتزای سفیدی که با پنیر درست می شود. سپس روی خمیر را با مخلوطی از پنیرهایی مانند ریکوتا خامه ای و موزارلا یا پنیر آب شده دیگری می پوشانم. من همچنین گاهی اوقات از پایه چدار سفید استفاده می کنم زیرا من عاشق طعم تند آن با تاپینگ های سبزیجات تازه هستم.


سس پیتزای دستی روی خمیر پیتزای خانگی


سس پیتزا خانگی
پایه اصلی من برای یک پیتزای خانگی کلاسیک. آن را روی خمیر پیتزای خود بمالید و روی آن را با پنیر موزارلا و هر چیزی که دوست دارید بپوشانید. PS سس باقی مانده به خوبی یخ می زند!


برداشتن تکه ای از پیتزای خانگی وگان


کرم بادام زمینی
آیا می خواهید یک پیتزا سفید بدون تمام پنیر درست کنید؟ این سس کرم بادام هندی لیمو همان چیزی است که شما نیاز دارید. قبل از اضافه کردن مواد، یک لایه روی خمیر پخش کنید. بعد از اینکه پیتزا از فر خارج شد، قبل از سرو، مقدار بیشتری کرم بادام هندی بپاشید. پیتزا کاملا گیاهی خواهد بود، اما به اندازه پیتزای تهیه شده با پنیر رضایت بخش خواهد بود! تکنیک را در این دستور پیتزای گیاهی امتحان کنید.


کاسه پستو ریحان با قاشق - ایده های رویه پیتزای سالم


ریحان پستو
کی پیتزا پستو دوست نداره؟! قبل از اضافه کردن مواد روی خمیر، یک لایه نازک پستو را روی خمیر پخش کنید. بعد از پخت پیتزا، مقدار بیشتری را روی آن بریزید. به این ترتیب، واقعاً می توانید طعم معطر پستو را بچشید.

کارهای پایانی

صبر کن! وقتی پیتزای شما از فر بیرون می آید ممکن است 100% آماده نباشد. سعی کنید آن را با یکی از این تزیینات خوش طعم کامل کنید.


کاهش بالزامیک


لعاب بالزامیک
وقتی پیتزا از فر بیرون آمد، این شیرینی شیرین و تند را روی پیتزا بریزید. برای همه چیز، از پیتزای تابستانی مارگریتا گرفته تا پیتزای سفید زمستانی که روی آن ریکوتا، کدو حلوایی و پیاز کاراملی شده است، فوق العاده است.


پیتزای گیاهی با لبنه، سیب و تره فرنگی


لبنه خانگی
من عاشق اضافه کردن عروسک های این پنیر خامه ای و تند به پیتزای سفید و بدون سس بعد از پخت آن هستم. اگر می خواهید به چیزی مشابه برسید و وقت ندارید لبنه درست کنید (باید یک شبه صاف شود!) به جای آن از پنیر بز نرم استفاده کنید. دستور پخت این پیتزا با لبنه سیب، تره و پوست لیمو را در صفحه 183 عشق و لیمو هر روز بیابید.


پارمزان وگان در غذاساز - ایده های رویه پیتزا


پنیر پارمزان وگان
از شیکر پارمزان بگذرید! این پارمزان گیاهی با مواد ساده و گیاهی تهیه می شود و هفته ها در فریزر نگهداری می شود. آن را روی پیتزای خود بپاشید تا طعمی خوش طعم و آجیلی داشته باشید.


مخلوط ادویه زعتر


زعتر
این ترکیب ادویه‌ای خوش طعم و معطر خاورمیانه، برای یک پیتزای خانگی بسیار عالی است. مقداری را در روغن زیتون بریزید و روی آن بپاشید یا مخلوط ادویه را مستقیماً روی آن بپاشید. من آن را با موادی مانند قارچ سرخ شده یا سیر برشته و کدو سبز کبابی دوست دارم.


پیتزای گیاهی با سبزیجات تازه، پستو و کدو سبز


ریحان تازه یا گیاهان دیگر
اگر فقط یکی از ایده های رویه پیتزا را در این پست امتحان کردید، بگذارید این ایده باشد. گیاهان تازه مانند ریحان، ترخون و آویشن حتی ساده ترین پیتزای پنیری را هم عالی می کند. هنگامی که شروع به استفاده از آنها کنید، دیگر هرگز به عقب نخواهید رسید!

ایده های تاپینگ پیتزا

خدمت 3 به 4

اینها برخی از رویه های پیتزای خانگی مورد علاقه ما هستند. با خمیر پیتزا شروع کنید و با سس و پنیر مخلوط کنید. برای ایده های بیشتر، پست وبلاگ بالا را ببینید.

تاپینگ پیتزای گیاهی

تاپینگ های پیتزای فوق العاده گیاهی