10 گرایش برتر در رژیم غذایی و خوردن در سال 2021


هر ساله موجی از گرایش در پذیرایی و غذا خوردن وجود دارد. اینها از فوق العاده خوشمزه تا عجیب و غریب هستند! در سال 2021 ، برخی از روندهای سال گذشته قطعاً ادامه خواهد یافت. همه از امکانات غذای سالم و جایگزین های سالم تر برای غذاهای مورد علاقه خود آگاهی بیشتری خواهند داشت. واقعاً جالب است که چند مورد از این روندها را امتحان کنید و دریابید که کدام را بیشتر دوست دارید! بخش زیر برخی از داغترین روندهای سال را مورد بحث قرار می دهد که به شما امکان می دهد بهترین غذاها را بچشید و از تجربه های باورنکردنی آشپزی لذت ببرید.

10 گرایش برتر در رژیم گرفتن و خوردن امسال

روندهای غذا خوردن و غذا خوردن بهترین غذاهای آشپزی را برای شما به ارمغان می آورد و می تواند سرگرم کننده ای عالی باشد. وقتی تصمیمات سال نو را می گیرید ، لذت بردن از روندهای سالم باید در لیست باشد. در اینجا چند روند وجود دارد که سال شما را بسیار هیجان انگیز خواهد کرد!

  1. تولیدات محلی و فصلی

ممکن است بسیاری از دستور العمل های محبوب وجود داشته باشد که به مواد عجیب و غریب نیاز دارند ، اما هیچ چیز بر کیفیت غذاهای محلی و فصلی غلبه نمی کند. این یکی از بزرگترین روندهای سال خواهد بود. برای تهیه غذا می توانید از میوه ها و سبزیجات نزدیکترین بازار کشاورزان استفاده کنید. قسمت ها را می توان به راحتی در و ذخیره کرد تابه برای ناهار یا شام از آنجا که محصولات محلی تازه هستند ، طعم و عطر غذا نیز شدید خواهد بود.

  1. ظروف سبزیجات

این روند به تدریج محبوبیت پیدا می کند و می توانید انتظار داشته باشید که افراد بیشتری امسال درگیر شوند. غذاهای گیاهی نه تنها سالم هستند بلکه خوشمزه نیز هستند. شما می توانید غذای گیاهی را در محفظه گرم نگهداری کنید و در هر زمان از روز از آن لذت ببرید. بسیاری از رستوران ها و فست فودهای زنجیره ای نیز از این روند پیروی می کنند و قطعاً ترکیبات گیاهی جالبی وجود خواهد داشت!

  1. آشپزخانه شبح و خدمات تحویل

از آنجا که همه گیری هنوز در اکثر مناطق در حال وقوع است ، عادی جدید واقعاً به مردم اجازه نمی دهد که گروهی برای شام بیرون بروند. سال گذشته ، آشپزخانه های روحانی یا ابری شروع به ارائه خدمات به مردم کردند و این امر در سال 2021 ادامه خواهد یافت. شما می توانید غذاهای مورد علاقه خود را بصورت آنلاین سفارش دهید و آنها را تا زمان غذا خوردن در یک کاسه ذخیره کنید. خدمات تحویل نیز ایمن تر است زیرا می توانید تحویل بدون تماس یا بدون تماس را انتخاب کنید. بدون امکانات غذاخوری ، رستوران ها همچنین می توانند با حذف نیاز به اجاره سرور یا حتی پرداخت اجاره برای فضاهای بزرگ ، هزینه ها را ذخیره و کاهش دهند.

  1. ترشی ترش

خیارهای ترشی هرگز از این روند پیروی نمی کنند و در همه پیشنهادات در سال 2021 پیشرو خواهند بود. اگرچه خیار در برگر طعم خوبی دارد ، اما روی ساندویچ های مختلف و غذاهای خوش طعم خواهد بود. شما حتی می توانید سبزیجات و میوه های مورد علاقه خود را در خانه با برخی ادویه جات ترشی جات نگه دارید تا ترکیبات خوشمزه زیادی ایجاد کنید.

  1. ماکتل های کم کالری

اکثر مردم کالری موجود در کوکتل را در ساعات شادی در نظر نمی گیرند. اما این کالری ها جذب می شوند و سوزاندن آنها در ورزشگاه آسان نخواهد بود. به همین دلیل است که رستوران ها شروع به تولید ماکتل های کم کالری می کنند که هنوز خوشمزه هستند اما ناسالم نیستند. ماکتل های کم کالری همچنین می توانند کمی شور با شیرین کننده های مصنوعی کمتر باشند. آنها برای صبحانه دیرهنگام طراوت و ایده آل خواهند بود!

  1. شام مجازی

از آنجا که هنوز برنامه ریزی مهمانی ها و جشن ها در رستوران های شلوغ امن نیست ، می توانید یک مهمانی مجازی ترتیب دهید و از همه دوستان خود بخواهید که به آن بپیوندند! می توانید از راحتی مورد علاقه خود یک تابه درست کنید و همه دوستان خود را به انجام این کار دعوت کنید. این می تواند راهی عالی برای لذت بردن از غذای خوب و برقراری ارتباط با دوستان شما باشد!

  1. سلیقه های منطقه ای

امسال مطمئناً از سلیقه های منطقه ای توسط سرآشپزهای برتر و سرآشپزهای داخلی دفاع خواهد شد. در کشوری متنوع مانند هند ، هر منطقه غذاهای متنوعی دارد و غذاها پیچیده و خوشمزه هستند! می توانید این غذاهای محلی را روی میز بیاورید و مهمانان خود را با شام شگفت زده کنید. این غذاها همه کاره هستند و می توانید آنها را برای ناهار ، شام یا حتی صبحانه میل کنید! به سادگی آنها را بپزید و در ظرف پخت نگهداری کنید تا طعم و عطر آن حفظ شود.

  1. رستوران های تک مفهومی

تمرکز این رستوران ها بر روی یک ظرف یا یک ماده خاص است. اگر محصولات خوشمزه را دوست دارید اما نمی خواهید با مواد بسیار پیچیده سرشار شوید ، این رستوران ها مکان مناسبی هستند. در مورد غذاهای منحصر به فرد ، منو ساده و در عین حال خوشمزه خواهد بود. دیگر نگران گذراندن سنین در منو برای یافتن چیزی برای خوردن نخواهید بود.

  1. بسته بندی مواد غذایی ارگانیک

تغییرات آب و هوایی مدتی است که جهان را تحت تأثیر قرار داده است و زمان آن رسیده است که علیه آن اقدام کنیم. صنعت غذا و غذا در حال حاضر شروع به معرفی بسته بندی بدون زباله و گزینه های زیست محیطی کرده است. در سال جدید افزایش می یابد. کاغذ و مقوا جایگزین پلاستیک می شوند. بسیاری از رستوران ها کارد و چنگال بامبو و نی فولادی می آورند. اگر می خواهید وظیفه خود را انجام دهید و به این روند بپیوندید ، هنگام سفارش غذا از طریق آشپزخانه های تحویل ، می توانید از کارد و چنگال پلاستیکی خودداری کنید. بسته بندی سازگار با محیط زیست نیز با خیال راحت در یک جعبه گرم نگهداری می شود.

  1. سرویس بهداشتی

این قطعاً بزرگترین روند سال خواهد بود. فقط شستن دست ها و ضدعفونی کردن آشپزخانه ها کافی نخواهد بود. رستوران ها شیوه های بهداشتی خود را بهبود خواهند بخشید. هر مارک اقدامات بهداشتی و ایمنی خود را ارتقا می دهد و مشتریان قبل از انتخاب آنها را بررسی می کنند. بهداشت تنها در این سال یک روند نخواهد بود. این دوام خواهد داشت و واقعا باید باشد ، حتی اگر این همه گیری تمام شود.

کلمات پایانی
به عنوان یک بازدید کننده از یک رستوران یا شام ، باید رویدادهای افرادی را که محصولات را آورده ، غذا را آماده کرده و روی میز می گذارند ، به خاطر بسپارید. رفتار عادلانه کارکنان ، دانش نحوه رشد محصول و نمایندگی عادلانه غذا باید بهترین روند امسال باشد. بنابراین در سال 2021 ، غذا تهیه کنید ، کاسه جدا شده را با غذاهای لذیذ پر کنید و با مسئولیت پذیری از غذا لذت ببرید! در حالی که مشغول این کار هستید ، یک تابه مانند انتخاب کنید به Hautecas برویدکه می تواند طراوت و گرمای غذا را حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید