1 MR – چه چیزی در آن وجود دارد و چگونه با قبل از تمرین پیشرو در بازار مقایسه می شود؟

BPI Sports 1 MR این روزها در حال تبدیل شدن به یک مکمل ورزشی بسیار محبوب است، اما چگونه ترکیبات آن با سایر مکمل های ورزشی موجود در بازار مقایسه می شود. 1 MR ادعا می کند که دوز سه برابر سایر مکمل های قبل از تمرین مانند Jack3d دارد، اما آیا واقعاً این دوز افزایش می یابد؟

آیا این مکمل بیشتر مشابه است یا چیزی که باید در مورد آن هیجان زده شود؟

1 MR حاوی لیستی از مواد لباسشویی است که در یک اسکوپ 5.5 گرمی بسته بندی شده است. این باعث می شود مشکوک شود که هر یک از مواد می تواند قدرت مورد نظر را داشته باشد. علاوه بر این، تنها 28 پیمانه در هر بطری وجود دارد که ارزش آن را برای مکمل های دیگر مانند Jack3d و Anadraulic State GT بسیار کمتر می کند. در واقع، Anadraulic State GT تقریباً سه برابر مواد فعال در هر اسکوپ دارد، که باعث می شود ارزش بسیار بهتری داشته باشد.

1 MR حاوی L-Arginine Alpha Ketogluterate به عنوان اولین ماده تشکیل دهنده آن است که آن را به یک محصول نوع پمپ مبتنی بر NO تبدیل می کند. این واقعاً آن را به یک محصول مؤثر قبل از تمرین کراتین تبدیل نمی کند، زیرا برای تأثیر مثبت به حداقل 3-6 گرم کراتین نیاز دارید. آرژنین AKG به عنوان یک تقویت کننده NO ارزش دارد، اما نشان داده شده است که محصولات NO به توده عضلانی یا اندازه ماهیچه نمی افزایند. فقط دوزهای بالاتر کراتین می تواند این کار را انجام دهد، هیچ محصولی واقعاً به شما کمک نمی کند که بعد از انجام کارهای اولیه ظاهر خوبی داشته باشید.

اگر می‌خواهید اندازه و جرم خود را به دست آورید، به کراتین بیشتری از 1MR در هر پیمانه نیاز دارید. حتی USP Jack3d دارای 1.5 گرم در هر اسکوپ و Anadraulic State GT بیش از 3 گرم در هر اسکوپ است. بر اساس ترتیب مواد تشکیل دهنده که بر اساس مقدار مواد تشکیل دهنده است، تخمین زده می شود 1 MR فقط حاوی 500 میلی گرم کراتین باشد، به این معنی که برای دریافت وعده کامل 3 گرم در روز به 6 قاشق غذاخوری نیاز دارید. Jack3d حاوی حدود 1.5 گرم کراتین است، به این معنی که برای رسیدن به دوز فعالی که توصیه می کنم، تنها به 2 پیمانه نیاز دارید در حالی که Anadraulic State GT حاوی 3 گرم کراتین در هر پیمانه است، به این معنی که دوز کامل کراتین را در 1 پیمانه دریافت می کنید.

هر سه فرمول حاوی بتا آلانین هستند که یک عنصر کلیدی برای بافر کردن اسید لاکتیک است. در مورد محرک ها، هر دو Jack3d و 1 MR حاوی کافئین و 1،3 دی متیل آمیلامین هستند، در حالی که Anadraulic State GT حاوی سینفرین و کافئین است.

چیزی که از 1MR کم است کربوهیدرات های ساده است که برای افزایش وزن ضروری هستند. علاوه بر این، فرمول هیچ گونه اسید آمینه آنابولیک مانند لوسین یا اسیدهای آمینه هیدرولیز شده ندارد. از اینها برای ایجاد جرم و استحکام استفاده می شود. لوسین آنابولیک ترین آمینو اسید از بین آنها است و باعث رشد و قدرت عضلات می شود. آمینو اسیدهای هیدرولیز شده پروتئین‌هایی هستند که تا حدی هضم می‌شوند و تقریباً بلافاصله وارد جریان خون می‌شوند و به شما مجموعه‌ای از اسیدهای آمینه را برای عضله‌سازی می‌دهند.

1 MR حاوی 300 میلی گرم در هر وعده کافئین است که به نظر ما مصرف بیش از یک پیمانه را برای کسی تقریبا غیرممکن می کند. مطمئناً، کافئین شما را در باشگاه تقویت می‌کند، اما کافئین برای عضله‌سازی واقعی خوب نیست و شما نمی‌خواهید بیش از یک پیمانه از آن استفاده کنید. اگر 15 ماده را در 1 MR بر یک پیمانه 5.5 گرمی تقسیم کنید، کمتر از 400 میلی گرم از هر ماده فعال دریافت می کنید. من مطمئن هستم که موادی وجود دارند که بسیار بالاتر از آن هستند، اما نکته اینجاست که برای عضله سازی به بیش از 5.5 گرم نیاز دارید.

شما همچنین به چیزی بیش از تحریک در یک قبل از تمرین برای عضله سازی نیاز دارید و 7 ماده از 15 ماده برای محرک ها در 1 MR استفاده می شود، نه برای اندازه گیری و افزایش وزن!

برای افزایش وزن، هم به تحریک و هم به مواد مغذی نیاز دارید تا از قبل از تمرین حداکثر بهره را ببرید. 1 MR از نظر ما بر روی مواد مغذی سبک و برای محرک ها سنگین است. بنابراین، اگر تنها چیزی که می خواهید سیم کشی است، عالی است.

1 MR فرمول مناسبی است، اما حاوی برخی از عناصر کلیدی برای رشد عضلات مانند کراتین کافی، اسیدهای آمینه آنابولیک و کربوهیدرات های ساده نیست. به عنوان یک محصول NO، دارای یک مهارکننده آرژیناز نیست که محصولات NO را فعال می کند.

فرمول های قبل از تمرین مانند Anadraulic State GT حاوی لوسین، دوز زیادی از کراتین و اسیدهای آمینه هیدرولیز شده هستند، که باعث می شود ارزش بیشتری نسبت به پول داشته باشید. من مطمئن هستم که شما احتمالاً یک اثر محرک بزرگ از 1MR دریافت می کنید، بنابراین اگر به تحریک در ورزشگاه در مقابل توده ساختمان اهمیت می دهید، 1MR برای شما مناسب است. اگر بیشتر به ساخت انبوه اهمیت می دهید، محصولاتی مانند Anadraulic State GT یا Jack3d بیشتر سبک شما هستند.

بنابراین، این به سادگی به ترجیحات شخصی بستگی دارد. اگر می خواهید در باشگاه بدنسازی دچار لرزش و عصبانیت شوید و بالاترین محرک ممکن را احساس کنید، 1 MR برای شما مناسب است. اگر می خواهید جرم بیشتری بسازید و قدرت بیشتری به دست آورید، به Anadraulic State GT نگاه کنید. انتخاب باشماست!