♋ طالع بینی و شخصیت متولدین ماه های مختلف (12 صورت فلکی)    طالع بینی صورت فلکی
طالع بینی شخصیت بر اساس تاریخ تولد

در 13 ژوئیه 2022، ناسا عمیق ترین تصویر مادون قرمز از جهان، از جمله خوشه های کهکشانی را منتشر کرد. این تصویر ثابت می کند که جهان تنها بخش کوچکی است. یک طرح کلی بزرگتر که عناصر اساسی جهان مرموز و نامشخص باقی می مانند.

سال هاست که انسان ها درباره عملکرد ستارگان و سیارات صحبت می کنند. اما آیا تا به حال سعی کرده اید راز پشت آنها را حل کنید؟ نشانه های طالع بینی (دوازده صورت فلکی) تاثیر کشف شد؟

رئالیست ها طالع بینی را به عنوان شکلی از هنر متافیزیکی رد می کنند. اما معتقدان آن استدلال می کنند که موقعیت ستارگان و سیارات بر حال و آینده ما تأثیر می گذارد. و این اثرات خارج از کنترل ما هستند.

با توجه به دلایل آنها علائم زودیاک نقش مهمی در تعیین ویژگی های شخصیتی افراد دارند، در اینجا قصد داریم به 12 علامت زودیاک، اجزای تشکیل دهنده آنها و ویژگی های متمایزی که شخصیت افراد را می سازند، بپردازیم.

چهار عنصر هوا، آب، آتش و خاک است.

جالب است بدانید که 12 علامت زودیاک به 4 علامت زودیاک تقسیم می شوند. هوا، آتش، آب و زمین تقسیم می شوند و ویژگی های غالب تحت سلطه این عناصر اساسی است.

برج حمل، قوس و اسد از نشانه های آتش، برج ثور، باکره و جوزا نشانه های زمین هستند، علاوه بر این عقرب، سرطان و حوت از دسته نشانه های آب و میزان، دلو و جوزا از دسته نشانه های هوا هستند.

زیرا چهار عنصر برای رشد روی زمین ضروری است. بنابراین همه علائم زودیاک با ویژگی های منحصر به فرد خود مکمل یکدیگر هستند.

قوچ (آوریل)

علامت برج قوچ و علامت آن آتش است. متولدین برج حمل با شجاعت و شهامت وارد هر موقعیتی می شوند و پیروز می شوند. در آوریل پر از جاه طلبی او نوآوری های جدیدی دارد. در دستیابی به هدف و در همان زمان او هم تندخو و بدخلق بود.

با وجود ناکامی هایش، او این کار را با عشق و خوش بینی انجام داد. گفته می شود ترازو خشم برج حمل را متعادل می کند و شراکت این دو مثمر ثمر است. علاوه بر میزان، لئو، جوزا و قوس نیز بیشترین سازگاری را با برج حمل دارند.

ثور (اردیبهشت)

ثور نمادی خاکی است که گاو نر را نشان می دهد. این بدان معنی است که آنها افرادی متمرکز و انعطاف پذیر هستند.

این افراد به راحتی و آسایش شهرت دارند. در میان دیگر نشانه‌های زودیاک، این افراد دوست دارند خود را به فعالیت‌های مجلل مانند گذراندن وقت در آبگرم یا صرف یک شام مجلل مشغول کنند.

دنیای حاکم آنها زهره است. سیاره عشق که آنها را به یک شریک عاطفی خوب و یک فرد سرسخت در کار و حرفه خود تبدیل می کند. برج ثور با سرطان، سنبله، عقرب و برج جدی سازگار است. آنها همچنین با برج ثور به خوبی کنار می آیند.

جوزا (ژوئن)

ویژگی های دوقلوها بازیگوشی، کنجکاوی است. غیر قابل پیش بینی بودن و هرج و مرج! این نماد که یک سیگنال هوایی است توسط سیاره ارتباطی عطارد اداره می شود.

افرادی که زیر جوزا به دنیا می آیند دو چهره هستند و اغلب توسط کسانی که در سایر نشانه ها متولد شده اند قضاوت می شوند. از این گذشته، آنها آفتاب پرست طبیعی هستند و می توانند حتی در سخت ترین شرایط نیز زیبا به نظر برسند.

جوزا با قوچ، شیر، ترازو و دلو سازگار است.

سرطان (پیکان)

نماد آنها آب و نماد آنها خرچنگ است. افرادی که تحت علامت سرطان به دنیا آمده اند توسط ماه اداره می شوند. برج ثور، ماهی ها و سرطان ها اغلب دمدمی مزاج هستند و زمان زیادی طول می کشد تا پس از شکست بهبود یابند.

اگرچه متولدین این علامت دارای شهود بالایی با هوش هیجانی توسعه یافته هستند. اما نمی توان به راحتی به آنها اعتماد کرد. آنها انعطاف پذیر هستند زیرا هم در موقعیت های واقعی و هم در موقعیت های احساسی به خوبی کار می کنند.

آنها همچنین از احساسات خود محافظت می کنند در واقع احساسات آنها از آنها محافظت می کند. و اگر احساس خطر کنند سپس در پوسته های خود عقب نشینی می کنند.

برج اسد (اوت)

زیبا، ظریف و با اعتماد به نفس! شیر درخشان ترین علامت از 12 صورت فلکی است.افراد متولد زیر علامت آزاد هم در ظاهر و هم در رفتار. جذاب باشید و از بودن در مرکز توجه لذت ببرید.

آنها در همه چیز نگرش افراطی نشان می دهند. و افراد متعلق به این علامت شیر ​​خورشید توسط قلب خود هدایت می شوند و توسط قلب خود اداره می شوند.

آنها زوج های وفادار، پرورش دهنده و فداکار هستند. زیرا خورشید بر آنها حکومت می کند بنابراین آنها پایدار و سازش ناپذیر هستند. که به آنها اجازه می دهد طوفان را تحمل کنند

برج ثور با قوچ که نشانه آتش است سازگار است. اما با قوس، جوزا و ترازو سازگار است.

برج سنبلا (سپتامبر)

عملی و اجتناب کنید! این علامت زمین تحت تأثیر عطارد است. اگرچه قوس در بیان احساسات خیلی خوب نیست. اما آنها همچنین دوست دارند احساسات خود را به نتیجه گیری منطقی تبدیل کنند.

آنها احساسات درونی را پردازش می کنند و بنابراین حل کننده مشکلات هستند. متولدین این علامت همیشه آماده کمک هستند، زیرا نمی توانند عیب های کسی یا چیزی را تحمل کنند.

این کمال گرایان جزئیات گرا تمایل دارند در حرفه و سایر کارهای روزمره خود فداکار و سخت کوش باشند. آنها با دوستان و خانواده مهربان هستند.

باکره بیشتر با برج ثور سازگار است و با عقرب، جوزا و سرطان نیز سازگار است.

برج میسان (مهر)

نماد این برج هوا است. و علامت ترازو است متولدین علامت میزان متخصص ارتباطات هستند و به توانایی خود در حل تعارضات معروف هستند. آنها سعی می کنند هر جنبه از زندگی خود را متعادل کنند.

این صورت فلکی توسط زهره، زهره اداره می شود، بنابراین آنها عاشق می شوند و رابطه موفقی دارند.

در حالی که به دنبال یک رابطه عاشقانه هستید متولدین زیر مجموعه میزان به دنبال تیپ شخصیتی خاصی هستند. آنها معاشرت با افراد جذاب و باهوش را دوست دارند. و همیشه به دنبال شریکی است که خوب به نظر برسد و با هم کنار بیاید.

آنها همچنین به خاطر بیان خوب و جذابیت ذاتی خود مشهور هستند. چه علائم زودیاک دیگری را از دست می دهند

در تلاش برای متعادل کردن وضعیت این افراد ممکن است کمی بیشتر از سایر علائم زودیاک مذاکره کنند، اما می توانند از جذابیت خود برای خنثی کردن موقعیت های استرس زا استفاده کنند.

متولدین زیر میزان با متولدین زیر جوزا، دلو و قوس سازگاری بیشتری دارند.

عقرب (نوامبر)

عقرب یکی از نشانه های آب است و سرسخت ترین، شهودی ترین و مرموزترین در بین سایر نشانه ها است.صورت فلکی سازگار عقرب شامل سرطان، برج جدی و حوت است.

آنها بسیار پرشور و پر انرژی هستند. آنها همه چیز را می خواهند یا چیزی نمی خواهی آنها حسابدار و کنترل کننده هستند. زیرا آنها به قدرت نیاز دارند

عقرب توسط مریخ و پلوتون اداره می شود. به قول معروف همیشه گرم و سرد است. این افراد با تمایل به خود تخریبی می توانند مرموز و متفکر باشند. بلکه دلسوز و دلسوز

متولدین علامت عقرب در سطح فلسفی کار می کنند و به دنبال ارتباطات عمیق و معنوی هستند.

برج قوسی

گردشگران رایگان و ماجراجو! این علامت آتش توسط مشتری قدرتمند اداره می شود. متولدین این علامت زودیاک در برابر اسرار زندگی کاملاً شجاع و شجاع هستند. کنجکاوی آنها برای کشف جنبه های زندگی اغلب شخصیت آنها را بهبود می بخشد.

آنها ذاتاً به تغییر مداوم نیاز دارند. علامت قوس قوس و پیکان است. این افراد خوش بین هستند و اغلب رویاهای بزرگی دارند. آنها در طول زندگی خود به دنبال خودسازی و تکامل هستند.

قوس برای روابطی که به آنها فضای تنفسی می دهد ارزش قائل است و از دلبستگی به مکان ها یا موقعیت ها متنفر است.

کمان بیشترین سازگاری را با قوس دارد. همچنین با سیگنال های هوایی مانند لئو، جمینی، ترازو و دلو سازگار است.

برج جدی (D)

انعطاف پذیر و با اراده! برج جدی یک علامت زمین است که توسط قوچ مرموز نشان داده می شود. آنها افراد بسیار مصممی هستند و اغلب برای خود سنگ تمام نمی گذارند!

آنها همچنین جنبه بازیگوشی دارند که به صورت پراکنده ظاهر می شود. برج جدی اغلب سرسخت هستند. اگرچه در ابتدا محتاط به نظر می رسیدند اما جنبه تند و معصومانه ای را به مردم زمان نشان دادند.

سیاره مادر برج جدی زحل است. بنابراین، آنها افراد وظیفه شناس هستند. عمدی و وقت شناس آنها سخاوتمند هستند و اهداف بلندمدتی پیش روی خود دارند. برج جدی قابل اعتماد و با انگیزه هستند.

برج ثور و باکره بیشترین سازگاری را با برج جدی دارند. اما علائم آب مانند سرطان، عقرب و حوت نیز با این علامت زودیاک سازگار هستند.

دلو (بهمن)

علائم هوایی که توسط زحل و اورانوس اداره می شوند، پیشرفته ترین علائم زودیاک هستند. متولدین این علامت را رویاپردازان می نامند که مدام در تلاش برای تغییر هستند.

آنها برای اصالت ارزش قائل هستند و ذاتاً سرکش هستند. زیرا اورانوس نماد نوآوری است. آنها همیشه به روش های جدید رهبری و الهام بخش دیگران هستند.

دلو، همچنین به عنوان حامل آب شناخته می شود همیشه برای خوبی ها تلاش کنید با این حال ممکن است گاهی اوقات برای خانواده و دوستان بی تفاوت به نظر برسند.

آنها بیشترین سازگاری را با قوچ، لئو و قوس دارند و گفته می شود که ارتباط فکری با افراد متولد زیر جوزا و ترازو دارند.

ماهی ها (اسفند)

آخرین علامت در چرخه نجوم، حوت با علامت دو ماهی، یکی از نشانه های آب است. گفته می شود که هر زودیاک از علائم قبلی درس می گیرد.

بنابراین، ماهی ها تمام آموخته های 11 علامت دیگر را به عاریت می گیرند، در نتیجه متولدین ماهی ها معنوی ترین هستند.

آنها همچنین بسیار خلاق هستند با این حال آنها دوست دارند در دنیایی گلگون زندگی کنند. و اغلب برای یافتن تعادل بین توهم و واقعیت تلاش می کند. این افراد دوست دارند مشکلات را از منظر خود ببینند. این ممکن است کمی دور از واقعیت باشد.

افرادی که در زیر علامت ماهی به دنیا آمده اند، عمیقاً غریزی و باهوش هستند. اما آنها تمایل دارند به جای رویارویی با مشکلات از آنها جلوگیری کنند.

همچنین گفته می شود که ماهی ها می توانند بسیار متغیر باشند و با هر شرایطی سازگار شوند. آنها به دلیل دلسوزی و انرژی عمیقشان دوستان خوبی پیدا می کنند. متولدین این علامت با قوس، سرطان و برج ثور سازگار هستند.

فال حافظ کوکا