یک کارگر سابق یک مدرسه پرواز را برای پاکسازی هواپیماهای معیوب هک کرد: پلیس


گفته می شود که کارمند سابق به سیستم های آموزش پرواز حمله کرده و با وجود مشکل تعمیر و نگهداری فاجعه بار ، داده های حساس را تغییر داده و هواپیما را برای پرواز حذف کرده است.

به گفته وی ، لورن لید ، مدیر 26 ساله ترافیک هوایی در مدرسه آموزش پرواز فلوریدا در ملبورن ، پس از اخراج پدرش از سوی شرکت ، قصد انتقام از مدرسه را داشت. بر اساس گزارش پلیس ، تنها چند ماه پس از تیراندازی پدرش ، لید سوابق مدرسه را هک کرد ، اطلاعات مهم را پاک کرد و تغییر داد ، از جمله علامت گذاری برخی از هواپیماها به عنوان OK.

با توجه به نور سبز صنایع دستی که او استفاده می کند ، مردم جان خلبانان را به خطر انداختند.

“[Aircraft] بر اساس بیانیه قسم خورده یک کانال خبری فلوریدا 8 ، پرواز ، که می تواند خطرناک باشد ، عمداً “قابل حمل” بوده است.

یک کارگر تلخ اکنون با اتهاماتی از جمله استفاده از رایانه متقلبانه و دو مورد دسترسی غیر مجاز به شبکه رایانه ای روبرو است.

مداخلات ادعایی آن برای اولین بار در 12 ژانویه 2020 ثبت شد ، زمانی که مدیرعامل مدرسه پرواز وارد سیستم های شرکت شد و متوجه شد که مارک ها و مدل های 12 هواپیما حذف شده است و صنایع دستی که قبلا گفته می شد دچار مشکل شده اند ناگهان حذف شده است. به

مدیر اجرایی درک فالون در یک سوگندنامه گفت: “در زمان تغییر و اصلاح داده ها ، وضعیتی بود که می تواند جان انسان ها را به خطر بیندازد.” او بلافاصله مشکوک شد که مردم یا پدرش پشت این دستکاری هستند ، که تیراندازی آنها مردم را مجبور به استعفا کرد.

مطالب بازاریابی برای مدرسه آموزش پرواز فلوریدا در ملبورن.
استیو باکسال

این قولنامه حاوی نقل قول هایی از پدر مردم است که می گوید دخترش در محل کار “ناراضی” است. او گفت: “او نمی تواند منتظر بماند تا از اینجا برود ،” و اضافه کرد: “بچه ها ، شما دردسر را درک نمی کنید.” [Fallon] با او بجنگ “

پدر لیدا در ابتدا سعی کرد از حرارت برای خرابکاری استفاده کند ، اما پلیس گفت که نمی تواند جزئیات بیشتری در مورد آنچه اتفاق افتاده و نحوه دسترسی او به سیستم اصلی شرکت ارائه دهد.

کارآگاهان می گویند: “لورن لید یکی از معدود افرادی در این زمینه است که دانش ، توانایی و توانایی تغییر” سوابق پرواز “را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید