یک کارمند سیاه گوگل پس از نقض گزارش توسط امنیت متوقف شده است


یکی از کارکنان سیاه پوست گوگل می گوید که آنها پس از اطلاع کسی که به فارغ التحصیلان اخیر هاروارد از بدرفتاری اطلاع داده است ، امنیت محوطه آن را متوقف کرده اند.

Angel Onuoha ، مدیر محصول Google و بنیانگذار صندوق حیاط مشکی BLK Capital Management ، این رویداد را اعلام کرد توییت در حال حاضر ویروسیبه

او می نویسد: “من در حال دوچرخه سواری در محوطه گوگل بودم و شخصی برای امنیت با من تماس گرفت زیرا معتقد نبود که من کارمند هستم.” آنها مجبور بودند از دو نگهبان برای تأیید هویت من محافظت کنند. »

او می افزاید: “بسیاری از افراد برای درخواست کل ماجرا به من DM می فرستند … آنها همان روز مرا بردند تا شناسنامه ام را بگیرند و به من گفته شد که اگر مشکلی داشتم با حراست تماس بگیرم.” توئیت بعدیبه

“این زمانی بود که او 30 دقیقه برای من وقت گذاشت و باعث شد تا سوار اتوبوس به خانه نباشم.”

اونوها فوراً به درخواست پست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

در بیانیه ای برای فوربس ، گوگل این حادثه را نقض امنیت اونوها دانست و هرگونه ادعای تبعیض را رد کرد.

به گفته فرشته اونوها ، امنیت گوگل بیش از یک ساعت او را نگه داشت پس از اینکه لوگوی کارمند را گرفت و باعث شد او سوار شدن در خانه خود را لغو کند.
الکس تای / SOPA / LightRocket Images از طریق گتی ایماژ

“ما نگرانی های این کارکنان را جدی می گیریم ، در تماس هستیم و در حال بررسی این موضوع هستیم. ما متوجه شدیم که کارکنان به دلیل خطای مدیریت با مارک وی مشکل دارند و برای دریافت راهنمایی با تیم پذیرش تماس گرفتیم. سخنگوی گوگل گفت: “پس از اینکه آنها نتوانستند مشکل را حل کنند ، تیم امنیتی فراخوانده شد تا این موضوع را بررسی کرده و به حل آن کمک کند.”

به طور کلی ، یکی از اقدامات اخیر ما برای کاهش حوادث نامطلوب این است که مشخص کنیم کارکنان این نوع بررسی ها را در ارتباط با ورود تیم امنیتی ما کنار می گذارند. ” “هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که هر کارمند با Google به عنوان یک محل کار فراگیر ملاقات می کند و احساس تعلق قوی برای همه کارکنان ایجاد می کند.”

سیستم امنیتی رایانه ای گوگل قبلاً به فناوری آب گرم تبدیل شده است. سال گذشته ، بلومبرگ گزارش داد که کارکنان latinx بیشتر از اردوگاه دوستان سفیدپوست خود تحت بررسی های امنیتی قرار گرفته اند و برخی از کارکنان Google حتی این موضوع را به مدیر کل Sundar Pichai ارجاع داده اند.

انجل اونوها ، مدیر محصول گوگل ، از اردوگاه گوگل برداشته شد زیرا امنیت ادعا می کرد که او با وجود نشان دادن شناسنامه خود در آنجا کار نمی کند.
انجل اونوها ، مدیر محصول گوگل ، از اردوگاه گوگل برداشته شد زیرا امنیت ادعا می کرد که او با وجود نشان دادن شناسنامه خود در آنجا کار نمی کند.
توییتر

در پاسخ به حساب توییتری خود onuoha ، مردی که ادعا می کرد از محافظان امنیتی سابق به نام آلبرت ریچاردسون است ، گفت که او نیز هنگام کار در شرکت قربانی تبعیض بوده است.

او گفت که همکارش ادعا کرد که “فردی مشکوک” است.

“من ناهار را در یکی از آشپزخانه های کوچک صرف کردم. رادیوی من خاموش می شود مانند “سلام ، وقتی ناهار می خورید ، می توانید به آشپزخانه کوچک طبقه دوم بروید. اکنون گوگل مظنونی را در این منطقه شناسایی کرده است. او گفت: “من یک ساعت به جستجوی خودم پرداختم.” توییت کردبه

گوگل در بیانیه ای اعلام کرد که با لوگوی Angel Onuoha مشکلاتی دارد و بلافاصله نگرانی های او را برطرف می کند.
گوگل در بیانیه ای اعلام کرد که با امضای فرشته اونوها مشکلاتی دارد و بلافاصله نگرانی های او را برطرف می کند.
الکس تای / SOPA / LightRocket Images از طریق گتی ایماژ

در ماه ژوئیه ، گوگل گفت که 2020 هنوز بهترین سال برای استخدام کارگران سیاه پوست است ، زیرا 8.8 درصد از کارکنان شرکت آمریکایی در شرکت “Black +” شناخته شده اند ، در حالی که در سال 2019 5.5 درصد بود.

بر اساس آخرین گزارش تنوع ، برابری و اتحاد ، تنها 4.4 درصد از کارکنان گوگل در ایالات متحده سیاه +هستند. این گزارش می گوید که در مورد نمایندگی رهبری ، این رقم تنها 3 درصد کاهش یافته استدیدگاهتان را بنویسید