یک فروشنده برانکس که محصولات تازه از شهر دریافت کرده است بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت می کند


یک فروشنده خیابانی در برانکس ، که 10000 دلار از محصولات NYPD توقیف و اخراج شده بود توسط بخش بهداشت و درمان شهر ، همانطور که در یک ویدئوی ویروسی ضبط شده بود ، در حمایت از هدیه شنبه خود ، 13000 دلار از وکلا دریافت کرد.

دیانا هرناندز کروز ، یک مغازه خواربار فروشی که ادعا می کند برای گرفتن مجوز از شهر تلاش کرده است ، در کنفرانسی در Pelham Parkway ، در محله ، یک کنفرانس مطبوعاتی دریافت کرد ، جایی که آنها میوه و سبزیجات خریداری شده در همان روز را به داخل یک کامیون کمپرسی انداختند. به به

هرناندز کروز ، 36 ساله ، پس از دریافت چک ، در یک کنفرانس خبری به هواداران خود به زبان اسپانیایی گفت: “این امر توسط شهردار به من داده نشده است ، اما اطرافیانم ، افرادی که از من حمایت می کنند.” “من از افرادی که آن را برای من آوردند سپاسگزارم زیرا من آینده خوبی برای فرزندانم می خواهم.”

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک مهاجرت کرد ، مادر چهار فرزند است. این شرکت به مدت پنج سال فعالیت خود را در گوشه ای از White Plains Road و Pelham Parkway South حفظ کرده است.

این کمک ها از سوی بیش از 180 اهداکننده همراه با بودجه آنلاین از City Workers For Justice ، گروهی از کارگران جامعه که خواستار عدالت بزرگ در سراسر شهر هستند ، دریافت شد. یکی از اهداکنندگان وی مجری رادیویی Hot 97 Ebro بود که مبلغ 5،000 دلار دریافت کرد. هرناندز کروز همراه با هدایا ، یک لپ تاپ و چاپگر برای پسر دبیرستانی خود دریافت کرد.

این کمک های مالی کسب و کار محصولات بیرونی هرناندز کروز را که در چند سال گذشته حفظ کرده بود ، احیا کرد. در 23 سپتامبر ، هرناندز کروز از مقامات NYPD و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و کارگران (DCWP) برای فروش غذای تازه بدون اجازه یک فروشنده سیار غذا نقل قول کرد. NYPD سرانجام با اداره بهداشت تماس گرفت تا محصولات را دور بیندازد. یک رهگذر متوجه اتفاقاتی شد که شروع به ضبط این حادثه در تلفن خود کرد. این ویدئو با پروژه فروشندگان خیابانی ، گروه حمایتی خیابانی به اشتراک گذاشته شد و در حساب توییتر وی منتشر شد. این ویدئو به سرعت ویروسی شد و 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 بازتوییت داشت.

پس از واکنش شدید ساکنان جامعه ، DCWP ، NYPD و مأموران بهداشت سرانجام بدون دور ریختن تمام غذا صحنه را ترک کردند. هرناندز کروز بقیه غذا را به او داد.

کارینا کافمن گوتیرز ، معاون پروژه فروشندگان خیابانی می گوید: “مردم از دیدن اتفاقی که برایش افتاد خشمگین شدند و می خواستند از او حمایت کنند.” همسایه هایش که وقتی می دیدند غذا در حال هدر رفتن و دور ریختن است بسیار عصبانی شدند ، اما همچنین به این دلیل که او دیانا را که یکی از اعضای محبوب محله است شکنجه می کرد. “

شهردار بیل دی بلازیو در میان خشمگینان شهردار بیل دی بلاسیو بود که در کنفرانس جدید چند روز پس از این حادثه آن را “یک موضوع کلاسیک دیوان سالاری که ارتباط برقرار نمی کند و از عقل سلیم استفاده نمی کند” توصیف کرد.

شورای شهر همچنین تلاش کرده است تا تعداد مجوزهای اضافی را حدود 4000 افزایش دهد. مجوزها به میزان 400 در سال در دهه آینده ، از سال 2022 صادر می شود. با این وجود ، هنوز هزاران نام در لیست انتظار برای دریافت وجود دارد. اجازه کسب و کار خود را رسمی کنند. لیست انتظار یک سیستم بازار سیاه مجوزهای اجاره برای فروشندگان با قیمت بیش از 25000 دلار ایجاد کرد.

کافمن گوتیرز گفت: “من فکر می کنم راه بسیار مهم خروج از این حادثه این است که این اولین بار نیست. و متأسفانه ممکن است آخرین باری نباشد که قوانین تغییر کرده اند.” “زیرا در حال حاضر ، فروشندگانی مانند دیانا سالها در تلاش هستند تا از شهر اجازه بگیرند. او سعی می کند کار درستی را برای رسمی شدن تجارت خود انجام دهد ، اما محدود کردن مجوزهای موجود این کار را می کند. “

سناتور ایالتی جسیکا راموس و نماینده مجلس جسیکا گونزالس روخاس لایحه ای را در مورد مجوزهای نامحدود ارائه کردند که ظاهراً توسط مناطق توسعه کسب و کار محلی مورد انتقاد قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید