یک جزیره کوچک و آینده فضای سبز در نیویورک


هنگامی که Little Island در ماه مه در پارک رودخانه هادسون در ماه مه افتتاح شد ، به عنوان هدیه ای برای شهر در نظر گرفته شد ، تلفیقی فوراً نمادین از معماری و طبیعت که از نیویورکی ها و گردشگران به محض بیرون آمدن از محاصره زمستانی استقبال کرد. این جزیره کوچک علاوه بر اینکه به عنوان جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر عمل می کند ، دارای مفاهیم طراحی ، دسترسی و پایداری است که بر کل شهر تأثیر می گذارد.

برای اطلاع از معنای جزیره کوچک برای نیویورک و معماری و چشم اندازها ، سری عمومی موسسه پرات پرات ژست می گیرد یک مکالمه مجازی رایگان بین معماران پشت پارک ترتیب می دهد: Mat Cash of Heatherwick Studio و Signe Nielsen از Mathews Nielsen Landscape Architects و Pratt of Architecture؛ و همچنین تریش سانتینی ، مدیرعامل Little Island و رابرت هاموند ، بنیانگذار و مدیرعامل High Line. نیویورک تایمز مایکل کیملمن منتقد معماری تعدیل کننده خواهد بود.

در این گفتگو مواردی که جزیره کوچک را منحصر به فرد می کند ، فرایند طراحی مشارکتی که بخشی از ایجاد آن بود و نقش فضای سبز عمومی به طور کلی مورد بحث قرار می گیرد – مصاحبه ای در مرکز برنامه جدید کارشناسی ارشد در معماری منظر موسسه پرات. وقتی ما در محیط خود ، اجتماعی و طبیعی ، در پرتو برابری ، دسترسی و پایداری تجدید نظر می کنیم ، چگونه جزیره کوچک به عنوان نمونه ای برای یک شهر احیا شده عمل می کند؟

گفتگوی ضبط شده سه شنبه 19 اکتبر ساعت 6:30 صبح به صورت آنلاین پخش می شود و برای عموم آزاد و رایگان است. اینجا ثبت نام کنید.

Pratt Presents توسط بنیاد خیریه TD پشتیبانی می شود.

این مقاله یک همکاری بین موسسه پرات و کارکنان Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید