یارانه مهرماه از امشب قابل برداشت است / یارانه های تعهدی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.


گروه اقتصادی رجا نیوز: این سازمان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: یارانه نقدی کمک معیشت فاز 140 طبق روال عادی به اعشار اعلام شده از سوی وزارت کار و رفاه اجتماعی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و قابل انجام است. انصراف از ساعت 24 امروز (چهارشنبه 20 مهرماه) .

گزارش کردن رجا نیوز; اگر سرپرست خانوار جزو اول تا سه دسی بل باشد برای هر نفر 400 هزار تومان و اگر در دسی بل چهارم تا نهم باشد به ازای هر نفر 300 هزار دسی بل به حساب آنها واریز می شود.

همچنین سرپرستان خانواری که از مبلغ 10 میلیون ریال وام این قسط استفاده کرده اند از مبلغ واریز شده به حساب کسر می شود.

واریز یارانه ها و معوقات به حساب ناظری که مشترک بررسی شده است.

این سازمان اعلام کرد: در این مرحله سرپرستان خانوار که یارانه آنها در اردیبهشت ماه قطع شده بود، در صورتی که در حسابرسی انجام شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده، درخواست حسابرسی را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده است. وزارت رفاه، آنها یک در ده هستند. در صورت کسب رتبه های 1 تا 9، یارانه مهر ماه بر اساس اعشار اعلام شده به همراه یارانه پرداخت نشده دریافت می کنند.

همچنین کسانی که تا مهرماه برای دریافت یارانه ثبت نام نکرده اند اگر در گروه اول تا نه دسی بل باشند کمک هزینه ماه اکتبر را همراه با یارانه پرداخت نشده دریافت خواهند کرد.

متقاضیان اصلاح عشریه اعلام شده و کسانی که از اردیبهشت ماه 1401 یارانه را متوقف کرده اند می توانند با مراجعه به سامانه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی ثبت نام و یا پیگیری نتیجه درخواست خود را انجام دهند. https://hemayat.mcls.gov.ir با شماره تلفن گویا 09200006369 مراجعه یا تماس بگیرید.

ثبت نام از افرادی که یارانه دریافت نکرده اند یا متقاضیان جدید یارانه همچنان ادامه دارد. این افراد می توانند به وب سایت پنجره خدمات هوشمند ملی به نشانی مراجعه کنند. https://my.gov.ir خانواده خود را ثبت کنید

جهت ثبت نام در این سامانه شماره تلفن همراه سرپرست خانوار، کد کشور، کد پستی، تاریخ تولد الزامی است. و شماره حساب بانکی سرپرست خانوار متقاضی جدید یا بازماندگان یارانه.

برای دریافت اطلاعات در مورد آخرین وضعیت ثبت نام چنین سرپرستانی می توانند کد دستوری #43857*4* (4 ستاره، 4 ستاره، 43857 ستاره، کد کشور مربع) را با شماره تلفن همراه خود شماره گیری کنند.

انتهای پیام/