گلیبر تورس بازیکن یانکیز از زمان تصدی این پست بازیکن متفاوتی است


آرون بون گفت “غیرممکن است” که بدانیم آیا تغییر حرکت کوتاه مدت گلیبر تورس به پایگاه دوم تقریباً دو هفته پیش باعث احیای مجدد وی در صفحه شد.

تورس گفت در صورت داشتن رابطه “پاسخ دادن به آن دشوار است”.

در حال حاضر ، دلیل آن برای نتایج قابل توجه نیست-تورس در پیروزی 8-3 مقابل رد ساکس جمعه شب در Fenway Park به نتایج خود ادامه داد.

او سه ضربه اضافی و دو RBI برای پیروزی داشت.

بون گفت: “ممکن است چیزی وجود داشته باشد.”

بون گفت: “شاید او بازیکن خوبی برای شروع پوشیدن در این زمان از سال باشد.” تنها چیزی که می دانم این است که او برای ما خوب بازی می کند. “

تورس گفت که این ویدئو را در سال 2018 و 2019 ، زمانی که موفقیت های زیادی در بشقاب داشت ، تماشا کرد و این می تواند منجر به چسبیدن او به بشقاب شود. او در پایگاه دوم نیز خوب بود.

گلی گلیبر تورس
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

بون گفت: “او از دو بازی ابتدایی که مرتکب اشتباه شد کار خوبی انجام داده است.” “او شبیه مرد بامزه ای است که می شناسیم.”

تورس ، که قدرت او تا حد زیادی در این فصل از بین رفته است ، هشتمین هومر فصل خود را در روز جمعه به بیمه یانکی ها برای هفتمین پیاده روی اضافه کرد.

پیش از این ، او دو بازی خارجی داشت تا آخرین بازی سه گانه یانکی ها را در بازی با ناتان ایووالدی انجام دهد.

از زمان انتقال به مقام دوم ، تورس 14-برای-39 با دو دوبل ، یک هومر و چهار RBI است و دارای 11 بازدید است.


دور یانکی ها باید هفته آینده در سری حساس خود مقابل بلو جی تقویت شود

جیمسون تایلون در حال حذف است تا از لیست مصدومین حذف شود تا یکی از بازیها را در طول سریالی که از سه شنبه تا پنجشنبه در تورنتو اجرا می شود ، آغاز کند و هر دو تیم در رقابتهای وحشی کارت AL گرم می شوند.

“ما می خواهیم امروز پیش برویم و امشب صحبت کنیم ، اما [there’s] بون شانس خوبی برای شروع یکی از بازیهای تورنتو دارد.

تایلون ، که در 9 سپتامبر با زانوی پاره ای در مچ پای راست خود به IL رفته بود ، آنچه بون بهبودی موفق را در روز چهارشنبه Triple-A Scranton / Wilkes-Barre نامید ، انجام داد ، 51 زمین را پرتاب کرد و دو اجرا را بیش از سه روز رها کرد. به

قبل از استقرار در IL ، دست راست او دارای 4.41 ERA در مجموع 27 شروع بود.


انتظار می رفت لوئیس ساورینو پس از بهبودی از اولین فصل خود در روز سه شنبه برای بازی افتتاحیه جمعه در دسترس باشد (اما بازی نکرد) – اولین باری که او تقریباً در دو سال اخیر به دلیل عمل جراحی تامی جان دیده است.

داور ، که دو تساوی بدون گل روز سه شنبه مقابل رنجرز به ثمر رساند تا پیروزی 7-1 را به پایان برساند ، می تواند شرایط شدیدتری را در آینده شاهد باشد.

بون گفت: “من می گویم خوشحالم که او کمربند خود را گرفت ، اولین مورد ، و او در دو اتاق آمد.” “من فکر می کنم این می تواند پتانسیل او را برای بار دوم افزایش دهد. اما باز هم ، به ویژه هنگام بیرون آمدن از تعطیلات ، می توانید به آژانس کمک ما مراجعه کنید و من احساس می کنم که هفت ، هشت مرد یا بیشتر هستند و خوشحالم که در وسط بازی توپ در جای بزرگی قرار گرفته ام. فکر می کنم سویی روی آن کار خواهد کرد. ”

دومینگو ژرمن که روز چهارشنبه از لیست مصدومیت حذف شد نیز در ترکیب قرار دارد.


جاناتان لویسیس (فرش سنگین) در اولین جلسه خود پس از فرود در IL در 5 سپتامبر در Fenway Park در روز جمعه به میدان رفت. بون گفت ، مدافع دائمی یانکی ها احتمالاً روزهای یکشنبه یا دوشنبه در جلسه دیگری بازی خواهد کرد – اگر یانکی ها تصمیم نگیرند قبل از بازگشت نیز باید با مهاجمان زنده ملاقات کند.

بون گفت: “ما خواهیم دید که او چگونه به این گاو جوان واکنش نشان می دهد و اگر گاو دیگری را انجام دهیم و سپس برویم.” “خواهیم دید که چگونه در روزهای آینده اتفاق می افتد و چگونه بهبود می یابد.”

– دن مارتین در بوستون و گرگ جویس در نیویورک

دیدگاهتان را بنویسید