گزینه های درجه تغذیه

تغذیه جدیدترین عبارت مهم اخیر است که به نظر می رسد همه به آن علاقه مند هستند. مقالات دائمی در مورد خوش فرم شدن همراه با حفظ یک رژیم غذایی سالم در چندین وبلاگ و انجمن محبوب و همچنین نشریات وجود دارد. چند بار در خاطره اخیر تا به حال در مورد رژیم غذایی کاملاً جدید شنیده اید؟

کجا می توانم در موقعیت مرتبط با تغذیه استخدام شوم؟

کسی که به افراد در هنر یک رژیم غذایی سالم مربی می دهد به عنوان یک مربی تناسب اندام شناخته می شود. این کارشناسان معمولاً به افراد ورزشکار و همچنین افراد حاضر در باشگاه سلامت کمک می کنند. تبدیل شدن به یک مربی تناسب اندام یک راه حل عالی برای بازگشت به محله شما و همچنین کمک به افراد برای داشتن زندگی روزمره سالم تر است.

یک مشاور سلامت کلی کسی است که بسیار شبیه به یک مربی سلامت کلی است اما عادات غذایی بسیار طبیعی تری را ارائه می دهد. آنها تعدادی از عناصر موثر بر سلامت فرد و همچنین رژیم غذایی را در نظر می گیرند. این نوع عناصر می توانند بر سلامت روحی و جسمی و تناسب اندام فرد تمرکز کنند.

متخصص تغذیه فردی است که در زمینه تغذیه تخصص دارد و مزایای علمی خاص غذا و عادات غذایی را می داند و از آن برای کمک به زندگی روزمره و همچنین روش های سلامت کلی استفاده می کند.

در نهایت، شما دارای کارشناسان متخصص سلامت هستید که در مراکز درمانی و همچنین کلینیک های پزشکی فعالیت می کنند.

اخیراً، جایگزین مورد علاقه برای دریافت مدرک تغذیه، دریافت آن به صورت آنلاین است. اکثر دانشگاه ها یک دوره آموزشی مبتنی بر وب در زمینه تغذیه ارائه می دهند. صدور گواهینامه نیز یک گزینه آنلاین است. دریافت گواهینامه تغذیه و همچنین مدرک از موسسات آموزشی پیشرو نیز امکان پذیر است! علاوه بر این، گواهینامه معمولاً ارزانتر از مدرک است. صدور گواهینامه آنلاین می تواند به افراد امکان صرفه جویی در هزینه ها را بدهد.

کلاس های تغذیه به صورت آنلاین برای افراد در سراسر جهان در دسترس است!

چه نوع مجوزهایی برای کار به عنوان متخصص تغذیه لازم است؟

یکی از عوامل اصلی تغییر نیازهای مجوز شما به طور کلی این است که دقیقاً در چه سطحی از متخصص تغذیه کار خواهید کرد.

اگر شما مشتاق هستید که یک مربی در رژیم غذایی شوید، الزامات کاملاً متفاوت است زیرا باید مجوز صحیح برای یک مربی نیز داشته باشید. با این حال، اگر به دنبال این هستید که یک متخصص تغذیه باشید، فقط به مجوز ضروری نیاز دارید.

تقریباً تمام مناطق پردرآمد برای کارشناسان تغذیه مناطقی با جمعیت متراکم تر هستند، به طور کلی بسیاری از شهرهای بزرگ در ساحل غربی و همچنین ساحل شرقی. با این حال شما می توانید حقوق قابل توجهی را در سراسر کشور به سختی کار کنید!

برای کسانی که انتخاب کرده اند با یک مرکز بالینی که یک متخصص تغذیه پزشکی است همکاری کنند، می توانید انتظار داشته باشید که وعده های غذایی را برای افراد داخل مرکز پزشکی سازماندهی کنید. این شغل به طور کلی 53000 دلار در سال به طور متوسط ​​ارائه می دهد. درست مانند قبل، این دقیقاً به محل زندگی فرد بستگی دارد.

اگر نمی توانید بیش از اندازه کافی حیوانات خانگی داشته باشید، می توانید به عنوان یک متخصص تغذیه حیوانات عمل کنید. یک متخصص تغذیه حیوانات که با دامپزشکان همکاری می کند می تواند سالانه 54000 دلار درآمد داشته باشد. در اینجا می‌توانید به تهیه برنامه‌های غذایی برای حیوانات مرتبط با کشاورزان نیز کمک کنید.

بدون اعتبار مناسب، متخصصان تغذیه معمولاً 40000 دلار تا حدود 45000 دلار به دست می آورند. این افراد فقط به عنوان یک متخصص تغذیه به تحصیلات نیاز دارند، اما می توانند در برخی از ایالت های ایالات متحده بدون داشتن اعتبار فعالیت کنند.

آیا نگرانی های اضافی در مورد رژیم غذایی دارید؟

منابع مکمل زیادی برای کسانی که علاقه مند به رژیم هستند وجود دارد. برخی از آن‌ها عموماً نهادهای معتبر بین‌المللی هستند و برخی دیگر فقط وبلاگ‌هایی هستند که توسط متخصصان بهداشت همکار هستند!