گرایش هواشناسی یا بی اعتنایی به عشق چیست؟


در دبیرستان به فنلاند مهاجرت کرد

اگرچه دوستیابی و روابط اغلب به عنوان اهداف جهانی در نظر گرفته می شوند. اما همه نمی خواهند یک رابطه عاشقانه را تجربه کنند. برنامه عاشقانه یعنی هیچ تجربه عشقی یا علاقه ای به یک رابطه عاشقانه جذابیت عاشقانه به تمایل به برقراری ارتباط عاطفی و تعامل با شریک زندگی اشاره دارد.اما تعریف رابطه عاشقانه ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

عشق رمانتیک اغلب با احساسات پرشور همراه است. میل شدید به نزدیک بودن و صمیمیت عاطفی در ابتدای رابطه عشق رمانتیک می تواند قوی باشد – گاهی اوقات طاقت فرسا یا حواس پرت کننده است. در طول زمان این احساسات اغلب به چیزی تبدیل می شود که به عنوان عشق ترحم شناخته می شود.

با این حال، افرادی که اپلیکیشن‌های عاشقانه دارند، چنین احساسی ندارند و نمی‌خواهند چنین احساسی داشته باشند. نقطه مقابل غیر رمانتیسم، عاشقانه یا میل به داشتن یک رابطه عاشقانه است.

شیوع دقیق ایرمانتیسم ناشناخته است، اما یک مطالعه نشان داد که حدود 1٪ از افراد غیرجنسی و حدود 25٪ از این افراد زوج هستند.

در این مقاله بحث خواهد شد هواشناسی اثر رابطه و نکاتی در مورد نحوه مراقبت از سلامت روان خود اگر فکر می کنید برنامه های عاشقانه دوست دارید. در مورد اینکه چگونه می توانید از یکی از اعضای خانواده یا دوستانی که تهویه مطبوع هستند حمایت کنید

Aromanticism گاهی اوقات به صورت اختصاری “aro” یا “ero” خوانده می شود.

برنامه عاشقانه

ویژگی های آرمانتیسم

تجربه هر کسی منحصر به فرد است. بنابراین، احساسات در مورد عشق و روابط می تواند در بین عزیزان بسیار متفاوت باشد. برخی از افراد ممکن است تمایلات و انتظارات متفاوتی برای صمیمیت فیزیکی و عاطفی داشته باشند. هیچ تعریف استانداردی از عشق وجود ندارد. بنابراین، تعریف شخص بنابراین ممکن است یکی با دیگری متفاوت باشد.

برخی از نشانه هایی که نشان می دهد ممکن است یک شریک عاشقانه باشید عبارتند از:

 • شما جاذبه رمانتیک را احساس نمی کنید.
 • احساس می کنید برای اینکه کامل باشید نیازی به یک رابطه عاشقانه ندارید.
 • شما “عشق” یا “عاشق” را با شخص دیگری تجربه نمی کنید.
 • شما با یک داستان عاشقانه مشکل دارید.

یک اپلیکیشن عاشقانه بودن به این معنی نیست که عشق را تجربه یا احساس نمی کنید. ممکن است احساس عشق شدید نسبت به خانواده و دوستان خود داشته باشید. و تحقیقات نشان داده است که ایروبیک رومانیایی تمایل بیشتری به رابطه جنسی دارد.

هواشناسی و غیرجنسی

برخی از افراد هوادار جنسیت ندارند. اما این دو با هم مطابقت ندارند. دوجنس گرایی شامل فقدان علاقه یا جذابیت جنسی است. برخی از افراد غیرجنسی ممکن است تمایلی به رابطه جنسی نداشته باشند اما همچنان خواهان عشق هستند. و شریک زندگی شما ممکن است بخواهد رابطه جنسی داشته باشد اما عشق نخواهد.

تحقیقات کمی در مورد جهت گیری عاطفی وجود دارد. و کاملاً تفاوت بین گرایش عاشقانه و جنسی را درک نمی کنند. گاهی اوقات افراد در تشخیص عشق و کشش جنسی مشکل دارند. زیرا اغلب آنقدر در هم تنیده شده اند که یادگیری آن دشوار است.

طیف هواشناسی

هم بی‌جنسیتی و هم غیرجنسی بخشی از چیزی هستند که به عنوان طیف هویت غیرجنسی شناخته می‌شود. در حالی که بسیاری از دوستداران برنامه های عاشقانه نیز بدون جنسیت هستند. افرادی با هویت های جنسی مختلف آنها همچنین ممکن است خود را غیرجنسی بنامند. برای مثال، شخصی ممکن است خود را دوجنسه معطر توصیف کند. لزبین های معطر یا همجنس گرایی که بوی خوبی می دهد

ویژگی های دیگر در طیف Aeromantic عبارتند از:

 • خاکستری-عاشقانه یا خاکستری-جنسی: این کلمات به شخصی اشاره دارد که بین داستان عاشقانه و عاشقانه قرار دارد. و نه بر اساس جنسیت و جنسیت آنها ممکن است احساسات عاشقانه یا جنسی داشته باشند. اما فقط تحت شرایط خاص
 • دمیرومانتیک یا دمیسکسوال: این اصطلاحات به شخصی اطلاق می شود که تنها پس از برقراری ارتباط عاطفی نسبت به شخص دیگری احساسات عاشقانه یا جنسی دارد.
 • ادبیات یا آکویرومانتیک: این اصطلاحات به شخصی اشاره دارد که ممکن است نسبت به دیگران احساس محبت داشته باشد اما نمی‌خواهد آنها را برگرداند. اگر این احساسات مشترک باشد جاذبه از بین خواهد رفت.
 • اثر متقابل: این عبارات فقط به کسانی اطلاق می شود که عشق یا کشش جنسی را تجربه کرده اند در صورتی که بدانند طرف مقابل نیز همین احساس را دارد.

چگونه آرمانتیسم بر روابط تأثیر می گذارد

توجه به این نکته حائز اهمیت است که فرد عاشق ممکن است همچنان درگیر یک رابطه صمیمی یا جنسی باشد، اما این روابط ممکن است متفاوت از روابط عاشقانه به نظر برسد.

چنین مشارکت هایی ممکن است شامل داشتن یک رابطه خاص باشد. زندگی مشترک، محبت و رابطه جنسی افراد هوادار ممکن است ازدواج کنند، بچه دار شوند و خانواده تشکیل دهند.

 • انگیزه های فراتر از عشق، مانند میل به داشتن خانواده یا فرزند این فقط برخی از دلایلی است که افراد ممکن است به دنبال رابطه باشند.
 • افراد هوادار ممکن است به دنبال روابطی برای دادن یا دریافت عشق و مراقبت باشند. فقدان عشق یا علاقه جنسی به این معنا نیست که فرد به صمیمیت، تعهد یا حمایت عاطفی نیاز ندارد.
 • آنها ممکن است روابطی را بر اساس علایق مشترک ایجاد کنند. احترام متقابل با این حال، چنین روابطی ممکن است بر اساس احساسات آشنا یا مسالمت آمیز عشق باشد تا روابط عاشقانه.

برخی از عاشقانه های هوایی ممکن است به چیزی که به عنوان شراکت LGBTQ یا QPP شناخته می شود تبدیل شود. این مشارکت ها ماهیتی آرام دارند. اما همان سطح از تعهد به عنوان یک شراکت عاشقانه وجود دارد. از جمله با هم بودن و تصمیم گیری با هم

چالش

انتظارات اجتماعی می تواند برای کسانی که معطر می دانند چالش هایی ایجاد کند. فشار اجتماعی زیادی برای یافتن همسر، پیوند و بچه دار شدن وجود دارد، کسانی که نمی خواهند اغلب برای زندگی، ازدواج و بچه دار شدن تحت فشار قرار می گیرند. کسانی که به ندرت احساس می کنند چیزی اشتباه است یا از قلم افتاده است

محتوای عاشقانه در رسانه های محبوب گاهی اوقات می تواند چالش هایی را برای همجنس گرایان ایجاد کند. در حالی که برخی از زوج‌های معطر ممکن است از فیلم‌ها، کتاب‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که بر روی عاشقانه تمرکز دارند لذت ببرند، برخی دیگر ممکن است نسبت به تصاویر احساس بی‌تفاوتی یا انزجار کنند.

آماتونورمیتی

غیر طبیعی بودن این اصطلاحی است که برای توصیف انتظارات جامعه از هواشناسی ابداع شده است. برای توصیف فشار برای یافتن و اولویت دادن به عشق، ازدواج و تک همسری استفاده می شود.

برخی از محققان خاطرنشان کرده‌اند که بیگانگی یک انگ اجتماعی در مورد مجرد بودن ایجاد می‌کند و می‌تواند افراد را به سمت روابط ناسالم یا به سمت آنها تحت فشار قرار دهد.

چگونه کسی را که برنامه های عاشقانه دوست دارد تشویق کنیم

اگر دوست یا عزیزی دارید که آب و هوا را دوست ندارد. چند کار وجود دارد که می توانید برای تبدیل شدن به یک دوست و شریک حامی انجام دهید:

 • به جهت گیری عاشقانه آنها احترام بگذارید: ممکن است تمام جنبه های یک اپلیکیشن رمانتیک بودن را به طور کامل درک نکنید. اما شما باید به احساسات آنها احترام بگذارید. به حرف های آنها گوش دهید و از آنها بپرسید که برای رفع نیازهای آنها چه کاری می توانید انجام دهید و حمایت خود را نشان دهید.
 • از آنها غافل نشوید: به یاد داشته باشید که مردم بهتر از همیشه خود و احساساتشان را درک می کنند. احساسات آنها را نادیده نگیرید یا اصرار نکنید که احساسات خود را تغییر دهند. سعی نکنید افراد را مجبور به موقعیت های عاشقانه ای کنید که برایشان اهمیتی ندارد.
 • حدس نزن: از تصورات غلط رایج در مورد هوای عاشقانه مانند سرد بودن یا پیدا نکردن هوای مناسب اجتناب کنید. اگر سوالی دارید لطفا احترام بگذارید و آگاه باشید که ممکن است آن شخص مایل به اشتراک گذاری نباشد. از آنها بپرسید که آیا می توانند سؤال بپرسند و در مورد آنها بیشتر بدانید.

خودمراقبتی

افراد آئرومانتیک اغلب با انگ و سوء تفاهم در مورد رمانتیسم خود مواجه می شوند. برخی از افراد گاهی فکر می کنند که دوست ندارند یا تغییر نمی کنند و در نهایت یک رابطه عاشقانه ایجاد می کنند. برخورد با این شایعات گاهی اوقات می تواند باعث شود افراد احساس انزوا کنند یا تحت فشار قرار بگیرند تا انتظارات دیگران را برآورده کنند.

اگرچه ممکن است دوست نداشته باشید در یک رابطه عاشقانه باشید. اما دریافت حمایت اجتماعی برای سلامت روان و رفاه شما مهم است. بر ایجاد روابط قوی با دیگران خارج از زمینه عاشقانه تمرکز کنید. مهم است که به یاد داشته باشید که اشکال دیگر عشق اهمیت آن کمتر از عشق رمانتیک نیست.

اگر کسی هستید که برنامه های عاشقانه را دوست دارید. برای درگیر شدن در موقعیت های عاشقانه یا جنسی که با آن ها ناراحت هستید، تحت فشار قرار نگیرید. خودتان را مجبور به انجام کارهایی برای برآورده کردن انتظارات دیگران یا به دلیل فشار اجتماعی نکنید.

آخرین کلمه

اگرچه تکنیک رمانتیسیسم اغلب با سردی یا سرسختی اشتباه گرفته می شود. اما مهم است که به یاد داشته باشید افرادی که به عنوان هواشناس شناخته می شوند، احساسات و تجربیات متفاوتی دارند. برخی افراد ممکن است صمیمیت فیزیکی را دوست داشته باشند و برخی دیگر نه. برخی از افراد ممکن است بخواهند بدون انتظار یک رابطه عاشقانه متعهد شوند. در حالی که ممکن است برخی افراد اصلاً خواهان یک رابطه عاشقانه نباشند.

اگر فکر می کنید یک برنامه رمانتیک هستید. مهم است که به یاد داشته باشید که شما به تنهایی می توانید تصمیم بگیرید که چه احساسی دارید و چگونه آن احساسات را با دیگران به اشتراک می گذارید.

منبع:

خیلی خوب

تقویم اندروید فارسی