گارد ریکرز با اتهام قاچاق یک زندانی روبرو است


دادستانی منطقه برانکس علیه یک زندانبان متهم به قاچاق تیغ برای زندانی که در جزیره رایکرز دستگیر شده بود ، متهم شده است.

تراویس سیمز ، 33 ساله ، هفته گذشته پس از آنکه یک معاون معاون سرپرست ادعا کرد که افسر اصلاحی زندانی 31 ساله را به جاناتان سانچز ، که در مرکز George R. Vierna در جزیره رایکرز نگهداری می شد ، توزیع می کرد ، دستگیر شد. اداره تحقیقات و تعمیرات شهر گفت ، پس از مشاهده مبادله ادعایی ، سرپرست زندان دستور بازرسی زندان را داد که یک تیغ بریتانیایی را که در داخل قلم مخفی شده بود ، آشکار می کند.

مارگارت گارنت ، کمیسر تحقیقات گفت: “معاون محترم و سریع نگهبان و تیمش به توقف جریان قاچاق در شرایط بحرانی و چالش برانگیز در زندان های شهر کمک کردند.” “اقدام سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOC با DOI نشان دهنده سیاست تحمل صفر نیویورک در مورد قاچاق در زندانهای شهر است.”

پس از دستگیری وی ، مقامات نیروی انتظامی گفتند سیمز ، که در زندان های این شهر کار می کرد ، معلق شده است. دسامبر 2016. در پی کیفرخواست روز پنجشنبه ، قاضی یک افسر اصلاح طلب را اخراج کرد که به او اجازه داد تا در انتظار محاکمه در خانه بماند.

در صورتی که سیمز به جرم جنایت حمایت از قاچاق در زندان درجه یک محکوم شود ، ممکن است به هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو جرم متهم شده است: سوء استفاده رسمی و ارتقاء قاچاق کالای درجه دو. نماینده وی بلافاصله به درخواستهای اظهارنظر توسط شرکت حقوقی خود پاسخ نداد.

نگهبانان در جزیره رایکرز دستگیر شدند و در زندان های نیویورک ، به ویژه در مراکز پذیرش ، با خشونت های مداوم دست و پنجه نرم کردند ، جایی که کارکنان در مقایسه با سال قبل شاهد افزایش چشمگیر حوادث خشونت ، چاقو و بریدگی بودند.

همراه با خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر مجبورند با تعداد فزاینده ای از COVID-19 ، خرابی خدمات پزشکی و تأمین مواد غذایی به دلیل غیبت کارکنان و افزایش خودآزاری روبرو شوند. دست کم دوازده نفر که در زندان نیویورک زندانی بودند در سال 2021 فوت کردند که پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در جریان بحران ، حامیان اصلاحات از دادستان ها و قضات شهر خواستند تا بازداشت شدگان بیشتری را در انتظار محاکمه آزاد کنند. اداره اصلاح و تربیت شهر را مجبور به استخدام نگهبانان اضافی کرد و مدعی شد که کارکنان فعلی نمی توانند بازرسی هایی را در تاسیسات آن انجام دهند.

به گفته وزارت تعزیرات ، حدود یک چهارم کارکنان لباس متحدالشکل با بیماران تماس می گیرند یا به سادگی به سر کار نمی آیند. مشکلات مربوط به کارکنان باعث شد تا زندانیان باقیمانده ده ها محل خود را ترک کنند و زندانیان را بدون خدمات اولیه رها کنند.

دیدگاهتان را بنویسید