دسر هویج مفید | آشپزخانه جاه طلبانه


اگر دسر هویج دسر {مورد علاقه} ممکن است داشته باشید در داخل تمام دوران است هر دو به قول من خواهم کرد دسر اپرا است، بازو شخصی را بلند کنید. ، با کلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفته، با این وجود حتی می تواند یک چیز کدام ممکن است کل شما آن خواهد شد را رفیق دارند.

این لاستیک است دسر هویج این مقدماتی موارد واقعاً شیفته ممکن است داشته باشید در داخل 12 ماه 2014 ساخته شد، به تماس گرفتن سالی کدام ممکن است من خواهم کرد وسواس زیادی داشتم به همان اندازه دسر ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان های {مورد علاقه} ام را به {نسخه} های مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوچکی به دلیل کلوچه بازسازی کنم. همراه خود نزدیک کردن به عید پاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز {مادر}، در نظر گرفته شده کردم این شانس باور نکردنی است به همان اندازه {یک بار دیگر} این دسر های کودک گانه خارق العاده را به اشتراک بگذارم.

در گذشته به دلیل تعیین در موضوع این {نسخه}، این کوکی ها را 3 بار مختلف مناسب کردم. یکی را همراه خود کره اسپرسو ای، یکی دیگر را همراه خود شربت افرا به جای آن شکر اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید آخری را همراه خود اصولاً محیط را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک خامه ای {امتحان} کردم. من خواهم کرد واقعاً کل شما تغییرات را واقعاً دوست داشتم (مخصوصاً کره اسپرسو ای!). با این وجود، من خواهم کرد می خواستم این کوکی ها آن را به راه خورده شدن باور نکردنی، با بیرون لبنیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند خوش ذوق باشند.

توجه داشته باشید کدام ممکن است این هفته برای جشن ربودن در داخل اینستاگرام Ambitious Kitchen دنبال کنید هفته دسر هویج همراه خود ما! ما اصل العمل های دسر هویج بررسی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {واقعی} را مناسب می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اشتراک می گذاریم (را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 به ساده این یکی!) به همان اندازه در موضوع عید پاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام بهار سرگرمی زده شویم.

نان های کیک هویج سالم که روی هم چیده شده اند

چه یک چیز این دسر هویج را مفید می تنبل؟

این کوکی‌های هویج شگفت‌انگیز همراه خود داروها مغذی مناسب می‌شوند کدام ممکن است آنها خواهند شد را حتی مغذی‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضایت‌فاز‌تر می‌تنبل. این کوکی ها عبارتند به دلیل:

 • تحت تأثیر غلات رادیکال: موزه آن خواهد شد به دلیل آرد گندم رادیکال را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلغور محیط دوسر {تشکیل شده است} کدام ممکن است به دوباره پر کردن غلات رادیکال اضافه می تواند باشد.
 • با بیرون لبنیات: آنها خواهند شد رطوبت شخصی را به دلیل هویج رنده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی روغن نارگیل به جای آن کره می گیرند.
 • معامله بسته بندی شده همراه خود {سبزیجات}: همراه خود منصفانه فنجان تحت تأثیر هویج رنده شده، داروها مغذی شگفت انگیزی را به در کنار دارد!

سه کوکی بلغور جو دوسر و یک کیک هویج سالم روی یک توری سیمی با کشمش

مواد دسر هویج مفید

یکی از آنها در نظر گرفته دلایلی کدام ممکن است من خواهم کرد این کاپ دسر های زرق و برق دار را واقعاً دوست دارم اینجا است کدام ممکن است آنها خواهند شد همراه خود داروها مغذی معامله بسته بندی شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد ها همراه خود لعاب دارچینی به عادی پوشانده شده است. سبک آنها خواهند شد شبیه منصفانه تکه دسر هویج است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جرات می توانم بگویم حتی می توانی برای صبحانه به دلیل آن خواهد شد لذت بردن ببری؟! مطمئنا، باشي میتونی. در داخل همین جا یک چیز است کدام ممکن است می خواهید:

 • آرد سبوس دار سفیدمی توانید به دلیل آرد خمیر گندم رادیکال نیز بیشترین استفاده را ببرید.
 • جوش شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک: برای پخت مناسب دسر هویج.
 • دارچین را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوز هندیدارچین را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوز هندی ترکیبی باقی مانده دسر هویج را نمایند.
 • روغن نارگیلمن خواهم کرد عاشق پخت همراه خود روغن نارگیل هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی کافی به این کوکی ها رطوبت می دهد.
 • شکر اسپرسو ای {تیره}: من خواهم کرد اعتقاد دارم شکر اسپرسو ای {تیره} شیرینی رادیکال را فراهم می کند. می توانید به دلیل شکر نارگیل نیز بیشترین استفاده را ببرید.
 • منصفانه تخم خروس: تواند به شما کمک کند {پیوند} این کوکی ها. من خواهم کرد آن خواهد شد را {امتحان} {نکردم}، با این وجود می توانید به دلیل تخم کتان مراقبت از این محصولات بیشترین استفاده را ببرید.
 • وانیل: ممکن است داشته باشید به سادگی به تا حدودی وانیل برای سبک خوب و دنج اصولاً خواستن دارید.
 • هویج رنده شده: چون {اینها} دسر هویج مفید هستند!
 • دانه های محیط دوسر: بلغور محیط دوسر به کوکی ها بافتی لذیذ را انتخاب کنید و انتخاب کنید جویدنی می دهد مناسب مشابه با کوکی های محیط دوسر {مورد علاقه} ممکن است داشته باشید. من خواهم کرد بهره مندی از محیط دوسر {در این} اصل را اصرار {نمی کنم}، با این وجود به دلیل محیط دوسر با بیرون گلوتن بیشترین استفاده را ببرید.
 • نارگیل دانش شده شیرینی نشده: من خواهم کرد عاشق از جمله نارگیل برای سبک {واقعی} دسر هویج هستم. WL.
 • گردو هر دو آجیل دانش شده: من خواهم کرد عاشق کرانچ آجیل در داخل {هر} لقمه هستم!
 • کشمش: من خواهم کرد به دلیل دنبال کنندگان عظیم کشمش در داخل دسر هویج هستم – خیلی عالی!
 • شکر ظریف: پودر قند را همراه خود تا حدودی شیر آب بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارچین ترکیبی کنید به همان اندازه لعاب دارچینی آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرام مناسب شود.

شش کلوچه کیک هویج سالم روی یک توری سیمی با قاشق و جو دو سر کنار آن قرار گرفته اند.

این کوکی های دسر هویج را شخصی شده کنید

این دسر هویج مفید را می توان به سادگی بر اساس ذائقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو نیازهای غذایی ممکن است داشته باشید شخصی شده کرد.

 1. برای تولید وگان: تخم خروس را همراه خود نصف منصفانه موز عظیم له شده هر دو منصفانه تخم کتان گزینه جایگزین برای کنید.
 2. برای اینکه آن خواهد شد را گمشده گلوتن کنید: من خواهم کرد آرد گندم کل شما منظوره GF را واقع مفید می کنم. می توانید آرد نخودچی را هم بررسی کنید.
 3. به دلیل کره بیشترین استفاده را ببریداگر لبنیات ندارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پخت همراه خود کره را ترجیح می دهید، می توانید به جای آن روغن نارگیل به دلیل 1/4 فنجان کره ذوب شده بیشترین استفاده را ببرید.
 4. با بیرون شکر تصفیه شده بروید: به ایمن شکر اسپرسو ای را همراه خود شکر نارگیل هر دو شربت افرا بریزید. آگاه باشید کدام ممکن است اگر به دلیل شربت افرا بیشترین استفاده را ببرید، کلوچه های ممکن است داشته باشید اصولاً شبیه دسر خواهند بود.
 5. تا حدودی اغراق اضافه کنید: اگر چسبناک خامه ای (با بیرون لبنیات) رفیق دارید، امتحان کنید در گذشته {از مخلوط کردن}، منصفانه قاشق غذاخوری چسبناک خامه ای ظریف را به لعاب اضافه کنید. این لعاب را باور نکردنی خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق می تنبل!

این کوکی ها ته و خارج از منزل ترد هستند با این وجود در داخل مرکز لطیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق هستند. در داخل خفا نیاز پیدا می کنیم کدام ممکن است ای کاش گونه های سنجاب برای ذخیره دسر هویج باور نکردنی داشتم.

سه کوکی بلغور جو دوسر و هویج سالم روی یک توری سیمی با کشمش و جو دو سر در کنارش

آیا قادر هستم؟ مخلوط شده ها را رد کنم؟

قطعا! اگر رفیق ندارید کشمش، گردو هر دو نارگیل را جدا بگذارید. حتی می تواند می توانید {هر} انواع آجیل هر دو میوه خشک را گزینه جایگزین برای کنید.

نحوه محافظت دسر هویج

 • در داخل دمای اتاقاین کوکی ها به مدت زمان 5 روز در داخل دمای اتاق در داخل هوای خنک در داخل ظرف دربسته محافظت می شوند. اگر خیس هستند، واقع مفید می کنم بعد به دلیل منصفانه هر دو 2 روز کوکی ها را در داخل منصفانه ظرف شیشه ای به یخچال منتقل کنید.
 • یخ می زند: موثرترین ایده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترفندهای ما برای انجماد کوکی ها (پخته هر دو خام) را به دلیل همین جا بدست آمده کنید!

کیک هویج سالم با گاز گرفتن روی توری سیمی

اصل العمل های دسر هویج بیشتری را رفیق خواهید داشت

کل شما اصل العمل های دسر هویج من خواهم کرد را همین جا بدست آمده کنید!

من خواهم کرد می دانم تا زمانی که شما می توانید این دسر های هویج مفید را رفیق خواهید داشت. اگر آنها خواهند شد را مناسب کنید، شاد می شوم کدام ممکن است منصفانه بررسی اجمالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمرات بگذارید به همان اندازه بدانم نکاتی در مورد چگونگی آنها خواهند شد را رفیق دارید! او می رود دیگران را نیز الهام بخش می تنبل کدام ممکن است آنها خواهند شد را بپزند. xoxo!

دسر محیط مفید (همراه خود روغن نارگیل مناسب شده است!)

شیرینی دسر هویج مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق مخلوط شده همراه خود نارگیل، کشمش را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردو. این کوکی‌های محیط دوسر کدام ممکن است البته است شیرینی شده‌اند، طعمی شبیه دسر هویجی دارند کدام ممکن است می‌شناسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفیق دارید، با این وجود به سختی کافی مفید هستند به همان اندازه در داخل صبحانه به دلیل آن خواهد شد شادی کنید!

 • 3/4
  فنجان
  آرد گندم رادیکال سفید هر دو آرد شیرینی رادیکال گندم
 • 1/2
  قاشق کودک نوپا
  جوش شیرینی
 • 1/4
  قاشق کودک نوپا
  نمک
 • 1 1/2
  قاشق های کودک نوپا
  دارچین
 • 1/8
  قاشق کودک نوپا
  جوز هندی
 • 1/4
  فنجان
  روغن نارگیل ذوب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی شده است
 • 1/2
  فنجان
  شکر اسپرسو ای {تیره} معامله بسته بندی شده (هر دو شکر {زیر} نارگیل)
 • 1
  منصفانه تخم خروس
 • 1
  قاشق کودک نوپا
  عصاره وانیل
 • 1
  1 فنجان هویج رنده شده
 • 1 1/4
  عینک
  دانه های محیط دوسر
 • 1/3
  فنجان
  نارگیل دانش شده شیرینی نشده
 • 1/4
  فنجان
  گردو هر دو گردو دانش شده
 • 1/4
  فنجان
  کشمش
 • برای لعاب:
 • 1/4
  فنجان
  شکر ظریف
 • 1-2
  قاشق های کودک نوپا
  شیر آب بادام شیرینی نشده
 • منصفانه قطره دارچین

 1. فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید، سینی فر را همراه خود کاغذ کره ای بپوشانید.

 2. در داخل منصفانه کاسه {متوسط}، آرد، جوش شیرینی، دارچین، جوز هندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را همراه خود هم مخلوط شده کنید.

 3. در داخل منصفانه کاسه عظیم به صورت جداگانه، روغن نارگیل، شکر اسپرسو ای، تخم خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل را مخلوط شده کنید به همان اندازه عالی ترکیبی شوند. سپس هویج رنده شده را درون آن خواهد شد بریزید. مخلوط شده آرد را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قاشق چوب هم بزنید به همان اندازه یکدست شود. محیط، نارگیل، گردو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشمش را اضافه کنید.

 4. به دلیل منصفانه قاشق چایخوری به دلیل بیسکویت بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را همراه خود منصفانه قاشق غذاخوری در داخل سینی فر کنار هم قرار دادن شده قرار دهید. همراه خود بازو {به آرامی} براق کنید. به مدت زمان 9 به همان اندازه 11 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است فراگیر محیط ها اسپرسو ای طلایی شود بپزید. در گذشته به دلیل {انتقال} به توری سیمی برای آرام شدن رادیکال، کوکی ها را قبلی {دقیقه} در داخل سینی فر سرماخوردگی کنید.

 5. برای تولید لعاب: پودر قند، شیر آب بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارچین را در داخل ظرفی همراه خود هم مخلوط شده کنید. تا حدودی روی بیسکویت ها بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید به همان اندازه خشک شوند. حدود 18 عدد کوکی مناسب می تنبل.

اگر رفیق ندارید کشمش، گردو هر دو نارگیل را جدا بگذارید. حتی می تواند می توانید {هر} انواع آجیل هر دو میوه خشک را گزینه جایگزین برای کنید.

برای تولید وگان: تخم خروس را همراه خود نصف منصفانه موز عظیم هر دو منصفانه تخم کتان گزینه جایگزین برای کنید.

برای افزایش با بیرون گلوتن: من خواهم کرد آرد گندم کل شما منظوره GF را واقع مفید می کنم. می توانید آرد نخودچی را هم بررسی کنید.

اگر لبنیات ندارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پختن همراه خود کره را ترجیح می دهید، می توانید به جای آن روغن نارگیل به دلیل 1/4 فنجان کره ذوب شده بیشترین استفاده را ببرید.

به ایمن شکر اسپرسو ای را همراه خود شکر نارگیل هر دو شربت افرا بریزید. آگاه باشید کدام ممکن است اگر به دلیل شربت افرا بیشترین استفاده را ببرید، کلوچه های ممکن است داشته باشید اصولاً شبیه دسر خواهند بود.

اگر چسبناک خامه ای (9 DF) رفیق دارید، امتحان کنید در گذشته {از مخلوط کردن}، منصفانه قاشق غذاخوری چسبناک خامه ای ظریف را به لعاب اضافه کنید. لعاب فوق العاده خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق ای مناسب می تنبل!

خبره

{سهام}: 18 کوکی

بعد سرو: 1 کوکی

انرژی: 136 کیلو انرژی

چربی ها: 6.6 خوب و دنج

کربوهیدرات ها: 18.1 خوب و دنج

ابتدایی: 2 خوب و دنج

قند: 9 خوب و دنج

پروتئین: 2.4 خوب و دنج

این پست در داخل ابتدا در داخل 8 می 2018 آشکار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل 7 آوریل 2022 بازنشر شد.