کلوچه لیمویی با بیرون شکر


کلوچه پارچ لیمو با بیرون شکر بازسازی شده همراه خود کربوهیدرات، کتو، آجیل، با بیرون گلوتن، خوب وعده برای مدیریت رادیکال فاز! به ساده 3 کربوهیدرات خالص!

کیک لیمو 2 (1 از 1)

این کلوچه لیموی سرراست روزی مهم است کدام ممکن است به ساده خوب وعده غذایی را را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل محل اقامت یک چیز باقی نمی ماند. با بیرون گلوتن، با بیرون دانه، آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقطً با بیرون لیمو است!

اگر در داخل نیوانگلند هر دو {هر} {جایی} اقامت دارید قبلی ماه قبلی دمای شدید خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید برف زیادی داشته است، می توانید اطمینان حاصل کنید کدام ممکن است همه شما ما برای بهار کنار هم قرار دادن هستیم!

من می روم خوب عاشق لیمو هستم، واقعیت مشاوره می تواند. من می روم آن خواهد شد را در داخل آب، کربناته شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل اصل العمل های به همان اندازه حد پتانسیل واقعاً دوست دارم مشابه لیموناد منجمد با بیرون شکر، شربت لیمو توت فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میله های کلوچه چسبناک لیموی خوش ذوق ما!

فصل بهار برای من می روم به معنای کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده مقدماتی معاصر است. رایحه {معطر} لیمو با بیرون گوش دادن به فصل، مرا به یاد بهار می اندازد. شدید معاصر است؛ من می روم در همه زمان ها وقتی می توانم بویی به همین دلیل روز بخورم واقعاً احساس نشاط می کنم.

من می روم حتی تواند به شما کمک کند {درمان} گلودرد، آب خوب لیموترش رادیکال را به صورت تزریقی خوردن می کنم. ممکن است به طور اضافی بی رحمانه به تذکر برسد، با این وجود می توانم به می توانید داشته باشید بگویم کدام ممکن است بالاتر به همین دلیل چیزی کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی {امتحان} کرده ام، واقعاً کار می کند.

من می روم در گذشته به همین دلیل قرار داده این اصل 4 موارد مناسب کردم. من می روم در همه زمان ها می خواهند عالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مرطوب} ترین لقمه اول هستم. من می روم ترکیبی های مختلفی به همین دلیل 4 نارگیل را {امتحان} کرده ام، خوب موارد همراه خود مقداری بذر کتان، سپس 2 تخم خروس، سپس تا حد زیادی لیمو، با این وجود در پایان آنچه من می روم به اشتراک می گذارم عالی ترکیبی است.

لیمو نه زیاد نخواهد بود به ساده کافیه فقطً ظریف در داخل حساس. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حقیقت می توانم بگویم اگرچه طرفدار نارگیل نباشید، این یکی را دوست خوب خواهید داشت. جوانترین شخص من می روم به همین دلیل همه قطعات نارگیل متنفر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این کلوچه را دوست خوب دارد! نارگیل از هر نظر قابل کلمه نخواهد بود، لیمو ستاره است، قول می {دهم}!

کیک لیمو 1 (1 از 1)

طرز تولید کلوچه لیمویی با بیرون شکر

قطعات

برای مناسب کردن این کلوچه لیموی با بیرون شکر به سادگی به قبلی ماده آسان خواستن دارید. تخم‌خروس، آب لیمو، شیرینی‌کننده‌های کم کربوهیدرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه غلیظ، هر دو امکان‌های با بیرون لبنیات، آرد نارگیل، بیکینگ پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را در داخل {زیر} ببینید.

جهت

تخم خروس، آب لیمو، خامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید استویا را در داخل خوب کاسه نوزاد همراه خود هم مخلوط شده کنید.

آرد نارگیل، بکینگ پودر، نمک را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید.

مخلوط شده را به طور مساوی در داخل 2 رامکین 7 اونسی بریزید.

به مدت زمان 1 {دقیقه} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل فواصل 30 ثانیه ای هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است خلال مینا آلوده نشده بیرون از در بیاید، در داخل مایکروویو قرار دهید.

در داخل صورت آماده همراه خود خامه نوع گرفته با بیرون شکر تزیین کنید!

کیک لیمو 3 (1 از 1)

نارگیل درخت آجیل نخواهد بود

من می روم نیاز دارم این سؤال نصب شده را که فقط در موردً روزانه نزدیک به آجیل در دسترس بودن نارگیل پرسیده می تواند، پر جنب و جوش کنم. {در حالی که} گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی ایالات متحده آمریکا (FDA) اعلام کردن می تدریجی کدام ممکن است نارگیل خوب ذهن درختی است کدام ممکن است به همین دلیل خوب درخت به انگشت می آید، در واقعیت خوب میوه است.

{افرادی که} به آجیل حساسیت دارند ممکن است به طور اضافی به نارگیل نیز حساسیت داشته باشند، با این وجود حساسیت به نارگیل به معنای حساسیت به آجیل نخواهد بود.

پسرم در داخل سن 2 سالگی به بادام زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آجیل درختی حساسیت دارد. او می رود در داخل تمام این 12 ماه ها به راحتی نارگیل خورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون 14 ساله است. نارگیل میوه ای به تماس گرفتن دروپه است. درست مثل هلو همراه خود دهانه است.

کالج یانک علائم آلرژی، آسم برونش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمونولوژی به خوبی می گوید: “نارگیل خوب نارگیل طبیعی نخواهد بود: شناخته شده به عنوان خوب میوه طبقه بندی می تواند، اگرچه گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی ایالات متحده آمریکا نارگیل را شناخته شده به عنوان خوب ذهن درختی می شناسد. {در حالی که} پاسخ های آلرژیک به نارگیل مستند شده است. اکثر اشخاص حقیقی می توانند {افرادی که} به آجیل حساسیت دارند نیاز به به ایمن نارگیل بخورند. اگر به آجیل حساسیت دارید، در گذشته به همین دلیل افزودن نارگیل به برنامه غذایی شخصی همراه خود یک مشاور علائم آلرژی صحبت کنید.

سوالات معمولاً پرسیده می شود جام لیمو

آیا قادر هستم؟ این لبنیات را {رایگان} تولید کنم؟

مطمئنا، می توانید این کلوچه لیمویی را با بیرون لبنیات همراه خود گزینه جایگزین برای کردن خامه غلیظ همراه خود خامه نارگیل کنسرو شده مناسب کنید.

آیا قادر هستم؟ شیرینی کننده های کم کربوهیدرات مورد استفاده بیشتر از را گزینه جایگزین برای کنم؟

اگر استویا را دوست خوب ندارید، می توانید به همین دلیل {هر} شیرینی کننده دلخواهتان بیشترین استفاده را ببرید، اما چه زمانی از قبل آن خواهد شد را {امتحان} نکرده اید، می توانم اطمینان کنم این اصل استویا لیمو را دوست خوب خواهید داشت. به همین دلیل راهنمای شیرینی کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمودار دوباره کاری من می روم بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه به شما نشان می دهد چگونه {مقدار} دقیق خوردن را بفهمید.

چه اندازه گیری رامکین خواستن من حتی دارم؟

این رامکین 7 {اونس} است.

فراستینگ با بیرون شکر روی کاپ کلوچه {چیست}؟

در داخل همین جا فراستینگ باترکریم وانیلی ویدیو استفاده بیشتر از شده است!

آیا قادر هستم؟ آرد نارگیل را همراه خود آرد بادام تعویض کنم؟

9، می توانید داشته باشید {نمی توانید} آرد نارگیل را به طور مساوی همراه خود آرد بادام تعویض کنید.

آیا قادر هستم؟ این را در مقابل مایکروویو در داخل فر بپزم؟

مطمئنا، می توانید این را در مقابل مایکروویو در داخل فر بپزید. فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. به مدت زمان 10 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است خلال دندانی وسط فرو کرده اید آلوده نشده بیرون از در بیاید بپزید.

اصل العمل های نه برای لیموناد با بیرون قند: موس کلوچه چسبناک لیمو، پای کاستارد لیمو، کلوچه تمشک لیمویی.

سایر اصل العمل های کم کربوهیدرات کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی دوست خوب داشته باشید:

اسباب بازی چاپ

کلوچه لیمویی با بیرون شکر

زمان ترتیب دادن 3 دقایق

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز 1 دوم

کامل زمان 4 دقایق

سهمیه ها 2 کلوچه

انرژی 119انرژی

خالق برندا بنت | مامانم با بیرون قنده

جهت ها

  • تخم خروس، آب لیمو، خامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید استویا را در داخل خوب کاسه نوزاد همراه خود هم مخلوط شده کنید.

  • آرد نارگیل، بکینگ پودر، نمک را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید.

  • مخلوط شده را به طور مساوی در داخل 2 رامکین 7 اونسی بریزید.
  • به مدت زمان 1 {دقیقه} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل فواصل 30 ثانیه ای هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است خلال مینا آلوده نشده بیرون از در بیاید، در داخل مایکروفر قرار دهید.

  • در داخل صورت آماده روی آن خواهد شد خامه نوع گرفته بریزید!

نظر

کربوهیدرات خالص: 3 خوب و دنج
این اصل وعده های غذایی برای اولیه موارد در داخل مارس 2015 آشکار شد.

خبره

سرویس: 1کلوچه | انرژی: 119انرژی | کربوهیدرات ها: 5g | پروتئین: 3g | چربی ها: 8g | چربی ها های اشباع شده: 4g | کلسترول ldl: 81میلی خوب و دنج | سدیم: 47میلی خوب و دنج | پتاسیم: 80میلی خوب و دنج | ابتدایی: 2g | ویتامین A: 120IU | ویتامین سی: 5.8میلی خوب و دنج | کلسیم: 34میلی خوب و دنج | اهن: 0.4میلی خوب و دنج