کینزی تراپی در ایالات متحده 75 امین سالگرد “بهبود تحرک” را جشن می گیرد. – سلامتی و تندرستی


واشنگتن ، دی سی – آوریل 2021: کینزی تراپی ، یکی از قدیمی ترین تکنیک های پزشکی ، جشن 75 سالگی خود را به صورت حرفه ای اعلام می کند.

در سال 1946 در میدان جنگ جهانی دوم تأسیس شد ، کینزیوتراپی (سابقاً پزشکی مستقیم) توسط جراح عمومی آمریکایی سرگرد نورمن تی کرک و دکتر ایجاد شد. هوارد راسک ، پیشگام برجسته در زمینه نوظهور درمان توانبخشی. با افزایش ایمنی سربازان مبتلا به بیماری یا جراحت ، تقاضای زیادی برای بازگشت سربازان به وظیفه فعال خود وجود داشت. واحدهای تعمیر فیزیکی برای تقویت این روند ایجاد شده است.

انجمن Kinesiotherapy (AKTA) ، که قبلاً انجمن توانبخشی بدن و روان بود ، برای حمایت از خدمات توانبخشی Kinesiotherapists (RKT) با ارتقاء سلامت و رفاه همه افراد از جمله جانبازان و افراد سرباز با محدودیت های شغلی ایجاد شد.

کینزیوتراپی با سایر رشته های پزشکی یا درمانی متفاوت است زیرا از کل بدن تشکیل شده است.”گفت کندال نوبل ، رئیس جمهور منتخب AKTA. “RKT ها علاوه بر توانبخشی جسمانی ، در زمینه تغییر رفتار نیز آموزش دیده اند. ”درمانگران کینزیوتراپی در پایان درمان سنتی – حذف بیمار آسیب دیده یا کل وضعیت پزشکی ، ادامه می دهند.

AKTA با به رسمیت شناختن 75 سال کینزی تراپی حرفه ای ، برخی از تخصص هایی را که بهترین سبک آنها را تشکیل می دهد ، به نمایش می گذارد. این شامل:

  • ورزشهای سازگاری شامل کار با افراد قطع عضو و ورزشکاران پارالمپیک
  • اب
  • توانبخشی قلبی / ریه
  • تعمیر و نگهداری آموزش راننده
  • استخوان ها
  • عصب شناسی

اصول کینزی تراپی شامل مدیریت فعالیت های تجربی عملکردی عضلانی ، عصبی ، ارگونومی ، بیومکانیکی ، روانی و اجتماعی است که در اصلاحات رفتاری و فیزیولوژیکی به اوج خود می رسد.

دکتر. تیموتی سیلور ، رئیس سابق طب فیزیکی و توانبخشی در بیمارستان امور جانبازان مک گایر در ریچموند ، ویرجینیا ، گفت:داشتن یک سالن بدنسازی باعث می شود که متخصصان کینزیوتراپی (RKT) برای تخصص های فرعی اضافی در بسیاری از زمینه ها مناسب باشند. ما RKT هایی داریم که احیای قلبی ریوی ، آب درمانی ، آموزش راننده و ارزیابی ظرفیت عملکردی را ارائه می دهند. طبیعت یکپارچه متخصصان کینزیوتراپی آنها را برای مراقبت یکپارچه از بیماران ایده آل می کند.

انجمن کینزیوتراپی یک سازمان غیرانتفاعی است که به حمایت از کلیه درمانگران ثبت شده در سراسر کشور اختصاص داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.akta.org مراجعه کنید.

مخاطب:
کمپ کتی
مدیر اجرایی AKTA
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید