کیم کارداشیان می گوید شمال در میانه جنگ خانه آنها را زشت می نامد


حتی نورث وست طرفدار خانه “مینیمالیستی” خانواده اش نیست.

به گفته مادر معروفش ، دختر 8 ساله اش کیم کارداشیان وست و کانیه وست ظاهراً مقر بزرگ او در کوههای پنهان کالیفرنیا را “زشت” خوانده اند.

“هر بار که با دخترم نورث اختلاف نظر پیدا می کنم ، او فکر می کند که این برای من حفاری است و می گوید:” خانه شما بسیار زشت است. ” همه اش سفید است کی اینجوری زندگی میکنه؟ “کیم 40 ساله را در بخش” اعترافات مادر “در” نمایش الن دجنرس “فاش کرد.

او همچنین اعتراف کرد که کلمات نورث اغلب زیر پوست او قرار می گرفت.

کیم گفت: “او فقط فکر می کند که من آن را دوست دارم.” “و این کمی بد است زیرا من خانه خود را دوست دارم.”

کیم کارداشیان در ادامه "الن شو"
کیم کارداشیان وست اعتراف کرد که دخترش نورث فکر می کند خانه 60 میلیون دلاری آنها زشت است.
یوتیوب

به استثنای نورث و سه فرزند دیگر کیم و کانیه-سنت ، 5 ، شیکاگو ، 3 ، و مزمور 2-همه در یک عمارت 60 میلیون نفری زندگی می کنند که مینیمالیسم را به سطح کاملاً جدیدی می رساند.

با توجه به این که خانه (که Architectural Digest آن را “خالی” و “تک رنگ” می نامید) تقریباً شش سال طول کشید تا بازسازی شود ، کلمات نورث بسیار سخت می سوزند.

کیم کارداشیان و نورث وست روی زانو هستند.
کیم در مورد دخترش نورث گفت: “او می گوید:” خانه شما خیلی زشت است. همه سفید است. چه کسی اینطور زندگی می کند؟ “
اینستاگرام

بر اساس اسناد جدید دادگاه که روز سه شنبه توسط TMZ ثبت و به دست آمد ، کیم اموال خود را در طول طلاق جاری از 44 ساله کانی حفظ خواهد کرد.

متأسفانه برای شمال ، این بدان معناست که او احتمالاً باید مدتی در آنجا بماند.

دام کیم کارداشیان
کارداشیان اغلب عکس هایی از خانه مینیمالیستی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.

در قسمت بعدی مصاحبه کیم با “الن” ، بنیانگذار SKIMS بر جنبه های دیگر فرزندپروری تمرکز کرد ، مانند اینکه چگونه دوست ندارد به فرزندان خود دروغ بگوید.

او توضیح داد: “من واقعاً سعی می کنم فرزندانم را فریب ندهم.” “من در ابتدا این کار را انجام دادم تا آنها را از خانه بیرون بیاورم یا برای ملاقات یا مواردی از این قبیل بروم ، و به سرعت متوجه شدم که برای من کار نمی کند.”

او افزود: “ترجیح می دهم صادق باشم.”

دام کیم کارداشیان
خانه آنها با تزئینات تمام سفید تزئین شده است.

کیم و کانیه چطور؟ خودی ها به Six می گویند ، علیرغم اینکه کیم چندین بار نام ازدواج خود را در جریان برنامه “شنبه شب زنده آخر هفته” گذاشت ، آنها به عنوان یک زوج با هم نیستند.

یکی از منابع گفت: “او هنوز خانواده او است و آنها دوست هستند.” آنها روی دوستی خود با بچه ها کار می کنند و همچنان از یکدیگر حمایت می کنند. ” او همیشه خانواده او خواهد بود و آنها همیشه از یکدیگر حمایت خواهند کرد. “

دیدگاهتان را بنویسید