کیری ایروینگ به دلیل مشکلات واکسیناسیون علیه کووید -19 در حال بازگشت به شبکه است


کیری ایروینگ شنبه بعدازظهر بازگشت.

این یک بازی یا یک تمرین واقعی نبود ، اما یک گام کوچک رو به جلو بود.

نگهبان فوق ستاره جیوه ای نتس که از بازگشت دوشنبه از ساحل غربی از تیم جدا شده بود ، در یک تمرین عمومی سبک در پارک پل بروکلین شرکت کرد.

ایروینگ ، تنها بازیکنی که از ماسک صورت در روز شنبه استفاده کرد ، یک هفته تمرین و بازی پیش از جمعه مقابل بوکس را از دست داد زیرا از رعایت دستورات واکسیناسیون محلی امتناع کرد. اما پس از آنکه نیویورک در روز جمعه تعیین کرد که مرکز آموزشی Nets یک ساختمان اداری خصوصی است ، اکنون آموزش می تواند از روز یکشنبه در بروکلین آغاز شود.

بلافاصله پس از معرفی ، او تشویق گسترده حضار را دریافت کرد و خود را در یک رویداد اجتماعی غوطه ور کرد. ایروینگ با هم تیمی های خود به خود شلیک کرد و در یک بازی حذفی تیمی شرکت کرد. او بسکتبال و تی شرت های مینیاتوری را به داخل جمعیت پرتاب کرد و امضا کرد.

“من فکر می کنم ما این کار را گام به گام انجام می دهیم تا همه بتوانیم اینجا باشیم.” [event] این بسیار خاص است. “

کایری ایروینگ و کوین دورانت روز شنبه در “تمرین در پارک” شبکه شادی می کنند.
کوری سیپکین

میلز ، تنها عضوی از این شبکه که در اختیار خبرنگاران قرار دارد ، گفت که ایروینگ هنوز در مورد برنامه های فعلی خود با تیم صحبت نکرده است ، اما انتظار دارد این مذاکرات زمانی اتفاق بیفتد.

وی گفت: “ما هنوز فرصتی برای رسیدن به این فرصت پیدا نکرده ایم ، اما مطمئنم که این مذاکرات به پایان می رسد.”

در حالی که ایروینگ اکنون می تواند با هم تیمی های خود در بروکلین تمرین کند ، او هنوز 43 بازی اصلی را از دست داده است – 41 بازی خانگی در مرکز بارکلیز و دو بازی در باغ مقابل نیکس – تا زمانی که وی واکسینه شود.

هفت
کیری ایروینگ در “ورزش در پارک”.
کوری سیپکین

ایروینگ از زمان مصاحبه خود با زوم در رسانه ها تقریباً دو هفته پیش ، با خبرنگاران صحبت نکرده است ، و مشخص نیست که او و نت ها قصد دارند در مورد وضعیت او چه کنند. آیا وقتی یک ستاره تمام وقت هفت وقت به صورت پاره وقت بازی می کند ، آیا شبکه ها خوب هستند ، زیرا حداقل می تواند تمام وقت تمرین کند؟ آیا ایروینگ در موضع گیری خود در برابر واکسیناسیون نرم می شود؟

قبل از رویداد شنبه ، ایروینگ توئیتی را منتشر کرد که ظاهراً نشان نمی داد که آمادگی واکسیناسیون در برابر COVID-19 را دارد.

“من توسط خدا و قومم محافظت می شوم.” ما کنار هم ایستاده ایم. “

هفت
کوین دورانت و کیری ایروینگ
کوری سیپکین

هم تیمی های کوین دورانت و جیمز هاردن از فشار علنی ایروینگ برای واکسیناسیون خودداری کردند ، هرچند هر دو گفتند که او را به صورت تمام وقت در تیم می خواهند. هاردن اعتراف کرد که غیبت مدتی ایروینگ به تورهای روی زمین آسیب می رساند.

دورانت روز جمعه گفت: “امیدوارم به نتیجه برسیم.”

همچنین مشخص نیست که آیا ایروینگ قبل از شروع فصل عادی ، که یک هفته پس از سه شنبه مدافع عنوان قهرمانی میلواکی آغاز می شود ، وارد بازی می شود یا خیر. او در دیدار تدارکاتی نتز مقابل لیکرز یکشنبه گذشته کنار گذاشته شد ، هرچند که واجد شرایط شرکت در آن بود زیرا این بازی در لس آنجلس انجام شد. ایروینگ می تواند بازی دوشنبه در فیلادلفیا را انجام دهد ، اما سرمربی استیو نش روز جمعه گفت که از آنجا که ایروینگ زمان زیادی را برای تمرین از دست داده است ، مطمئن نیست که در این بازی بازی کند.

او حداقل شنبه به تیم بازگشت و می تواند بیش از یک هفته در اولین تمرین خود در روز یکشنبه شرکت کند. مشکل به وضوح حل نشده است ، اما بهتر از این است که اگر ایروینگ هنوز از هم تیمی هایش جدا بود.

دیدگاهتان را بنویسید