کورتیس اسلیوا می گوید اتوبوس بی خانمان ها از نیویورک او را به اردوگاه کار در سراسر ایالت می برد


کورتیس اسلیوا ، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری ، راه حلی جدید برای مشکل بی خانمانی نیویورک ارائه داد: بازگشایی اردوگاه کارگری بزرگ در شمال ایالت که در زمان شهردار لاگواردیوس در دهه 1930 افتتاح شد و بیش از یک دهه پیش بسته شد.

اسلیوا می گوید: “آنجا خیلی فضای خالی وجود دارد.” آنها می توانند هوای تازه تنفس کنند ، غذای خوب ، لباس داشته باشند و به آنها این فرصت را می دهد که به مسیر اصلی خود بازگردند. “

فرماندهان اصلی فرشتگان می خواهند کمپ LaGuardia را بازسازی کنند ، مجتمع 1000 تختخوابی 258 هکتاری ساخته شده از زندان سابق زنان در چستر ، نیویورک.

اسلیوا با بیان اینکه اقامت داوطلبانه است ، گفت: “در صورت مشکلات مشروبات الکلی توانبخشی را فراهم کرده است ، می توانید خودکفا شوید و تجارت را یاد بگیرید.” وسوسه بسیار کم است. “

این مجتمع توسط شهردار فیورلو لا گواردیا ، هم نامش ایجاد شد ، که در سال 1934 او را به مبارزه با بی خانمانی های شلوغ در شهر ناشی از افسردگی کشاند. لا گوردیا مترقی اردوگاه خود را “تعمیرگاه مردم” نامید.

مردان نیویورک ده ها سال است که با اتوبوس های معمولی به اردوگاه رفت و آمد می کنند. کسانی که در اطراف سرگردان بودند تشویق می شدند که در آنجا به عنوان کارگران روزانه یا در یک کارخانه محلی مرغ کشی کار پیدا کنند.

Camp LaGuardia یک مجتمع 1000 تختخوابی 258 هکتاری است که از زندان سابق زنان در چستر ، نیویورک ساخته شده است.
جان لاززارو

یک مهاجر آلمانی به نام پل برین به مدت 30 سال مرغ و بز در آنجا نگهداری می کرد. آدام کروپی ونیکی ، لهستانی که انگلیسی بلد نبود ، به مدت هفت سال در این ملک سرگردان شد ، تا اینکه شهر موفق شد در مترجم سر و صدا ایجاد کند و از او بپرسد که او چه می خواهد. تاجر سابق آزبست گفت که او فقط می خواهد به لهستان برگردد و در کنار خانواده اش باشد. به گزارش لس آنجلس تایمز ، داوطلبان غیر انتفاعی از آمریکا برای او بلیط یک طرفه خریدند.

تا سال 2007 ، منتقدان آگاه مانند شهردار بلومبرگ به دنبال کاهش جمعیت این پناهگاه بودند. این ملک به قیمت 8.5 میلیون دلار به اورنج کانتی فروخته شد و بسته شد. علیرغم اینکه برنامه های توسعه محقق شده است ، کمپ لاگاردیا مانند ویرانی عظیمی از علف های هرز رنج می برد.

همه از اردوگاه به اندازه اسلیوا به یاد نمی آورند.

کمپ لاگاردیا ، پناهگاه بی خانمان ها در شهر نیویورک ، در چستر ، نیویورک واقع شده است
ساکن ساختمان در سال 1997 دیده می شود.
نیویورک پست

بی خانمان ها “آن را دوست نداشتند زیرا در شهر ارتباط داشتند. مریبت سیمان ، مدیر سابق تاسیسات ، به The Post گفت: “آنجا 90 مایل بود.” “بسیاری از آنها نمی خواستند آنجا باشند.” برخی از بودن در این کشور قدردانی کردند ، اما ناراحت کننده نبود. “

از آنجا که افراد بی خانمان تحت سیطره معتادان به مواد مخدر و بیماری های روانی بودند ، ساکنان چستر نیز دست به شورش زدند. در سال 2002 ، یکی از ساکنان اردوگاه لاگاردیا هنگام دوچرخه سواری با بطری دندانه دار به صورت محلی جین اسکلتا خورد.

در سال 1996 ، 12 نفر از ساکنان به دلیل ارائه خدمات تحویل کوکائین در شهر دستگیر شدند. بر اساس گزارش پست در آن سال ، بیش از 98 قلعه توسط پلیس محلی در آن سال متهم به سرقت از مغازه شد.

کمپینگ لاگواردیا
از زمان بسته شدن درب ، وضعیت اردوگاه لاگاردیا به طور قابل توجهی بدتر شده است.
جی سی رایس

ادوارد A. دیانا ، مدیر سابق منطقه اورنج کانتی که به خرید اردوگاه کمک کرد ، با صراحت گفت که روزهای صادرات پوسیدگی شهری به جامعه اش به پایان رسیده است.

وی گفت: “یک حوزه قضایی که دارای مشکل است باید مشکل را در حوزه قضایی خود حل کند ، نه اینکه مشکلات خود را در حوزه های قضایی دیگر قرار دهد.”

کمپینگ لاگواردیا
همه ساکنان این مرکز از اقامت خود در آنجا لذت نمی برند.
جی سی رایس
کمپینگ لاگواردیا
این ترکیب در ابتدا برای مبارزه با بی خانمانی های مداوم در شهر ناشی از افسردگی استفاده می شد ،
جی سی رایس

اگر کمپ لاگاردیا نباشد ، اسلیوا پیشنهاد داد که مناطق تحت فشار بیشتر مرکز شهر نیویورک به توافق برسند که اجازه می دهد دلارها از مالیات های شهری به اقتصاد محلی سرازیر شوند. وی پیشنهاد تعمیر مرکز اصلاحی متروکه مك گرگور در مورو ، نیویورك و یا احتمالاً پلاتسبورگ را داد.

اسلیوا اضافه کرد که اگر خلبان پول غافلگیرکننده بدنام میلیارد دلاری درباره سلامت روانی چیرلان مک کری بانوی اول را خاموش کند ، پول کافی وجود خواهد داشت.

اسلیوا گفت: “خیلی زباله است.” “آنچه ما اکنون انجام می دهیم کار نمی کند.”

دیدگاهتان را بنویسید