کنگره اجتماعات شهدای عشایر با پیام مقام معظم رهبری برگزار می شود.


کنگره شهدای جامعه عشایری با پیام مقام معظم رهبری 31 تا 31 خردادماه در شهرکرد برگزار می شود.

به گزارش رجانیوز به نقل از بسیج؛ نشست خبری شورای شهید عشایری صبح امروز با حضور سرهنگ احمد سعیدی رئیس سازمان بسیج عشایری برگزار شد.

سرهنگ احمد سعیدی مسئول سازمان بسیج عشایری از رشادت های عشایر از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز می گوید. افزود: به پاس تجلیل از عشایر سرافراز. اولین اجلاس سراسری یادواره 11 هزار شهید جامعه عشایری چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

سرهنگ سعیدی با اشاره به دیدار اعضای شورای شهدای عشایر و گروه های خانواده شهدای عشایر به نمایندگی از ایلات و عشایر عشایری کشور با مقام معظم رهبری گفت: در کنگره پخش شد.

احمد سعیدی مسئول بسیج عشایری افزود: از آنجایی که یکی از جذابیت های جامعه عشایری وجود افراد با ذوق و نبوغ بالای شعری است. لذا به منظور شناسایی و سازماندهی شاعران انقلابی و تولید شعر آئینی. یک جلسه در مورد موضوع باز کنید «بازگشت شعر شهدا» برگزار می کنیم

وی تاکید کرد: شهادت ملی دانش آموزان، معلمان و زنان خیابانی برگزار کرده ایم. از این رو، شبی را به احترام خانواده شهدا که از مزارهای سرگردان محافظت می کنند، به عنوان «یادبود ایثار که محافظت می کند» اختصاص می دهیم. حرم سرگردان”

سعیدی در نهایت افزود: «خداوند خواست نشست پایانی این همایش روز سه شنبه 30 خردادماه با حضور گروه های بزرگ خانواده های عشایری سراسر کشور و رؤسا و عشایر برگزار می شود. کارمندان کشوری و فرماندهان نظامی در سطح ملی.»