کمیسیون اخلاق دولتی برای مشارکت JCOPE به یک کاوشگر خارجی در مورد کتاب Cuom اجازه می دهد


کمیسیون اخلاق ایالت نیویورک باید یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام کند تا در مورد نحوه رسیدگی به درخواست اندرو کوم فرماندار سابق برای اجازه نوشتن تک نگارش همه گیر خود تحقیق کند. بحران آمریکابه

تأیید متولی توسط کمیسیون مشترک دولتی اخلاق عمومی در تابستان 2020 به Cuom این امکان را داد تا علاوه بر حقوق بیش از 200،000 دلار با مالیات مالیات دهندگان ، قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با گروه انتشارات Crown تأمین کند.

اما فرآیند تصویب ، مانند خود کتاب ، ماه ها محرمانه بود. گروه های دولتی خوب به این امر اشاره کرده اند و این نگرانی ها پس از آنکه گزارش های مختلف نشان داد که منابع دولتی در طول طراحی و اصلاح فرایند استفاده شده است ، افزایش یافته است.

توافقنامه کتاب کوئوم همچنین تحت پیگرد مداوم دفتر جیمز لتی ، دادستان کل و تحقیق توسط مجلس ایالت است.

در طول بیش از دو ساعت جلسه اجرایی بعدازظهر سه شنبه ، کمیسیون های JCOPE به استخدام یک مشاور خارجی برای بررسی این موضوع رای دادند. سپس خوزه نیوز ، رئیس تازه منصوب JCOPE ، توافقنامه را مبهم توصیف کرد.

نیوکس با رد امتناع از تحقیقات درباره این که آیا یافته ها در اختیار عموم قرار می گیرد یا خیر ، گفت: “کمیسیون به حفظ یک مشاور مستقل برای بررسی عملیات قانونی و رویه ای کمیسیون رای مثبت داد.” نیوهسا روز دوشنبه توسط فرمانداری کتی هوچول مورد استفاده قرار گرفت تا تصاحب نامزد از Cuomo را که مدام در حال پر کردن آن بود ، به عهده بگیرد.

دیوید مک نامارا ، جمهوریخواه جمهوریخواه ، قبل از جلسه ماراتن جلوی دوربین ، سعی کرد این موضوع را در یک پرونده عمومی تعریف کند و از رهبری کمیسیون بخواهد که تحقیقاتی را در نظر بگیرد که به نظر می رسد به Cuom اجازه می دهد “در فعالیتهای خارجی شرکت کند … کتاب برای منافع شخصی بحران آمریکابه ”

قبل از اتمام کار ، مک نامارا توسط نیوکس قطع شد و کمیسیون بلافاصله بدون پنج دقیقه دیگر بدون اظهار نظر عمومی به جلسه غیرعلنی رفت. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر بیشتر از آنچه نیوفز در ملاء عام گفته است خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین Cuom ، هنگامی که JCOPE روز سه شنبه رای داد گفت: “اگر JCOPE می خواهد JCOPE را بررسی کند ، این کار را انجام دهید.”

رأی JCOPE می تواند نشان دهنده تلاش کمیسیون برای بازیابی بخشی از استقلال و اعتبار خود به دنبال ادعاهایی باشد که نشان می دهد Cuomo بیش از حد بر آن نفوذ دارد. سرنوشت هیئت مبهم است و هوچول نشان داده است که می خواهد برای اصلاحات اخلاقی گسترده تری تلاش کند.

این نیز دومین بار در ماه های اخیر است که کمیسیون درخواست انجام اقدامات خود را می کند. در نظرسنجی ماه آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز خواست در مورد نشت احتمالی اطلاعات محرمانه به کومو در مورد دستیار و دوست نزدیک وی جو پروکوکا ، که اکنون به اتهام فساد مالی در زندان فدرال به سر می برد ، تحقیق کند.

گری لاوین ، کمیسر JCOPE منصوب جمهوری خواهان و منتقد دیرینه روند تصویب کوئومو ، گفت: “پیشرفت در حال پیشرفت است” ، اگرچه خوش بینی او اندازه گیری شد. “س isال این است که” آیا پیشرفت آنقدر کند است که به حرکتی آشکار تبدیل می شود که در آن همه چیز فقط کشیده می شود؟ “

از آنجا که بهار گذشته به دلیل مجموعه ای از ادعاها درباره زورگویی و آزار جنسی ، Cuom مورد علاقه بود ، معامله کتاب سودآور او ، که در اوج محبوبیت همه گیری او تأمین شد ، به طور فزاینده ای مورد بررسی قرار گرفت.

برای اینکه کوئوم تابستان گذشته خاطرات همه گیر خود را بنویسد ، ابتدا به امضای JCOPE ، داور بالقوه قوانین اخلاقی دولت ، نیاز داشت. با این حال ، کل کمیسیون هرگز به این درخواست رای نداد.

در نامه نگاری که پس از درخواست آزادی اطلاعات چند ماه بعد منتشر شد ، نماینده ای از اتاق اجرایی ، جودیت موگول ، در ژوئیه 2020 درخواست تصویب کرد ، نه اینکه مبلغ دریافتی فرماندار را اعلام کند ، اما قول داد که هیچ منبع دولتی در اختیار نخواهد بود. استفاده شده. این درخواست یک هفته بعد توسط مارتین لوین ، معاون مشاور عمومی JCOPE ، بین جلسات کمیسیون کامل و بدون رای کمیسیونر در این مورد ، مورد تأیید قرار گرفت ، چیزی که اعضای جمهوری خواه ماهها به آن اعتراض کرده بودند. کارکنان JCOPE ، از طریق سخنگوی خود ، ادعا کردند که آنها به طور منظم درخواست های درآمد خارجی را بدون رأی کل کمیسیون بررسی و تأیید می کنند.

مک نامارا پس از رای گیری به WNYC / Gothamist گفت: “ما یک فرماندار نشسته داشتیم تا از ما درخواست فعالیت خارجی کند که به معنی پرداخت بسیار قابل توجهی برای گزارش مشکلات او در دوران فرمانداری وی بود.” “این موضوعی است که باید قبل از کمیسیون کامل انجام می شد.”

فرماندار سابق حاضر نشد حقوق 5.1 میلیون دلاری خود را فاش کند تا اینکه سرانجام اظهارات مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از صدور این یادداشت ، منتشر کرد. با فروپاشی حرفه سیاسی کیوم در اوایل سال جاری ، فروش کتاب او کاهش یافت. طبق گزارش نیویورک تایمز ، کمتر از 50،000 نسخه فروخته شد.

تقریباً همزمان با این که کوئومو در تابستان قرارداد کتاب را امضا کرد ، دولت او انتشار مرگ و میر ناشی از COVID-19 در خانه را به تعویق انداخت ، از جمله تغییر در گزارش وزارت بهداشت برای کاهش مرگ و میر.

دیدگاهتان را بنویسید