کمتر از یک چهارم کودکان مدارس دولتی نیویورک برای آزمایش COVID-19 در مدرسه درخواست کردند


مقامات آموزش و پرورش چهارشنبه در جلسه شورای شهر گفتند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده موافقت کردند در برنامه آزمون کووید -19 سیستم مدارس دولتی نیویورک شرکت کنند.

192،705 دانش آموز در K-12. سالی که امسال با شرکت در آزمون تصادفی هفتگی مدارس خود موافقت کرده اند ، کسری از کل جمعیت واجد شرایط است. اپیدمیولوژیست ها ادعا می کنند که هنگامی که همه دانش آموزان واجد شرایط آزمایش شوند ، تصویر دقیق تری از انتقال COVID ثبت می شود.

مارک تریگر ، عضو شورا ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در جلسه استماع گفت: حدود 500000 دانش آموز ابتدایی در سیستم مدارس وجود دارد که همه آنها زیر 12 سال واکسینه نمی شوند. دانش آموزان قبل از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و واکسینه نمی شوند. آمار ثبت نام امسال تا پایان ماه اکتبر منتشر نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کردند.

علاوه بر این ، تعداد نامعلومی از دانش آموزان دارای واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – 74 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله در سراسر شهر واکسینه می شوند ، اگرچه این ارقام دانش آموزان مدارس دولتی را شامل نمی شود. ، سخنگوی دفتر مدرسه ، در جلسه رسیدگی.

تریگر در مورد درصد کودکانی که موافقت کردند آزمایش شوند ، گفت: “این اعداد چندان اطمینان بخش نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو به شدت از بازگشایی مدارس برای آموزش شخصی در پاییز امسال بدون امکان اقامت از راه دور حمایت کرده و بر این باور است که مدارس نیویورک از نظر آزمایش ، “استاندارد طلایی” ایمنی هستند. پروتکل ها و واکسیناسیون ها به دنبال فراخوان های قانونی فراوان ، شهر روز دوشنبه دستور واکسیناسیون خود را برای همه کارکنان DOE با استثنائات محدود مذهبی و پزشکی اجرا کرد.

با این حال ، این شهر واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی ندارد و در عوض یک آزمایش تصادفی هفتگی 10 درصد از دانش آموزان واکسینه نشده در هر مدرسه ای که فرم رضایت نامه را تکمیل کردند ، اجرا کرد.

این یک قدم عقب تر از پروتکل تست سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان شخصی خود را آزمایش می کرد. تا دسامبر 2020 ، 90 students از دانش آموزان شرکت کننده در آموزش شخصی با آزمایش هفتگی موافقت کرده بودند (کمتر از 20 of از 960،000 دانش آموز ثبت نام شده در سیستم در آن زمان).

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل هایی را صادر کردند که توصیه می کرد دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده هر هفته مورد آزمایش قرار گیرند و بیان می کند که مناطق محلی مدارس می توانند در مورد جزئیات دقیق نحوه غربالگری دانش آموزان تصمیم گیری کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “سطح آزمایش ما کار می کند و با 100٪ پرسنل شخصی واکسینه شده ، مدارس ما از امن ترین نقاط شهر هستند.” “ما با دقت فرم های رضایت را جمع آوری می کنیم ، که در هفته گذشته بیش از 20000 جمع آوری کرده ایم ، و هر والدین دانش آموز واکسینه نشده را تشویق می کنیم که فرم رضایت نامه را برای کمک به ایمن و باز ماندن مدارس ما ارسال کند.”

تریگر همچنین پرسید که آیا DOE در واقع به آستانه تست 10٪ خود در همه مدارس رسیده است یا خیر ، گفت که او در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 students از دانش آموزان موافق آزمایش بودند.

“ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که قدم بردارند و والدین این رضایت نامه را امضا کنند.” چیزی نیست که نادیده گرفته شود. ما هر روز فشار می آوریم “، گفت:” ما کمپین رضایت را همراه با کمپین واکسیناسیون ادامه می دهیم تا یکی از ارکان رویکرد چند لایه خود را برآورده کنیم. “

تریگر گفت که DOE باید با اطلاعات اولیه مانند ثبت نام ، حضور و واکسیناسیون در بین دانشجویان بازتر باشد.

او گفت: “این واقعیت که شما امروز اطلاعات اساسی برای کمیته و مردم ندارید … این قابل قبول نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید