کلوپ آشپزی عشق و لیمو – مارس!


این ماه به چالش کلوپ آشپزی عشق و لیمو بپیوندید! ورود به آن آسان است و یک برنده خوش شانس جایزه ای دریافت خواهد کرد. تمام جزئیات را در زیر بیابید.

کلوپ آشپزی ما راهی سرگرم کننده برای جشن گرفتن از جامعه خوانندگان Love & Lemons است. مفهوم بسیار ساده است – هر ماه، من یک دستور غذا را انتخاب می کنم. شما آن را درست می کنید و یک عکس برای من ایمیل می کنید. در پایان ماه به صورت تصادفی یک برنده را برای دریافت جایزه انتخاب می کنم.

من عاشق حس اجتماعی هستم که از افراد زیادی که هر ماه یک دستور غذا می پزند. امروز چالش ماه مارس خود را با دستور تهیه سالاد مرکبات آغاز می کنیم، و امیدوارم شما هم به این سرگرمی بپیوندید. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

جایزه: کارت هدیه 200 دلاری غذای کامل!

در پایان ماه، من به طور تصادفی یک برنده را انتخاب می کنم و همه عکس ها را پست می کنم. این بار، ما یک را تقدیم می کنیم 200 دلار کارت هدیه Whole Foods.


دستور تهیه سالاد آووکادوی مرکبات


برای جشن گرفتن آخرین فصل مرکبات، سالاد مرکبات خود را به عنوان دستور غذای کلاب این ماه انتخاب می کنم. حقیقت را بگویم، این سالاد پر جنب و جوش یکی از دستور العمل های مورد علاقه من در وبلاگ است. خیلی زیباست و تمام بافت ها و طعم ها با هم هماهنگ می شوند. دارای بخش‌های آبدار گریپ فروت و پرتقال، آووکادوی خامه‌ای، رازیانه تلخ، رازیانه بریان‌شده و رازیانه نازک برش‌شده نیز می‌باشد. پکورینوی تراشیده شده یک لقمه نمکی خوب اضافه می کند (اگرچه گیاهخوار هستید می توانید آن را نادیده بگیرید)، و آجیل کاج نیز ترد را اضافه می کند. برای اینکه آن را روی آن قرار دهم، همه آن را در یک سس لیموی روشن می‌ریزم و روی یک مشت نعناع تازه می‌پاشم.

آن را به عنوان غذای جانبی با پاستا، پیتزا، ریزوتو یا پولنتا سرو کنید یا برای یک ناهار سبک میل کنید. امیدوارم شما هم مثل من این یکی را دوست داشته باشید!

وارد چالش مارس شوید

می خواهید وارد شوید؟ در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

  1. سالاد مرکبات من را در ماه مارس درست کنید.
  2. تا 31 مارس تصویری از آن را به [email protected] ارسال کنید.
  3. برای دریافت جایزه، پس از ارسال عکس، در پست وبلاگ سالاد مرکبات نظر بدهید. (یک عکس ورودی و یک جایزه برای هر نفر – لطفا نام و نام خانوادگی خود را در نظر خود بگذارید تا بتوانم آن را با ارسال ایمیل شما مطابقت دهم.)
  4. برای اطلاع از دستور العمل ماه آینده در لیست ایمیل ما ثبت نام کنید!

من به طور تصادفی یک برنده را انتخاب می کنم و همه عکس های شما را در اوایل آوریل به اشتراک می گذارم.

چالش ماه گذشته

خیلی از شما ماه گذشته Fettuccine Alfredo ما را درست کردید! بسیاری از شما آن را با شرکا یا فرزندان خود به اشتراک گذاشتید. بیش از چند نفر از شما گفتید که این مورد حتی با شکاکان گل کلم در خانواده برخورد کرده است. آری اینم همه عکس های شما:


و جسیکا برنده ما بود!

برای جمع بندی

وارد چالش باشگاه آشپزی ماه مارس با …

  1. درست کردن سالاد مرکبات در ماه مارس.
  2. ارسال تصویری از آن به [email protected] تا 31 مارس.
  3. گذاشتن نظر در پست وبلاگ سالاد مرکبات برای دریافت جایزه پس از ارسال عکس. (یک عکس ورودی و یک جایزه برای هر نفر – لطفا نام و نام خانوادگی خود را در نظر خود بگذارید تا بتوانم آن را با ارسال ایمیل شما مطابقت دهم.)

آشپزی مبارک!