کروسان های نمکی با تخم مرغ، لبنه و سبزی – داستان های آشپزخانه سبز


زمانی که من (دیوید) در رم زندگی می‌کردم، کروسانت (یا به قول نسخه ایتالیایی کورنتی) و کاپوچینو آماده‌سازی روزانه صبحانه بود. تا حدی به این دلیل که من خیلی تلاش کردم تا ایتالیایی شوم، بلکه به این دلیل که صبحانه موجود قیمت مناسبی داشت. آیا باورتان می شود که قیمت یک کاپوچینوی تازه و کورنتویی به اندازه 1.50 یورو باشد!؟ کرواسان‌ها اکنون در آخر هفته برای ما سرگرم‌کننده‌تر هستند، بین کاسه‌های فرنی، پنکیک موز، ماست، بلغور جو دوسر پخته، ساندویچ‌های pb&j و سایر غذاهای مورد علاقه صبحانه.
همانقدر که من عاشق غذاهای فرنی، پنکیک موز هستم، کیک هویج پخته شده و بلغور جو دوسر و ساندویچ های نان چاودار، کروسان ها در لیگ صبحانه آنها نقش دارند – کره ای، خمیری و ترد هستند، و این واقعیت که ساعت ها و ساعت ها طول می کشد تا آنها نیز هنگام خوردن احساس خاصی داشته باشند. ما چند نانوایی خوب در نزدیکی محل زندگی خود داریم، بنابراین سال ها است که کروسانت های خود را نپزیم (ما کروسان های چاودار حماسی خود را در کتاب سفرهای آشپزخانه سبز داریم). وقتی بچه‌ها را می‌آوریم، آنها همیشه برای کروسانت‌های شکلاتی التماس می‌کنند، اما در مواقعی که ما یک کروسان طبیعی در خانه داریم، افزودن یک فیل شور به آنها بهترین راه برای صبحانه/ناهار است. بسیار مجلل به نظر می رسد و طعم غنی و رضایت بخشی دارد. با الهام از کروسانت تخم مرغی که در کافه‌های استرالیا، کیپ‌تاون و لس‌آنجلس داریم، آن را با تخم‌مرغ‌های خامه‌ای، لبنه تند و سبزی‌های فراوان پر می‌کنیم، اما فقط پر کردن آن با یک تکه پنیر و سبزیجات نیز خوب است. همچنین اگر یک یا دو روز کروسان قدیمی در خانه داشته باشید، این غذای عالی برای درست کردن آن است.
من این داستان ها را در آخر هفته گذشته در اینستاگرام خود در یک جلسه کوچک به نام صبحانه درمانی نوشتم، بنابراین اگر می خواهید رویکرد گام به گام بیشتری داشته باشید و الهام بیشتری داشته باشید، آنها را بررسی کنید.