کراکر باغی همراه خود اصل پخت لوبیا سفید هربی


این چیپس سیب زمینی پر جنب و جوش یک میان وعده مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده است! مافین های غلات بیش از حد ارزیابی شده است را همراه خود {سبزیجات} معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوبیا سفید خامه ای می پوشانم.


یک بشقاب تکه برنج با لوبیا سفید، تربچه، هویج، فتا و سبزی بچه


این نشریه همراه خود {مشارکت} مزارع خانوار لوندبرگ

جمعه خوش بگذرد! خواه یا نه کس یکی دیگر واقعاً کار شده است کدام ممکن است آخر بهار فرا رسیده است؟ همین جا در داخل شیکاگو، دما به طور منظم در داخل جاری {افزایش است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید من خواهم کرد برای هر چیز معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید درخشان جاری خوبی من حتی دارم. من خواهم کرد اسموتی برای صبحانه، سالاد برای ناهار، را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلوچه غلات کرکی همراه خود {سبزیجات} برای میان وعده بعد به دلیل {ظهر} دقیق می کنم.

اگر می خواهند مفهوم های معاصر برای میان وعده های بهاری هستید، من خواهم کرد اصل تولید دسر های غلات بیش از حد ارزیابی شده است خوش ذوق را در داخل {زیر} به اشتراک می گذارم. برای تولید آن خواهد شد، لوبیای سفید خامه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید علف‌دار را روی پشته‌های برنج اسپرسو‌ای طبیعی لوندبرگ منتشر شده کردم. بعد سبزی معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمی فقط چسبناک فتا گذاشتم. به طور یکنواخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود طراوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری عمیقا قابل قبول، این مخلوط موثرترین تصمیم گیری در مورد برای اوایل بهار است.

می توانید تمام چرخ دنده این اصل را به دلیل در گذشته کنار هم قرار دادن کنید. بدون در نظر گرفتن هر چیز برای موقعیت قرار دادن در داخل یخچال، این تنقلات به سادگی هر بار کدام ممکن است ممکن است بخواهید بهبود به زودی قدرت داشته باشید، جدا هم قرار می گیرند!


کراکر برنج روی سنگ مرمر با هویج، تربچه، لوبیا سفید، ادامام، نعنا و لیمو


مواد اصل وعده های غذایی

{اولین چیز} اول: برای تولید این اصل چیپس سیب زمینی، به چیپس سیب زمینی خواستن دارید! من خواهم کرد در داخل همین جا به دلیل لوندبرگ طبیعی برنج اسپرسو ای نازک استفاده بیشتر از کردم، اگرچه من خواهم کرد طرفدار سبک های اکنون نیست تین استکرهای لوندبرگ هستم.

این پشته‌های برنج اسپرسو‌ای کرکی همراه خود یک پارچه آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید – برنج اسپرسو‌ای بیش از حد ارزیابی شده است – دقیق می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس ترد آن خواهد شد‌ها آن خواهد شد‌ها را برای رویه کردن اشکال از اسپری‌ها باور نکردنی می‌تدریجی. ممکن است را همراه خود کره بادام زمینی هر دو کره بادام برای یک صبحانه به زودی آغشته کنید، هر دو {در این} اصل وعده های غذایی شناخته شده به عنوان میان وعده روی ممکن است هوموس هر دو لوبیا سفید اضافه کنید.

عامل جلب توجه یکی دیگر در موضوع پشته های نازک؟ به طور ایمن تأمین شده است! مزارع خانوادگی لوندبرگ به دلیل سبک‌های کشاورزی طبیعی استفاده بیشتر از می‌تدریجی، به دلیل 100% قدرت تجدیدپذیر در داخل تأسیسات تولیدی شخصی استفاده بیشتر از می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل GMO استفاده بیشتر از نمی‌تدریجی. من خواهم کرد واقعاً دوست دارم کدام ممکن است ممکن است تصمیم گیری در نگهداری سیاره پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است حتی تأمین کالا غلات رادیکال مفید هستند. اگر می‌خواهید به دلیل Thin Stackers هر دو {هر} یک به دلیل کالا اکنون نیست Lundberg بیشترین استفاده را ببرید، به ساده چند مورد آخر روز به دلیل تخلیه 20٪ کسر در داخل در سراسر اطراف موقعیت یابی در داخل ماه مارس که هنوز است. پاداش: دارید می توانید برای سفارش شخصی با بیرون کمتر از {خرید} همراه خود بهره مندی از مزایای کد من خواهم کرد انتشار {رایگان} بدست آمده کنید {عشق} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو 22.


یک کاسه لوبیا سفید، یک کاسه ادامام، لیمو، نعناع، ​​هویج، تربچه و تکه های برنج روی سنگ مرمر.


برای تولید این اصل وعده های غذایی به اسبابک ها {زیر} نیز خواستن دارید:

 • لوبیا سفید ممکن است الهام خامه ای اسپرد را نمایند (را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرشار به دلیل پروتئین طبیعی هستند!).
 • لیمو آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوسته های آن خواهد شد روغن را دوست داشتنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید معقول می تدریجی.
 • سیر این {عطر} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک عمیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتشر شده پرخطر می دهد.
 • روغن زیتون فوق بکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاهین – به انواع غنا می افزایند.
 • پوشش گیاهی – مقداری را در داخل اسپرد ترکیبی می‌کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل {مقدار} بیشتری برای روی چیپس‌های روی هم استفاده بیشتر از می‌کنید. {هر} شکل از گیاه راحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگدار در داخل همین جا به خوبی پاسخ این است می دهد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید هرچه اشکال از بیشتری بیشترین استفاده را ببرید، بهترین است! من خواهم کرد واقعاً دوست دارم نعناع معاصر، جعفری، گشنیز، ترخون، شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیازچه را در داخل آن خواهد شد بریزم.
 • {سبزیجات} ترد – به بالای پشته برده! من خواهم کرد عاشق {سبزیجات} پر جنب و جوش درست مثل هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید تربچه هستم.
 • یکپارچه یه لایه خوش ذوق دیگه ممکن است پروتئین بیشتری به این میان وعده مفید اضافه می کنند!
 • را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک فتا انتخابی، با این وجود خوش ذوق است. به این آشفتگی {سبزیجات} حس طراوت بخشی می بخشد.

اصل رادیکال را همراه خود اندازه گیری گیری در داخل {زیر} بیابید.


لوبیا سفید، سبزی، پوست لیمو و سیر در غذاساز


روش ها این میان وعده های مفید را همراه خود غلات رادیکال دقیق کنیم

این چیپس سیب زمینی به سادگی کنار هم قرار دادن می تواند (را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن می تواند)! در داخل همین جا نحوه امتحان کردن این به رئوس مطالب {زیر} است:

ابتدا اسپرد را مشارکت در دهید. تمام چرخ دنده قابل منتشر شده را در داخل غذاساز بریزید…


لوبیا سفید با گیاهان آغشته به غذاساز


… را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربان قلب به همان اندازه براق! اگر چربی ها خیلی غلیظ بود، {هر} موارد 1 قاشق غذاخوری آب اضافه کنید به همان اندازه لوسیون سایه شود. ممکن است به همان اندازه 4 روز در داخل یخچال سودمند محافظت می شوند، به همین دلیل من خواهم کرد واقعاً دوست دارم ممکن است را در داخل کف دست نگه من حتی دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیپس ها را به زودی ترکیبی کنم در نتیجه کنار هم قرار دادن مصرف کردن هستم.


با استفاده از دستان چاقو لوبیا سفید گیاهی را روی تکه های برنج پخش کنید


سپس ترکیبی شوید! یک پشته نازک به دلیل برنج اسپرسو ای طبیعی لوندبرگ را همراه خود لوبیا سفید بریزید.


ظرف برنج ترد با لوبیا سفید و سبزیجات


را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام اسبابک ها اضافه شده را که خواهید کرد اضافه کنید! جدا از این کدام ممکن است مایه را به دلیل در گذشته کنار هم قرار دادن کرده اید، می توانید {سبزیجات} را به دلیل در گذشته دانش کنید. به این آماده سازی، انتخاب این میان وعده به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده است.


برش زاویه دار از تکه های برنج با گیاهان و سبزیجات


اینجا است! {امیدوارم} دارید هم درست مثل من خواهم کرد این اصل وعده های غذایی را دوست خوب داشته باشید!

منتشر شده لوبیا سفید هربی

زمان سازماندهی: 20 از محسوس

زمان همه: 20 از محسوس

خدمت 4 8

این اسپری لوبیا سفید یک پیش وعده های غذایی هر دو میان وعده خوش ذوق است! من خواهم کرد واقعاً دوست دارم آن خواهد شد را همراه خود پشته هایی به دلیل برنج اسپرسو ای ترد طبیعی لوندبرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویه {سبزیجات} معاصر مربوط به هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید تربچه سرو کنم.

 • 1 1/2 عینک لوبیا کانلینی پخته شدهرا انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکشی کنید
 • 1/4 فنجان گشنیز هر دو جعفری
 • 1/4 فنجان پوشش گیاهی معاصر ترکیبی شدهرا انتخاب کنید و انتخاب کنید شوید، ترخون، نعناع را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو پیازچه
 • 2 قاشق های عظیم روغن زیتون اضافه شده
 • 3 قاشق های عظیم آب لیموی معاصر
 • 1 قاشق سوپخوری تهینا
 • 1 حبه سیر کودک
 • 1/2 قاشق کودک منافذ و پوست لیمو
 • 1/2 قاشق کودک نمک اقیانوسرا انتخاب کنید و انتخاب کنید به علاوه در داخل صورت مشتاق اصولاً
 • 1 به همان اندازه 3 قاشق های عظیم ابرا انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر این یک ضرورت است
 • فلفل سیاه معاصر آسیاب شده
 • در داخل غذاساز، لوبیا کانلینی، سبزی، روغن زیتون، آب لیمو، تاهینی، سیر، منافذ و پوست لیمو، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند مورد آخر دانه فلفل را بریزید. ترکیبی را هم بزنید به همان اندازه لوسیون سایه شود. اگر ترکیبی خیلی غلیظ بود، {هر} موارد 1 قاشق غذاخوری آب اضافه کنید به همان اندازه به قوام خامه ای برسد.

 • روی {هر} پشته نازک کره، تربچه، هویج، ادامام، سبزی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک فتا بپاشید.

این نشریه همراه خود {مشارکت} مزارع خانوار لوندبرگ