کتاب آشپزی کتو – اطلاعاتی در مورد رژیم غذایی کتوژنیک و 96 دستور العمل برای درمان تشنج و صرع

کتاب آشپزی KETO برای همه خانواده ها، مراقبان و متخصصان مرتبط که به درک کامل رژیم کتوژنیک و استفاده از آن در کاهش تشنج در کودکان مبتلا به صرع و برخی اختلالات عصبی دیگر نیاز دارند، یک الزام است.

کتاب آشپزی کتو، که توسط داون مارتینز و لورا کرامپ، RD، LD، CNSC تالیف شده است، با همان دقت و جزئیاتی نوشته شده است که ماهیت تغذیه حکم می کند و آگاهی، مهارت و تجربه گسترده هر دو زن را برعکس منعکس می کند.

داون مادر شارلوت است که از سندرم دروت رنج می برد و پس از تلاش های طاقت فرسا و ناموفق برای داروهای ضد صرع AED با موفقیت به رژیم کتو پاسخ داد.

لورا یک متخصص تغذیه در مرکز ملی پزشکی کودکان در واشنگتن دی سی است که نه تنها با بیماران و خانواده های آنها کار می کند، بلکه به متخصصان مراقبت های بهداشتی و کارکنان بیمارستان در مورد پیچیدگی های استفاده از رژیم کتوژنیک برای درمان صرع و کاهش تشنج توصیه می کند.

این افسانه که این رژیم غذایی اشتها آور، غیرقابل خوردن، کسل کننده و غیرجذاب است، از بین رفته است! دستور العمل های زیبا برای 96 غذا و تنقلات خوشمزه گواه این موضوع است. همه دستور العمل ها:

– آیا کتو تایید شده است

– تعداد کالری را وارد کنید

– مواد لازم را برای یک رژیم غذایی 4:1 ارائه دهید

– بیشتر با نمادهایی توصیف می شوند که جنبه های دیگر دستور غذا را نشان می دهند، به عنوان مثال. ب. سریع، گیاهخواری، خوب فریز.

در حالی که رژیم غذایی واقعی بسیار مهم است، این تنها یکی از جنبه‌هایی است که خانواده‌های کتو باید به آن بپردازند و به طور کامل درک کنند.

فصل‌های دیگری که هر احتمالی را پوشش می‌دهند تا الزامات سخت‌گیرانه رژیم کتوژنیک را تا حد امکان قابل کنترل کنند عبارتند از:

– پر کردن انبار برای مواقع اضطراری ناشی از بلایای پیش بینی نشده روزمره و اضطراری های بزرگ مانند قطعی برق، سیل، بارش برف و غیره.

– تنقلات فوری و غذاهای یخ زده را که می توان به سرعت تهیه کرد، نگه دارید.

– ارائه آشپزخانه، دور کردن هر گونه وسوسه از انگشتان کنجکاو

– آشپزخانه را به وسایل ضروری برای تهیه غذا مجهز کنید تا زمان را بدون دقت کاهش دهید

– نمونه نامه های ارائه شده در فرودگاه ها، مدارس، بیمارستان ها و غیره برای تسهیل شرایط

من کتاب آشپزی کتو را به شدت توصیه می کنم زیرا در دنیای رژیم کتوژنیک تطابق با دانش و تجربه ترکیبی نویسندگانی که با دقت و حرفه ای، اما بر اساس درد دل و عشق نوشته اند، دشوار است.

قدردانی از شادی خانواده ای که از تشنج های غیرقابل کنترل رنج می برد زمانی که رژیم کتو با موفقیت تشنج ها را کاهش می دهد یا از بین می برد، دشوار است. از تماشای ناتوانانه در حال بدتر شدن و عقب ماندن کودکتان تا دیدن موفقیت رژیم غذایی، کودک با شخصیتی که قبلا شناخته شده بود ظاهر می شود، در رشد خود پیشرفت می کند، زبان را دوباره به دست می آورد و سایر نقاط عطف مهم به دست آمده استرس غیرقابل تصوری است که جایگزین آن می شود. شادی غیر قابل تصور برای دست اندرکاران