کایروپراکتیک برای درمان و پیشگیری از آسیب های ورزشی

ما اغلب در مورد آسیب های تروماتیک از ورزشکاران حرفه ای می شنویم که گاهی اوقات به کار خود پایان می دهند. برعکس، بحث در مورد بازگشت احتمالی آنها به بازی می تواند هفته ها ادامه داشته باشد. اما نه تنها حرفه ای ها در حین ورزش آسیب می بینند.

ورزشکاران افراطی، ورزشکاران تفریحی و افرادی که زندگی فعالی دارند نیز در خطر آسیب هستند. در بیشتر موارد، گرم کردن مناسب، تناسب اندام و تجهیزات به ورزشکاران اجازه می دهد تا با خیال راحت ورزش خود را انجام دهند. با این حال، هیچ کس از یک حادثه یا حتی یک مشکل اساسی که نیاز به درمان تسکین درد دارد مصون نیست.

آسیب های ورزشی چگونه اتفاق می افتد؟

ورزش و ورزش برای سلامتی شما مفید است، اما اغلب خطراتی را به همراه دارد. بیشتر آسیب‌ها ناشی از تمرین بیش از حد، تکنیک‌های تمرینی ناکافی یا تجهیزات ناایمن است. آسیب هایی مانند مچ پا، زانو، آرنج، شانه یا ستون نیز می تواند ناشی از ناهنجاری های ساختاری و عدم تعادل یا ضعف عضلانی باشد.

به طور کلی، آسیب های ورزشی در اثر ضربه به مفصل متحرک ایجاد می شود که منجر به هایپراکستنشن یا هایپرفلکسیون و غیره می شود. به عنوان مثال، فروپاشی “رباط صلیبی قدامی” در نتیجه کاهش سرعت، گشاد شدن زیاد یا چرخش سریع مفصل زانو رخ می دهد. این نوع آسیب، مانند بسیاری دیگر، باعث درد شدید و ناتوانی می شود که شما را از انجام ورزش باز می دارد. با این حال، کایروپراکتیک می تواند به پیشگیری و درمان آسیب های ورزشی کمک کند.

درمان کایروپراکتیک برای آسیب های ورزشی

در کانادا، ایالات متحده و بسیاری از کشورهای اروپایی، مراقبت از کایروپراکتیک از دیرباز نشانه‌ای در درمان ورزشکاران آماتور و حرفه‌ای بوده است. برای افزایش مهارت‌های خود در درمان آسیب‌های ورزشی و کمک به بهینه‌سازی عملکرد ورزشی، کایروپراکتیک‌ها می‌توانند یک دوره رزیدنتی یا کارشناسی ارشد دو ساله را بگذرانند که پس از اتمام امتحان، عنوان اقامت را به آنها اعطا می‌کند.

به عنوان بخشی از شایستگی های اصلی خود، کایروپراکتیک ها برای ارزیابی، تشخیص و درمان آسیب های ورزشی آموزش دیده اند. با یک تاریخچه کامل و معاینه فیزیکی، پزشک کایروپراکتیک می تواند علت درد و اختلال عملکرد را شناسایی کرده و یک برنامه درمانی مناسب را توصیه کند.

درمان توسط کایروپراکتیک شامل تکنیک‌های مختلفی برای تسریع بهبود بافت آسیب دیده و کاهش درد است. آنها بر روی دستکاری و تحرک مفاصل، درمان های بافت نرم، توانبخشی، ورزش شخصی و نکات سبک زندگی برای بازگرداندن عملکرد تمرکز می کنند. پزشکان کایروپراکتیک همچنین می توانند برای تعیین بهترین استراتژی برای بازگشت به بازی با شما همکاری کنند.

جلوگیری از آسیب های ورزشی

ورزشکاران حرفه ای به طور مداوم در حرفه حرفه ای خود به ارتفاعات جدیدی می رسند. هر سال که می گذرد بدن انسان به مرزهای خود کشیده می شود. ورزشکاران هر روز کار می کنند و حداکثر تمرین می کنند و تغذیه خود را به سطح بالاتری می برند. علیرغم توجه و تمرین دقیقی که ورزشکاران انجام می دهند، همچنان از آسیب های اسکلتی عضلانی رنج می برند.

پیشگیری همچنان کلید اصلی است. قبل از شروع هر تمرین یا برنامه ورزشی جدید، با پزشک کایروپراکتیک خود مشورت کنید. اقداماتی را برای جلوگیری از صدمات یا بهینه سازی عملکرد شما مشخص می کند.

کایروپراکتیک برای ورزشکاران ضروری است، همانطور که متخصصان قلب برای بیماری های قلبی عروقی ضروری هستند. کایروپراکتیک ها آموزش های ویژه ای در ارزیابی و درمان آسیب ها و بیماری ها در ورزشکاران دارند. شما می توانید یک ورزشکار آسیب دیده را موثرتر از یک پزشک ناآشنا با آسیب های ورزشی درمان کنید. علاوه بر درمان آسیب های ورزشی، متخصص کایروپراکتیک در کمک به ورزشکار در پیشگیری از آسیب مهارت دارد.

ورزشکارانی که توسط پزشک معالجه می شوند اغلب به نیمکت و کنار زمین فرستاده می شوند. برخی دیگر پس از بازی، ساعت‌های زیادی را با کیسه یخ می‌گذرانند و معمولاً نیاز به مصرف دارو برای درد دارند. پزشکان بدن را به عنوان یک سیستم یکپارچه در نظر نمی گیرند، آنها هر آسیب فردی را درمان می کنند.

گفته شده است که کایروپراکتیک بیشتر با نیازهای ورزشکار مرتبط است زیرا توجه ویژه ای به ستون فقرات، مفاصل، ماهیچه ها، تاندون ها و اعصاب دارد. متخصص کایروپراکتیک اطمینان می دهد که تمام قسمت های سیستم اسکلتی عضلانی در طبیعی ترین حالت خود به طور هماهنگ کار می کنند.

ورزشکاران حرفه ای برای درمان ها و بازدیدهای کایروپراکتیک که به طور منظم برای کمک به جلوگیری از آسیب دریافت می کنند، ارزش زیادی قائل هستند. چه یک ورزشکار یا یک جنگجوی آخر هفته باشید، مراقبت کایروپراکتیک شما را قادر می سازد بدون عواقب برای خود به اوج عملکرد برسید. امروز با یک متخصص کایروپراکتیک قرار ملاقات بگذارید.

چیرو شما، بیشتر از یک تکنسین

کایروپراکتیک ها خیلی بیشتر از تکنسین های صرف هستند. در واقع، آنها می توانند عملکرد مفاصل و عضلات را بهبود بخشند و در عین حال توصیه هایی در مورد چگونگی افزایش ایمن تحرک ارائه می دهند. علاوه بر این، آنها قادر به ارائه درمان های تخصصی موثری هستند که به سلامت، کاهش درد و بهبود کیفیت زندگی کمک می کند. این متخصصان می توانند هر ورزشکار را در مورد آمادگی مناسب، توصیه های تغذیه ای و پیشگیری برای جلوگیری از آسیب راهنمایی کنند.

استفاده از مزایای مراقبت کایروپراکتیک

شکی نیست که مراقبت از کایروپراکتیک یک تکنیک تسکین درد فوق العاده است و بارها نشان داده شده است که برای بدن ورزشکاران مفید است. آیا شما ورزشکاری هستید که مراقبت های کایروپراکتیک را در برنامه سلامت و تندرستی خود گنجانده اید؟ نظر خود را بنویسید و تفاوت مراقبت کایروپراکتیک را برای شما به اشتراک بگذارید!

MaxWell Medical یکی از مراکز مراقبت پزشکی برتر نیویورک با متخصصان مجرب مراقبت های بهداشتی است که ماموریت آن ارائه توجه شخصی به بیماران است. ما متخصص در درمان های تسکین درد و توانبخشی هستیم. ما راه حل های مختلفی را برای بهبود سلامتی شما با درمان های تسکین دهنده برای بهبود کیفیت زندگی ارائه می دهیم.