کانیه وست به کریس اسموو می گوید که نمی داند هزینه لباس چقدر است


اولین قانون مد گران قیمت این است که در مورد قیمت بالا صحبت نکنید.

علاوه بر ساعت 200 هزار دلاری ، کانی وست ، خواننده رپ میلیاردر ، ادعا می کند که هزینه یکی از جدیدترین لباس های خود را نمی داند.

وست ، که در ویدئویی با کریس اسموف ، شخصیت رسانه های اجتماعی دیده می شود ، در مورد قیمت کلاه ، عینک آفتابی ، ژاکت ، کفش و کیف Balenciaga – کالایی که به تنهایی می تواند از 2000 دلار فراتر رود ، از گفتن این سوال خودداری کرد.

اسموو ، که به خاطر ویدئوهای خود “چقدر تناسب اندام شما را هزینه می کند” مشهور است ، در ویدئو در مورد قیمت لباس های خود به تماشای وست می پردازد.

وست پاسخ داد: “نمی دانم.”

ظاهر او درست قبل از کنسرت مجری “شنبه شب زنده” توسط همسر سابق کیم کارداشیان بود. گفته می شود ، کارداشیان در آماده سازی برای این نقش کمک می کند.

کانیه وست با شخصیت رسانه های اجتماعی کریس اسموو.
TIK بنابراین

اغلب شناخته می شود که وست در دنیای مد گران قیمت مشغول است. در سپتامبر ، او 90 دلار “پیراهن عالی” خود را با Gape کنار گذاشت. این انتشار تنها چند ماه پس از اینکه ییزی ژاکت پافری 200 دلاری با این شرکت در ماه ژوئن عرضه کرد ، انجام شد.

به گفته اسموو ، روز جمعه از یک مسابقه مد با وست در جریان بازدید یک خواننده رپ از نیو کنعان ، مرکز فرهنگی بشردوستانه کانکتیکات ، “مرکز بشردوستانه و فرهنگی” فیلمبرداری کرد. صفحه ششمبه

دیدگاهتان را بنویسید