کامیون زباله در حال کشیدن سیلاب غذای خارج از منزل از جمله غذاخوری است


اگر شما یک آدم خجالتی نیستید و به شدت می خواهید تا حد ممکن پارکینگ داشته باشید ، بسته های غذایی در فضای باز بهترین و محبوب ترین نوآوری سیاسی در طول یک فاجعه ثابت شده است. اما حتی برای ما که آنها را دوست داریم ، همیشه کمی اضطراب در پشت صحنه وجود دارد اگر خودرو کمی به این سمت منحرف شود چه می شود؟؟

که آخرین مکان– یک وضعیت خاص شب گذشته در روستای گرینویچ رخ داد که وسیله نقلیه اداره بهداشت (DSNY) به رستورانی در خارج برخورد کرد و آن را به ارتفاع 10 فوت رساند. با داخل خانه برای شام

این حادثه در بار شش ، واقع در خیابان سیزدهم غربی و خیابان ششم ، حوالی ساعت 6:30 بعد از ظهر در هنگام صرف شام دوشنبه رخ داد. سخنگوی پلیس گفت که راننده 30 ساله پس از جمع آوری زباله در گوشه حیاط ، هنگامی که “به طور تصادفی وارد ساختمان مواد غذایی بیرونی شد و باعث خسارت مالی شد” از خودرو پشتیبانی می کرد.

به گفته پلیس ، دو غذاخوری در آن زمان سوار شده بودند.

آنا سوکولوف ، مدیر Bar Six می گوید: “این شوکه کننده بود. وقتی ما یک ساختمان را دیدیم که در حال خراب شدن بود ، واقعاً مانند زمین لرزه بود.” “ما نگران امنیت مشتریان خود و همچنین ایمنی همه افراد درگیر هستیم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=64rB8sesoDg

سوکولوف دیشب به کربد گفت که آنها “قبلاً با یک نامه نگرانی محلی در مورد چنین احتمالی مطلع شده اند و از DSNY خواسته است که در محله هوشیار باشد.”

پلیس می گوید در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده و احضاریه ای صادر نشده است.

جاشوا گودمن ، سخنگوی کارکنان DSNY گفت: “کارگران سرویس بهداشتی کار بسیار دشواری برای تمیز نگه داشتن ما دارند.

گودمن اضافه کرد که به غیر از “برخورد بسیار کوچک” در هنگام برف روبی در فوریه گذشته ، هیچ مورد دیگری در مورد چنین ماشین DSNY وجود نداشت که او به خاطر بسپارد.

در تابستان ، اندرو کوومو ، شهردار سابق ، قانونی را امضا کرد که میزان استفاده از رستوران های دولت محلی را حداقل تا اواسط سال 2022 افزایش می دهد.

شهردار بیل دی بلاسیو قبلاً وعده داده بود که رستوران های باز و همچنین برنامه خواهرهای باز او “درهای باز” را “دائمی و در طول سال” خواهد کرد. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط Data for Progress ، دو سوم ساکنان موافق هستند که “این شهر حق دارد جاده های خود را به روی خودروها بسته و برای عابران پیاده و رستوران ها باز باشد”.

اریک آدامز ، نامزد دموکرات شهردار ، به Gothamist گفت که از تداوم و گسترش همه برنامه های Roads Open و همچنین کسب و کار بسیار خوشحال است. که به اندازه ظاهر شهر و کیفیت زندگی ما به نفع اقتصاد محلی ما است. ”

دیدگاهتان را بنویسید