ژولین گوتیه پس از شکست زشت مقابل شیاطین ، رنجرز در موقعیت خوبی قرار دارد


ویتالی کراوتسف اکثر نمایندگان راست را در ترکیب فیلیپ چیتیل و بارکلی گودرو در اردوی آماده سازی رنجرز قرار داد ، اما ژولین گوتیه در شکست اوایل فصل مقابل شیاطین جمعه شب به آن موقعیت نگاه کرد.

هنگامی که کراوتسف پس از اولین دوره با مصدومیت اندام تحتانی در بقیه مسابقه محروم شد ، با این حال ، همه نگاه ها ناگهان به سمت گوتیه دوخته شد.

جرارد گالانت ، مربی رنجرز پس از شکست 7-1 در مرکز مراقبت ، گفت که معتقد نیست مصدومیت کراوتسوف جدی یا طولانی مدت باشد. اما در هر صورت ، گوتیه 23 ساله تا حدودی روشن کرده است که چرا او را می توان “نفر بعدی” در تیم رنجرز دانست.

“من نمی توانم بگویم هیچ کس خوب نبود ، وقتی شما [give up] گالانت پس از شکست ، که فصل گذشته پیراهن آبی ها را به 1-2 رساند ، گفت: فقط با 7 گل شما یک گل دریافت می کنید. اما ممکن است پسر گوتیه یکی از بهترین بازیکنان تیم امشب ما باشد. “

گوتیه ، که فصل گذشته بیشترین گلزن سالم بود و فقط 30 بازی داشت ، جزء فیزیکی دیگری را به خط چیتیل و گودرو اضافه کرد. به طور معمول ، گوتیه از بدن 6 فوت-4 خود برای هدایت تور و ایجاد آسیب استفاده می کرد.

ژولین گوتیه ریش خود را برای شکست رنجرز در مقابل شیاطین در روز جمعه قرار می دهد.
USA Today Sports

علیرغم عدم قطعیت در مورد جناح راست خط خود ، Chytil و Goodrow علائم خود را از مواد شیمیایی نوظهور نشان دادند. یک بازی وجود داشت که در آن گودرو که یک پاس گل برای میکا زیبا نژاد به ثمر رساند ، یک یخ شکن را از چیتیل عبور داد. دوچرخه بالاخره قبل از اینکه چک ها شلیک کنند کنار کشیده شد.

مطمئناً زمان نیاز است تا Chytil و Goodrow یکدیگر را روی یخ احساس کنند ، اما روز جمعه نشانه های دلگرم کننده زیادی وجود داشت که نشان می داد این دو می توانند به یکدیگر کمک بیشتری کنند.

گوتیه درباره ترکیب خود گفت: “این پایان آن چیزی نیست که ما برای امتیازات می خواستیم ، اما ظاهر خوبی داشتیم.” “[I had] دو نفره با فیل ، چند ماشین در شبکه ، احساس می کنم مواد شیمیایی در اولین ملاقات ما بد نیست. ”

رنجرز
شیاطین روز جمعه پیروزی 7-1 جیمی وسعی مقابل رنجرز را جشن می گیرند.
گتی ایماژ

پس از شروع داغ فصل گذشته ، چیتیل از ناحیه دست دچار مصدومیت شد و اخیراً اعلام کرد که در راه بازگشت از یخ است. علاوه بر 10 روز حضور در لیست COVID-19 ، چیتیل برای 14 بازی متوالی از میادین دور بود و هرگز از نوع انفجاری که فصل را با آن شروع کرده بود ، بازیابی نکرد.

آسیب دیدگی دست روی توانایی او برای مقابله تأثیر گذاشته است ، که مدتی است برای رنجرز مشکل ساز شده است. پیراهن آبی ها یکی از آخرین شکست های دور یا دوم خود را در NHL در هر سه فصل گذشته انجام داده اند و 44.5 درصد از بدترین فصل گذشته را ثبت کرده اند.

گودرو فصل گذشته 50 درصد از چهره Lightning خود را به دست آورد ، که بیشتر از سایر بازیکنان رنجرز تمام وقت است. گالانت در پاسخ به این س ifال که آیا انتظار دارد گودرو رویکرد فعال تری در ترکیب خود داشته باشد ، گفت که انتظار دارد چیتیل بهبود یابد ، اما گودرو مطمئناً وارد عمل خواهد شد.

گالانت صبح جمعه گفت: “در حال حاضر ، اگر موانعی وجود داشته باشد و ما فکر می کنیم گودرو می تواند کار بهتری انجام دهد ، می تواند وارد خانه شده و مقداری از آن را بگیرد.” “نه فقط چیتیل ، بلکه یک مرد دیگر. این دکوراسیون تیم ما است ، اما شما می خواهید به خود اطمینان داشته باشید. خوب پیش نرفت اما سال نو است. ”

ایده انتقال Chytil به جناح کنار گذاشته شد و چک گفت که او هر جا که گالانت گفته است بازی می کند ، اما اعلام کرد که ترجیح می دهد در وسط بماند. در حال حاضر ، Chytil این فرصت را دارد که خط سوم ویژگی های جدید را در کنار Goodrow پیچیده تقویت کند.

دیدگاهتان را بنویسید