چگونه شهر دره هادسون از یک زندان منقرض شده به یک اقامتگاه پر رونق شاهدانه تبدیل شد


وارویک کمی بیشتر از یک ساعت رانندگی از شهر نیویورک فاصله دارد و یکی از شهرهای دره هادسون است که برای گردش در بوتیک های پر از شمع های معطر پس از پیاده روی برای لذت بردن از برگ های پاییزی ایده آل است. این شهر در مزارع ، مشاغل کوچک و حدود ده سال پیش در زندانی با درجه حفاظت متوسط ​​ساخته شد.

ناحیه تعطیلات تعطیل شده میانی نارنجی ، که زمانی جزو زندانیان زندانیان جرایم مواد مخدر محسوب می شد ، اکنون در میان شرکت های شاهدانه قرار گرفته است که قول می دهند فعالیت های اقتصادی را در این منطقه احیا کنند. حداقل یکی از این شرکت ها ، Green Thumb Industries ، این را به عنوان یک داستان تمام عیار معرفی می کند ، فرصتی برای اصلاح برخی از اشتباهات جنگ مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در یک صنعت که زمانی مورد تمسخر قرار گرفته بود. این که آیا این عدالت توسط اکثر شرکت های سفیدپوست قابل دستیابی است یا خیر ، چهره شرکتی علف حقوقی همچنان محل مناقشه وکلا است.

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو که در حال حاضر در 12 ایالت فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 550 میلیون دلار فروش ملی داشته است ، آخرین مستاجر است که به زندان یک پارک صنعتی تغییر یافته واقع شده است که 10 دقیقه در امتداد یک جاده پیچ در پیچ قرار دارد. از خیابان اصلی وارویک

ماه گذشته ، این شرکت در 155 میلیون دلار کارخانه و کارخانه فرآوری و 450،000 فوت مربع در سایت وارویک پیشرفت کرد. Green Thumb دارای مجوز استفاده از ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا کلینیک های خود را در نیویورک اداره کند ، اما سرمایه گذاری در این تسهیلات به آن اجازه می دهد تا محصولات خود را به شرکت های دیگر که وارد بازار تفریحی جدید این ایالت می شوند ، عرضه کند. Green Thumb متعهد شده است که حداقل 175 شغل در Warwick ایجاد کند و حقوق آنها از 50،000 دلار در سه سال اول کار شروع شود.

نمایندگانی که در 9 سپتامبر در مورد پروژه پیشگامانه صحبت کردند ، Green Thumb را دقیقاً همان شرکتی دانستند که امیدوار بودند همچنان به جذب آنها در منطقه ادامه دهد.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارتوچی اعتراف کرد که او از جمله قانونگذارانی بود که در اصل از قانونی شدن ماری جوانا تفریحی در نیویورک در اواخر ماه مارس می ترسید. با این حال ، مارتوچی گفت که از آن زمان این صنعت را به عنوان “افزودنی سازنده و مثبت برای منطقه ما” پذیرفته است. او وعده کار ساخت اتحادیه های کارگری در تأسیسات جدید و مشاغل طولانی مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین سرمایه گذاری Green Thumb در جامعه محلی را دریافت کرد.

مارتوچی گفت که او در مورد جذب بیشتر شرکت های شاهدانه در دره هادسون خوش بین است و پیشنهاد کرد که “زمین حاصلخیز ، نیروی کار تحصیل کرده و مجاورت نیویورک از منطقه به دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه تبدیل شود.”

Green Thumb عازم سفری از Citiva Medical ، زیرمجموعه iAnthus Holdings ، یکی دیگر از اپراتورهای شاهدانه چند دولتی با مجوز موجود برای ماری جوانا پزشکی در نیویورک است ، که این کار را از افراد تازه تفریحی جلو می برد. همسایگان آنها عبارتند از آزمایشگاه های Phyto -Farma ، که محصولات حشیش را آزمایش می کند – بخش مهمی از صنعت کنترل شده – و Urban Xtracts ، یک کارخانه بزرگ پردازش شاهدانه که در آن شرکت ها می توانند CBD را جدا کنند ، عصاره شاهدانه القایی غیرقابل استفاده در بسیاری از مصرف کنندگان. محصولات

یک میراث جدید

پارک صنعتی که شرکت ها اشغال می کنند و در سال 2014 تکمیل شد ، لزوماً در رابطه با شاهدانه توسعه نیافته بود. هدف ایجاد یک جایگزین جذاب برای مرکز اصلاحات نارنجی متوسط ​​بود ، که زمانی حدود 450 شغل و نیروی کار ارزان از زندانیان برای پروژه های خدمات عمومی محلی به این منطقه ارائه می داد. مید اورنج یکی از هفت زندان فرماندار سابق بود. در سال 2011 ، اندرو کومو تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان یک طرح صرفه جویی در پول به عنوان بخشی از یک سال مالی هیجان انگیز تعطیل شود.

مایکل سویتون ، رهبر شهر مید نارنج را به عنوان “یک شریک بزرگ در اینجا در شهر ما” ستایش کرد و از شوک تعطیلی آن و تأثیر منفی آن بر مشاغل محلی صحبت کرد. در پی این حادثه ، WNYC / Gothamist گفت که زمانی شروع به در نظر گرفتن قدرت اقتصادی حشیش کرد که گیاه شاهدانه با داشتن سطوح بسیار پایین از ترکیب بسیار القا کننده THC از ماری جوانا متمایز شد-در سال 2018 به صورت فدرال قانونی شد و به یک محصول محبوب در منطقه تبدیل شد. به

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb ، به دنبال تصدیق طعنه اشغال سایتی بود که زمانی افراد زندانی به جرم مواد مخدر را در خود جای داده بود. در دهه 1980 ، زندان شاهد سرشماری 750 نفر به 1000 نفر بود ، با اعمال قوانین سختگیرانه تر مواد مخدر. برخی از ساختمانهای زندان که هنوز ایستاده اند از محل ساخت و ساز قابل مشاهده است.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در کارخانه و فرآوری جدید ماری جوانای جدید این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

فلش

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در کارخانه و فرآوری جدید ماری جوانای جدید این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

کارولین لوئیس

کوولر به حضار گفت: “ما درک می کنیم که چه اتفاقی برای جنگ علیه مواد مخدر افتاده است.” “ما قصد داریم آن را تغییر دهیم ، اعتبار و اعتبار را برای صنعت به ارمغان بیاوریم. تغییر واقعاً در هوا است. تغییر در کشور اتفاق می افتد. تغییر در اینجا اتفاق می افتد. “

با این حال ، جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه تمام نابرابری های تاریخی مربوط به این سایت را برطرف نمی کند. اکثر افرادی که به اتهام ماری جوانا در آمریکا و نیویورک زندانی هستند ، سیاهپوست و تبار اسپانیایی هستند ، در حالی که C-suites در Green Thumb و iAnthus Holdings تقریباً به طور کامل بازتاب جمعیتی سفید از صنعت قانونی حشیش موجود است.

Green Thumb نگفت که چه تعداد از بیش از 3200 کارمند آن در سراسر کشور سیاه پوست بودند ، اما ادعا کرد که “تنوع ، برابری و فراگیری” هستند ، و اظهار داشت که حدود 30٪ از کارکنان “از نظر قومیتی متنوع” هستند. این شرکت گامی در جهت انجام مشاغل مسئول برداشته است. در ماه ژوئیه ، 1.3 میلیون دلار درآمد از خط تولید Good Green برای تأمین کمک های مالی به افراد غیر انتفاعی که از طریق آموزش و برنامه های دیگر با آسیب های ناشی از مواد مخدر برخورد می کنند ، متعهد شد. این شرکت همچنین در طرح 90 تا صفر شرکت می کند ، که باعث می شود شرکت ها به کاهش شکاف بین ثروت نژادی در کشور کمک کنند.

سبز بیشتری بده؟

با این حال ، برخی از طرفداران قانونی شدن استدلال می کنند که Green Thumb باید در ازای حمایت عمومی سخاوتمندانه ای که از Orange County دریافت می کند ، قول بیشتری بدهد ، یا اینکه حمایت از بازیکنان کمتر مورد علاقه در بخش شاهدانه باید به طور کلی برای این حمایت کنار گذاشته شود. مقامات محلی واقعاً راه زیادی را برای ایجاد استقبال از Green Thumb طی کرده اند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان اورنج ، که به دنبال ورود شرکت ها به این منطقه است ، بسته ای از تخفیف های مالیاتی به گرین تامب را برای اقامت در وارویک – به ارزش حدود 27 میلیون دلار در 15 سال – اعطا کرده است. این شرکت همچنین در دور زدن موانع نظارتی که این حرکت را به تاخیر می اندازد ، کمک گرفت.

گرین تامب با خرید مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر به قیمت 60 میلیون دلار در سال 2019 وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست وی مبنی بر انتقال دفتر مرکزی خود به وارویک از محل اصلی خود در Schenectady را رد کرد. دولت کوئومو می خواست شرکت های ماری جوانا پزشکی را از این اقدامات منع کند تا زمانی که ایالت بازار بزرگسالان را راه اندازی کند.

اما حتی پس از قانونی شدن چمن های تفریحی ، Cuomo تنظیم کننده صنعت ، هیئت کنترل حشیش را ایجاد نکرد. فرماندار کتی هوچول رهبران خود را در دو هفته اول کار تعیین کرد و هیئت مدیره برای اولین جلسه در روز سه شنبه تشکیل جلسه داد.

سناتور مارتوچی گفت که وی قبل از تشکیل شورا برای کمک به Green Thumb برای شروع ساخت یک تاسیسات جدید پردازش مداخله کرده بود.

“من می دانستم که کار با گروه ما مهم است.” [state] مارتوچی در مورد این پیشرفت گفت: وزارت بهداشت و دفتر فرماندار و شرکت اطمینان حاصل کنند که ما جدول زمانی را تغییر داده ایم. “و ما انجام دادیم.”

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (چهارشنبه) ، در جریان یک رویداد عکاسی در یک شرکت پیشگام در وارویک ، نیویورک ، با مقامات منتخب و رهبران کار همراه است.

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (چهارشنبه) ، در جریان یک رویداد عکاسی در یک شرکت پیشگام در وارویک ، نیویورک ، با مقامات منتخب و رهبران کار همراه است.

فلش

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (چهارشنبه) ، در جریان یک رویداد عکس در یک شرکت پیشگام در وارویک ، نیویورک ، با مقامات منتخب و رهبران کار همراه است.

کارولین لوئیس

عوامل زیادی در مورد محل استقرار دفتر مرکزی Green Thumb در نیویورک تصمیم گیری می کردند ، اما “اصلی ترین مورد برای ما حمایت از جامعه و نحوه استقبال ماست.” کوولر به WNYC / Gothamist گفت.

برخی از معماران قانون مقررات و مالیات بر ماری جوانا در نیویورک ، که به صورت جامع طراحی شده بود ، حکمت ارائه چنین کمک های سخاوتمندانه به جامعه ای را که دارای منابع مالی وسیع هستند ، زیر سال برده اند.

کریستال پیپلس استوکس ، رئیس مجمع اکثریت در ماه آوریل ، حامی اصلی قانون ماری جوانا ، گفت: “این افراد پول کافی برای تأمین هزینه کاری که می خواهند انجام دهند دارند.”

قانون نیویورک که ماری جوانا را برای استفاده بزرگسالان قانونی می کند ، بیان می کند که نیمی از مجوزها باید به متقاضیان برابری اجتماعی اعطا شود ، از جمله افرادی که در جوامع تحت تاثیر جنگ مواد مخدر قرار گرفته اند و شامل مقررات برای ایجاد فرصت برای شرکت های کوچکتر است. تا زمانی که متقاضیان کسب و کار جدید مجوز دریافت نکنند ، Green Thumb نمی تواند فروش ماری جوانا را برای مقاصد تفریحی آغاز کند و هنوز مشخص نیست که چقدر طول می کشد. تا آن زمان ، این شرکت می تواند بر فرایند 18 ماهه ساخت تاسیسات خود و تولید کالاهای شاهدانه برای فروش برتری داشته باشد.

کوولر استدلال کرد که مشاغل کوچکتری که به دنبال افتتاح داروخانه ها یا سالن های استراحت شاهدانه هستند ، از شرکت کنندگان با بودجه خوب مانند Green Thumb سود خواهند برد ، زیرا آنها مجبور نیستند مدت زیادی منتظر بمانند تا محصولات ماری جوانا در قفسه های آنها موجود شود.

و شیرتون ، شهردار وارویک ، از تخفیف مالیاتی به عنوان یک سرمایه گذاری معقول حمایت کرد.

سویتون به حضار جمع آوری شده در محل ساخت و ساز گفت: “این برای شهر وارویک برای نسل های آینده است.” “در حال حاضر ما می توانیم یک مرکز پیشرفته داشته باشیم که در آن جوانان جامعه ما … می توانند در شهرستان اورنج بمانند ، شغل و کار خوبی پیدا کنند ، زندگی کنند و از کیفیت زندگی که به دست آورده ایم لذت ببرند.” من از بزرگ شدن در این منطقه خوشم آمد. “

دیدگاهتان را بنویسید