چگونه سرگرمی وزنه برداری خود را به یک حرفه تبدیل کنید

وزنه برداری به طور کلی به دسته های مختلفی تقسیم می شود – بدنسازی، پاورلیفتینگ، وزنه برداری المپیک، و سلامت عمومی و تناسب اندام. و در حالی که هر کدام از نظر فلسفه و اجرا متفاوت هستند، وزنه برداران به طور کلی یک ویژگی مشترک دارند – آنها عاشق تمرینات و زمان صرف شده در باشگاه هستند.

در بسیاری از موارد، اگر نه بیشتر، وزنه‌برداری موفق شامل خواب کافی، حفظ رژیم غذایی سالم و استفاده از ویتامین‌ها و مکمل‌های مختلف برای حفظ سلامت و به حداکثر رساندن نتایج وزنه‌برداری است.

آشنا بنظر رسیدن؟

بنابراین به من بگویید، آیا منطقی است که این همه تلاش برای ایجاد یک ذهن، بدن و سبک زندگی سالم صرف کنید، فقط 40 ساعت در هفته را صرف شغلی کنید که از آن متنفر هستید؟ یا حتی در شغلی که خوب است، اما همچنان استرس را به صورت روزانه یا هفتگی وارد زندگی شما می کند؟ همه ما می دانیم که استرس می تواند برای بدن و ذهن مضر باشد، پس چرا برای ثروتمندتر کردن شخص دیگری از آن به ضرر خود عبور کنید؟ برای همه سبک زندگی سالم وزنه برداری شما یک جورهایی غیر سازنده به نظر می رسد، اینطور نیست؟

اگر جایگزین مناسبی وجود داشت چه؟

خوشبختانه وجود دارد! اگر مدتی با موفقیت وزنه برداری کرده اید، بدون شک متوجه تغییرات مفیدی در قدرت، انرژی، شکل بدن و نگرش کلی خود شده اید. و اطرافیان شما، در باشگاه و بیرون، احتمالاً متوجه شده اند و نظر داده اند. مردم شروع به این سوال می کنند که چگونه وزن کم کرده اید، ناحیه میانی خود را سفت کرده اید، عضلات بیشتری ساخته اید یا زمان و انرژی لازم برای حفظ سبک زندگی مناسب خود را دارید، اینطور نیست؟ و در آنجا پاسخ معمای کار/سبک زندگی را بخوانید…

میلیون‌ها نفر در سراسر جهان به طور منظم به باشگاه می‌روند، اما نتایج مشابهی را که شما کسب می‌کنید، دریافت نمی‌کنند. آنها ممکن است دانش روش های صحیح وزنه برداری را نداشته باشند، ممکن است ندانند کدام تمرین برای رسیدن به اهدافشان بهتر است، یا حتی ممکن است هنوز اهداف مشخصی را تعیین نکرده باشند، که باعث می شود نتوانند ارزیابی کنند که چه چیزی موثر است و چه چیزی باعث اتلاف وقت آنها می شود.

و به ازای هر یک از آنها، 5 تا 10 نفر در خارج از باشگاه وجود دارد که خواهان یک سبک زندگی سالم هستند، می خواهند وزن کم کنند، می خواهند قوی تر باشند یا به طور کلی می خواهند قبل از رفتن به ساحل در جدیدترین حالت خود، بدن خود را بهبود بخشند. بیکینی یا تنه شنا. بسیاری از آنها از ایده رفتن به باشگاه می ترسند و می خواهند در خانه تمرین کنند، اما نمی دانند چگونه شروع کنند. دیگران نمی ترسند، اما آنها بیش از حد انگیزه ندارند – هنوز.

به راحتی می توان فهمید که دانش و تجربه وزنه برداری، رژیم غذایی و سبک زندگی شما چگونه می تواند به آنها کمک کند، اینطور نیست؟ خوشبختانه، شما می توانید شروع به ساختن کسب و کار آموزشی شخصی خود به صورت پاره وقت کنید و هر هفته به همان اندازه یا به همان اندازه که زمان در دسترس دارید سرمایه گذاری کنید، در هر نقطه از روز یا شب که برای کار روی آن انتخاب کردید. و بر خلاف بسیاری از مشاغل خانگی دیگر، شما کنترل زیادی روی سرعت رشد کسب و کار خود دارید.

با انجام برخی تحقیقات سریع آنلاین شروع کنید تا ببینید کدام گواهینامه با سبک وزنه برداری که می خواهید مربیگری کنید مناسب است. ممکن است بخواهید با آموزش برای تبدیل شدن به یک مربی شخصی معتبر (CPT)، یک مربی خبره تناسب اندام (CFI) یا حتی یک مربی تغذیه شروع کنید. با گذشت زمان ممکن است بخواهید هر سه گواهینامه را همراه با سایر گواهینامه های خاص تر دریافت کنید، اما در حال حاضر یکی را انتخاب کنید که مستقیماً با نوع وزنه برداری که دوست دارید در آن شرکت کنید، مرتبط است. بیشتر دوست دارید با انگیزه بمانید و گواهینامه را تکمیل کنید. اگر این موضوع را دوست دارید، و همچنین اطلاعات جدیدی را برای کمک به نتایج وزنه برداری خود یاد خواهید گرفت.

در حالی که برای اولین بار در حال کار برای صدور گواهینامه خود هستید، راه اندازی کنید و شروع به پست کردن در حساب های رسانه های اجتماعی سلامت و تناسب اندام خود کنید. اینها “ویترین جلوی فروشگاه” شما به وزنه برداران و خواستگاربنابراین دست کم نگذارید – حداقل پروفایل هایی را در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر تنظیم کنید. اگر قبلاً عضو هستید یا سایر سایت‌های رسانه اجتماعی را می‌شناسید که می‌خواهید از آن استفاده کنید، خیلی بهتر است.

از این مرحله به بعد، مطمئن شوید که قوانین و مقررات محلی مربوط به مشاغل خانگی را رعایت می کنید، و با متخصص بیمه خود صحبت کنید که آیا هنگام ارائه دستورالعمل های ورزشی، به خصوص با خطرات احتمالی برای افراد جدید، به بیمه مسئولیت نیاز دارید یا خیر. به وزنه برداری چه در باشگاه تمرین کنند و چه در خانه تمرین کنند.

در حالی که برای شروع آموزش افراد لازم نیست گواهینامه وزنه برداری خود را داشته باشید، اما مطمئناً در هنگام شروع به اعتبار شما می افزاید، حداقل تا زمانی که داستان های موفقیت آمیزی از مشتریان اولیه وزنه برداری خود داشته باشید. اما هنوز هم می‌توانید کارهای زیادی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود انجام دهید، در حالی که هنوز در حال تلاش برای دریافت این گواهی‌ها هستید.

آیا قصد دارید یک منطقه آموزشی خصوصی در گاراژ، زیرزمین یا اتاق یدکی خود راه اندازی کنید؟ یا به دنبال آموزش مجازی افراد هستید و از طریق چت های ویدیویی و برنامه های تمرینی از پیش آماده شده متناسب با اهداف آنها، راهنمایی های لازم را به آنها ارائه می دهید؟ در هر صورت، اجازه دهید این کلمه به گوش شما برسد که به دنبال دوستان یا آشنایان وزنه برداری هستید که به دنبال شروع یا کسب نتایج بهتر هستند، و مایلید آنها را به صورت رایگان یا با هزینه کم آموزش دهید تا بتوانید آنها را شروع کنید. می توانید از آنها به عنوان نمونه هایی از مهارت آموزشی خود استفاده کنید.

و از آنجا به سمت کسب و کار خانگی خود می روید و سرگرمی وزنه برداری خود را به حرفه خود تبدیل می کنید. همانطور که در صنعت وزنه برداری و تناسب اندام گواهینامه های بیشتر، مشتریان بیشتر و دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی بیشتری را به دست می آورید، متوجه می شوید که دانش، نتایج، شهرت و درآمد شما می تواند به طور منظم مطابق با زمان و تلاشی که برای محصول جدید خود سرمایه گذاری می کنید افزایش یابد. یک تجارت خانگی

در برخی مواقع می توانید تصمیم بگیرید که آن را پاره وقت نگه دارید یا به طور تمام وقت با مربیگری وزنه برداری خود ادامه دهید – و اینکه آیا به انجام آن به عنوان یک تجارت خانگی ادامه دهید، سالن تمرین شخصی خود را راه اندازی کنید یا ترتیبی دهید. با یک باشگاه ورزشی محلی تا کسب و کار خود را به آنجا ببرید. در هر صورت، از دانستن اینکه اشتیاق خود به وزنه برداری را از سرگرمی خود به حرفه خود تبدیل کرده اید، خوشحال خواهید شد و به شما این امکان را می دهد که در یک کسب و کار خانگی در زمینه ای که در آن هستید، طبق شرایط خود و طبق برنامه خود عمل کنید. در حال حاضر واقعاً به وزنه برداری علاقه مند هستم!