چگونه سبک اسکیت بورد خود را بهبود بخشید

در اسکیت بورد، استایل بسیار مهم است. شما می توانید انواع ترفندها را یاد بگیرید، اما اگر سبک خاص خود را نداشته باشید، آنقدرها چشمگیر نخواهند بود. اگر در بهبود استایل خود مشکل دارید یا نمی دانید از کجا شروع کنید، خوش شانس هستید. نکات زیر می تواند به شما در بهبود سبک اسکیت بورد کمک کند تا بتوانید بیشترین بهره را از این ورزش ببرید.

اولین قدم این است که تعیین کنید از چه سبکی می خواهید استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید، چند ویدیو اسکیت تماشا کنید تا چند مورد مختلف را یاد بگیرید. سپس، آنها را امتحان کنید تا زمانی که یکی را پیدا کنید که استفاده از آن راحت است. پس از انتخاب یک سبک، می توانید اجرای آن را در اسکیت خود شروع کنید.

در اسکیت راحت باشید

قبل از اینکه بتوانید سبک خود را بهبود بخشید، باید احساس راحتی در اسکیت کنید. این بدان معنی است که شما باید با تخته خود راحت باشید. انواع مختلفی از اسکیت‌بردها برای انواع مختلف اسکیت‌بازان طراحی شده‌اند. به عنوان مثال، مقعر (میزان انحنای تخته از طرفین به وسط) به طور قابل توجهی در تخته ها متفاوت است.

شما باید یکی را پیدا کنید که مناسب شما باشد. همچنین باید کامیون ها را متناسب با خود تنظیم کنید. برخی از اسکیت بازها آنها را تنگ و برخی دیگر آنها را شل ترجیح می دهند. مال خود را تا زمانی تنظیم کنید که احساس راحتی کنید. شما می خواهید کنترل مناسبی بر هیئت مدیره خود داشته باشید.

LearnControl

یاد بگیرید چگونه تخته خود را کنترل کنید. اگر انتظار دارید سبک خود را حفظ کنید، باید بتوانید نحوه حرکت تخته خود را کنترل کنید، حتی زمانی که ترفند بالایی دارید. اگر هیئت مدیره از شما دور شود، شما را در حال تکان دادن در تلاش برای بازگرداندن آن به کنترل می‌اندازد و سبک آخرین چیزی است که به ذهنتان می‌رسد.

برای اینکه کنترل داشته باشید، به تعادل خوبی نیاز دارید. تعادل خوب مستلزم آن است که بدن خود را به جهات مختلف متمایل کنید تا از افتادن خود جلوگیری کنید. به عنوان مثال، اگر به جلو می افتید، تا زمانی که تعادل خود را حفظ کنید، به عقب متمایل شوید. خم کردن نیازهای خود به جذب شوک تخته هنگام انجام ترفندها کمک می کند، که همچنین به شما کمک می کند تعادل خود را بهبود ببخشید.

قبل از خودنمایی بر تکنیک خود مسلط شوید

قبل از اجرای یک ترفند برای دیگران، یاد بگیرید که چگونه آن را به درستی انجام دهید. هنوز هم ممکن است گاهی اوقات به هم ریخته باشید، اما باید بتوانید در اکثر مواقع آن را به درستی انجام دهید تا آن را با سبکی انجام دهید. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که تمرین کنید، تمرین کنید و کمی بیشتر تمرین کنید.