چگونه سال جدید را با کار آغاز کنیم


یکی از محبوب ترین تصمیمات سال نو برای مردم طراحی است ، اما در یک سبک زندگی شلوغ ، رسیدن به این هدف دشوار است. طبق گزارش UAB Medicine ، “کمتر از 8 people مردم به تصمیمات سال نو خود پایبند هستند.” این تأیید دشواری است و می تواند افرادی را که سعی می کنند اهداف سلامتی خود را دنبال کنند ، دلسرد کند ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین راه حل را برای حفظ راه حل به شما ارائه دهیم!

بنابراین ، چگونه مطمئن می شوید که امسال به اهداف خود می رسید؟

امید واقعی بساز

وقتی می نشینید و لیست اهداف خود در سال 2021 را مرور می کنید ، مطمئن شوید که جدی هستید. گفتن راحت تر از انتخاب ماراتن به عنوان هدف سال است. هرچند این امر ممکن است ، اما حتماً برنامه ، سطح تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. همانطور که در مورد راه حل خود فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای تعیین هدف برای شکل دادن به آن ، سعی کنید آن را به طور خاص تعریف کنید. یک مثال خوب این است که “در فوریه تا 5 مایل کار کنید.” این نوع اهداف شما را مضطرب تر می کند ، هنگامی که به آن هدف می رسید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

فروشگاه سالم

در صورت داشتن غذای ناسالم در خانه ، راحت تر می توانید از راه دور شوید. وقتی برای خرید مواد غذایی می روید ، حتماً از قبل فهرستی تهیه کنید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و احتمال خرید وصیت نامه نیز کمتر است. سعی کنید قبل از خرید رژیم غذایی سالمی داشته باشید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، ممکن است غذای سالم تری از آنچه تصور می کنید ، خریداری کنید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

طبیعی است که هنگام شروع تمرینات تناسب اندام از ماشین خارج شوید ، اما بازگشت به ماشین مهمترین قسمت رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار به هم ریختید ، دوباره شروع کنید و خود را تشویق کنید. این به شما کمک می کند تا در شروع کار یک شریک پاسخگو داشته باشید تا بتوانید در مورد ورزش و تغذیه سالم مطمئن باشید. با وجود اینکه در بحران به سر می بریم ، باز هم می توان شریک کاری پیدا کرد. سعی کنید از برنامه ها ، یادداشت های گروهی و تماس های ویدئویی برای همکاری استفاده کنید.

10 منطقه در منطقه خود پیدا کنید

هنگامی که شروع به تمرین به عنوان یک مبتدی می کنید ، شروع به عنوان یک عضو تمرین می تواند مفید باشد. سعی کنید با کلاسها و تجهیزات خوب بدنبال ورزشهای ارزان باشید. پرداخت هزینه عضویت همچنین شما را تشویق می کند تا پول خود را بدست آورید و تا آنجا که ممکن است ورزش کنید.

آیا برای خوش فرم شدن در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید