چگونه دریافت کنیم "فوق العاده قوی" برای کشتی!

کشتی ورزشی است که به سطوح قدرت بالاتر از حد متوسط ​​نیاز دارد. برای اینکه قهرمان شوید، باید قدرتی را که در خارج از فصل ایجاد کرده اید حفظ کنید و آن را در یک فصل کامل از دیدارهای دوگانه، مسابقات، و “وزن کاهش” ثابت حفظ کنید. انجام این کار آسان نیست… مگر اینکه بدانید چگونه آن را انجام دهید! مهارت هایی که با ساعت های بی شمار تمرین یاد می گیرید شما را می سازد یا می شکند. قدرت و تهویه به شما امکان می دهد حرکات را انجام دهید. دقیقاً یاد بگیرید که چگونه برای کشتی قوی تر شوید.

با همه چیز برابر، کشتی گیر قوی تر هر بار برنده می شود!

نکات زیر به شما کمک می کند تا قدرت کشتی خود را توسعه دهید و آن را در طول فصل حفظ کنید!

1. شیک های جایگزین غذا بنوشید شیک های جایگزین غذا در ابتدا برای بیماران سرطانی ساخته شد. آنها مصرف می شدند زیرا از قبل هضم شده بودند و “مغذی متراکم” داشتند. آنها سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی، ترکیبی از پروتئین بالا و کربوهیدرات کافی برای حفظ سطح انرژی هستند. این‌ها برای کشتی‌گیرانی که وزن خود را کاهش می‌دهند تا به کلاس‌های وزن پایین‌تر بروند، عالی هستند. آنها کالری کمی دارند، اما دارای ارزش غذایی هستند که برای حفظ یا تقویت قدرت بسیار مهم است. اگر در حال کاهش وزن هستید، سعی کنید 2 یا 3 عدد در روز مصرف کنید.

2. به خودت گرسنگی نکش کشتی گیران به کاهش وزن با نخوردن و سپس کم آبی بدن معروف هستند. اجازه دهید توضیح دهم وقتی تصمیم می گیرید این کار را انجام دهید تا هر هفته وزن خود را افزایش دهید، چه اتفاقی برای بدن شما می افتد. وقتی برای حفظ وزن بدن خود کالری بسیار کمی دریافت می کنید، بدن وارد یک مکانیسم دفاعی می شود. مطمئناً ترازو نشان می دهد که شما واقعاً در حال کاهش وزن هستید. اما بدن تشخیص می‌دهد که گرسنه می‌ماند، و به عنوان وسیله‌ای برای محافظت از خود در برابر گرسنگی، چربی بدن را نگه می‌دارد و شروع به تجزیه بافت ماهیچه‌ای برای دریافت انرژی می‌کند. مقداری چربی بدن، به علاوه ماهیچه و آب را از دست خواهید داد. بنابراین شما وزن ایجاد می کنید، اما به دلیل عضله کمتر در بدنتان آنقدر قوی نیستید. اگر مجبور به افزایش وزن هستید، از قبل برنامه ریزی کنید و سعی کنید چربی بدن را از دست بدهید، نه عضله.

3. ماهیچه های کشتی خود را تمرین دهید هنگام ایجاد یک برنامه تمرینی برای کشتی ابتدا باید عضلاتی را که در کشتی استفاده می کنید به ترتیب اهمیت در نظر بگیرید. این عضلات باسن، باسن و کمر (عضلات زنجیره خلفی)، سپس عضلات چهارسر ران، قفسه سینه، شانه ها، بازوها، دست ها و گردن هستند. من توصیه می کنم که یک روتین قدرت کامل بدن را انجام دهید، هنوز هم می خواهید تمام بدن را به طور کامل تمرین کنید، اما ابتدا ماهیچه های کشتی را در اولویت قرار دهید.

4. هر 4-5 روز یکبار تمرین قدرتی انجام دهید در طول فصل کشتی، هدف شما در طول فصل این است که حداقل سطح قدرت خود را حفظ کنید، با بهترین سناریو افزایش قدرت در طول فصل. برای انجام این کار، می‌خواهید به اندازه کافی قدرت تمرین کنید، اما نه آنقدر که مدام بدن خود را متلاشی کنید. برای فصل، سعی کنید تمرین کامل بدن را با برنامه ای مانند این انجام دهید: هفته 1 – دوشنبه و جمعه، هفته 2 – چهارشنبه. سپس تکرار کنید. یعنی یک هفته 2 تمرین قدرتی کامل بدن و هفته بعد یک تمرین قدرتی کامل بدن انجام می دهید. این هفته ها را در طول فصل کشتی جایگزین کنید.

5. مقاومت پیشرو به یاد داشته باشید که همیشه سعی کنید تا حد امکان حداقل یک تکرار بیشتر یا همان مقدار تکرار را با کمی وزن بیشتر انجام دهید. ماهیچه های شما به سرعت سازگار می شوند و باید آنها را مجبور کنید قوی تر شوند. برای افزایش قدرت در هر تمرین در ماه 5 درصد تلاش کنید. اگر واقعاً در این فصل وزن زیادی کاهش می دهید، ممکن است نتوانید قدرت بدست آورید زیرا بدن برای تغذیه ماهیچه ها به کالری اضافی از غذا نیاز دارد. حداقل، سعی کنید با حفظ وزن یکسان در هر تمرین در طول فصل، قدرت خود را حفظ کنید.