چگونه با استفاده از اسرار کلپ، آبلیموهای خانگی کپور را برای زمستان و بهار درست کنیم!

بیل کوتام، مرد بزرگ در Nutrabaits، کلپ را در فهرست 10 برتر خود قرار می دهد و این به شدت به قدرت قوی کلپ و تحریک تغذیه ای آن در اشکال مختلف مربوط می شود. من مدت زیادی است که طعمه‌های خانگی فوق‌العاده محرک از نظر تغذیه‌ای ایجاد می‌کنم تا بتوانم چند راز متخصص در ایجاد دستور العمل‌های بسیار قوی را با خیال راحت با شما به اشتراک بگذارم، بنابراین همین حالا ادامه دهید و ماهی‌های کپور بزرگ زمستانی و بهاری بیشتری بگیرید!

ممکن است تصور کنید که طعمه‌های مؤثر برای ماهی کپور باید از مواد افزودنی و مواد خاصی تشکیل شده باشد تا از شک ماهی جلوگیری شود. ساخت طعمه های خانگی بسیار موثر برای کپور با استفاده از کلپ و جلبک دریایی به خودی خود آنقدرها هم غیرعادی نیست. اما واقعاً تعداد کمی از مردم طعمه‌ها را با محوریت و تمرکز حول جذب و تحریک این مواد تشکیل می‌دهند و این احتمالاً به این دلیل است که آنها کاملاً متوجه نشده‌اند که چقدر این مواد مؤثر هستند!

اگر طعمه ای را با استفاده از کلپ ترد و به عنوان مثال مایع پیچیده کلپ CC Moore ایجاد کنید، یک هسته سالم از انرژی سلولی ویژه ای خواهید داشت که ویتامین B12 را آزاد می کند که مطمئناً وجود دارد و این یکی از عوامل مهم در طعمه ها برای دماهای پایین است! بدیهی است که طعمه برای دمای سرد بسیار موثرتر است اگر از تخلیه انرژی در ماهی اجتناب کنید و در واقع انرژی درونی آنها را افزایش دهید! ایجاد طعمه های غنی شده با کلپ یا جلبک دریایی مرتبط با ویتامین B12 یک راه بسیار مستقیم برای رسیدن به این هدف و گرفتن نیش بیشتر و ماهی بیشتر است!

این شکل از طعمه ها با تلاش برای هضم پروتئین های سنگین، انرژی درونی ماهی را تخلیه نمی کنند. جلبک‌های دریایی از جمله کنجاله کلپ ترد و مجتمع‌های مایع جلبک دریایی تنها منبع مهم ویتامین B12 خارج از قلمرو حیوانات هستند، بنابراین این بدان معناست که آنها بسیار قوی هستند! آنها همچنین سرشار از اسیدهای آمینه محرک خوراک و افزایش خوش طعم بودن به علاوه ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری و عناصر کمیاب هستند که همگی جذابیت طعمه‌ها را افزایش می‌دهند و اغلب نادیده گرفته می‌شوند!

من در مورد نمک ها و مواد معدنی ضروری و جذابیت آنها در اولین کتاب الکترونیکی اسرار طعمه کپور نوشتم و اکنون از آنها به عنوان یک محصول خاص به شکل سنگ نمک استفاده می شود. با این حال جلبک‌های دریایی در حال حاضر سرشار از مواد معدنی محرک تغذیه‌ای هستند، بنابراین این را در نظر داشته باشید. برخلاف آنچه کوین نش در مورد نمک‌های سنگی در مقایسه با نمک‌های دریا گفته است، من سال‌ها از نمک‌های دریایی با موفقیت بزرگ استفاده می‌کنم.

من از نمک های دریایی در بویلی ها، خمیرها، طعمه های آسیاب شده، مخلوط های اسپود و روش و استیک و غیره به عنوان تقویت کننده برای افزایش تأثیر اسیدهای آمینه، طعم ها و غیره استفاده کرده ام. در دماهای سرد، این می تواند تفاوت زیادی در صید ایجاد کند، زیرا استفاده از اشکال مختلف یونیزاسیون آب برای نحوه کار طعمه بسیار حیاتی است، و من رازهای زیادی در این زمینه کشف کرده ام!

فقط یک نکته کوچک در مورد کلپ و جلبک دریایی شکل خاصی است که آنها هنگام جذب آب یا سایر مایعات به خود می گیرند که همچنین آنها را از نظر ارائه تجربیات منحصر به فرد به کپور در هنگام نمونه برداری و مصرف طعمه ها و این واقعیت که کلپ ترد و جلبک دریایی بسیار کاربردی می کند. در واقع هضم را درست از ابتدای دستگاه گوارش تقویت می کند.

این واقعیت برای طعمه‌های آب سرد بسیار مهم است زیرا در حالت ایده‌آل باید آنها را تا حد امکان بهینه‌سازی انرژی بسازید، بنابراین افزایش هضم فورا دلیل بسیار خوبی دیگر برای بهره‌برداری از جلبک‌های دریایی در حفظ و آزادسازی کارآمد انرژی برای تغذیه ماهی است و در واقع تغذیه آنها را حفظ می‌کند. برای به حداکثر رساندن نیش تا حد ممکن! من شما را تشویق می کنم که به دنبال ایجاد گلوله های کلپ و جلبک دریایی خانگی خود برای زمستان و بهار به عنوان خوراک رایگان و خوراک فرش باشید، اما در کتاب های الکترونیکی من چیزهای بیشتری در مورد این قالب ها و روش های طعمه گذاری طبیعی بسیار قوی تر وجود دارد!

در طول سالیان متمادی متوجه شده ام که در زمستان و بهار که آب هنوز سرد است و آنزیم های ماهی هنوز در حد مطلوب کار نمی کنند، در چنین شرایط و موقعیت هایی با طعمه های کلپ و جلبک دریایی به موفقیت های بزرگی دست یافته ام! در طعمه آماده منحصر به فرد و طعمه خانگی اسرار طعمه های کپور و گربه ماهی من آشکار شده است، کتاب های الکترونیکی اطلاعات بسیار قدرتمندتری است که به وب سایت منحصر به فرد من (Baitbigfish) مراجعه کنید و برای جزئیات معاملات کتاب های الکترونیکی من، بیوگرافی من را در زیر ببینید!

توسط تیم ریچاردسون