چگونه از کار الهام بگیریم


اگر مبتدی هستید یا تا به حال کار کرده اید ، ممکن است زمانی را تجربه کنید که انگیزه شما در طول سفر آموزشی کاهش می یابد. وقتی می خواهید از برنامه منظم خود پیروی کنید ، انگیزه و تلاش مداوم مهمترین چیزها هستند. اما وقتی ناراضی هستید ناامید نشوید ، این برای بیشتر ما اتفاق می افتد ، اما اگر جلوتر از بازی باشید ، راحت تر می توانید سوار ماشین شوید. اگر میزان انگیزه شما پایین است ، به خواندن ادامه دهید تا به برنامه خود پایبند باشید!

در اینجا نکاتی برای افزایش برنامه تمرین وجود دارد:

ابتدا کار خود را انجام دهید

قبل از اینکه روز شما شلوغ شود و شروع به دور شدن از شما کند ، سعی کنید وارد تمرین شوید. حتی اگر آموزش شما کوتاه باشد ، باز هم مهم است که فعالیت های خود را زود شروع کنید و بهانه نگیرید. همچنین نشان داده شده است که کار زودهنگام شما را با گذشت روز پربارتر و پرانرژی تر می کند.

عکسهای قبل و بعد بگیرید

اگر برای دستیابی به هدفی خاص تلاش می کنید ، عکاسی انگیزه بزرگی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. هر هفته ، هفتگی یا ماهانه تلفن خود را یادآوری کنید تا بدانید چه زمانی باید عکس بگیرید. ایجاد کالج با همه تصاویر شما پیشرفت شما را در کنار هم نشان می دهد و شما را تشویق می کند تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

این روزها ما تقریباً هر آهنگی را داریم که با انگشتان دست ما در تلفن های هوشمند متناسب است. موسیقی یک ابزار عالی است که تمرینات شما را سرگرم کننده می کند و با هزاران لیست آموزشی که به صورت آنلاین در دسترس هستند ، می توانید به آسانی بر روی مورد دلخواه خود کلیک کرده و آموزش خود را آغاز کنید.

مشارکت پاسخگویی

به اشتراک گذاشتن سفر کاری خود با شخص دیگری هر دوی شما را تشویق می کند و شما را مسئول رعایت برنامه آموزشی خود می داند. با شریک پاسخگو خود تعهدات هفتگی داشته باشید تا مطمئن شوید که هم مشارکت دارید و هم سازگار. برنامه های زیادی وجود دارد که برای برقراری ارتباط با شریک زندگی شما مفید است ، و حتی برخی از آنها در ساعات ورزش در دسترس هستند.

یک عضو بدنسازی پیدا کنید

داشتن عضویت در ورزش ، شما را تشویق می کند که هنگام سرمایه گذاری روی اهداف خود وارد ورزش شوید. هنگام پرداخت هزینه عضویت در باشگاه ، ماشین ها ، کلاس ها و گروه های زیادی موجود است ، بنابراین اگر از همین حالا شروع می کنید یا به چیز پیچیده تری نیاز دارید ، نگران نباشید.

اگر به دنبال یک تمرین جدید و راهی برای اعتماد به نفس بیشتر هستید ، Fitness 10 $ را بررسی کنید! بسته به مکان شما ، برنامه های عضویت زیادی ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما www.fitnessfor10.com مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید